TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#72128  by calinrebel
 03-01-2006 13:25
matei_iurea wrote:
calinrebel wrote:
matei_iurea wrote:azi am luat o si eu... ceva mai buna dar parca ar fi mai klumea cu vreo zece pagini in pkus de informatie....nu stiu pe cine ar deranja sa plateasca cateva mii in plus din moment ce toate celelalte reviste costa mai mult...

-spre deosebire de alte reviste ,REVISTA CULTURISM apare lunar si nu o data la 2,3 sau nu stiu cate luni cand e si normal sa se bage multe pagini
---nu conteaza nr.de pagini ci informatia, pe care sa o si aplici apoi
ok, dar cu reclamele alea multe ce ne facem?
-mie mi se pare :ok numarul de pagini actual :taz :taz

--Reclamele sunt bune si necesare :!:

--Reclamele care apar in revista sunt legate in general tot de culturism:sali de culturism,echipamente, aparate,gantere,suplimente ,deci eu le consider bune,pentru ca daca cineva doreste sa comande un supliment,un echipament sau altceva ,se uita in revista si stie de unde sa ia ce-l intereseaza :ok

--reclamele iti indica faptul ca revista este citita de un numar mare de cititori si ca are un tiraj bun,pentru ca cei care doresc sa-si faca reclama la produsele lor ,se orienteaza spre revistele cele mai citite ,cumparate de public :ok

---reclamele sunt necesare ,pentru oricat s-ar ridica pretul unei reviste ,din banii obtinuti din vanzare nu se pot acoperi costurile editarii ei.Poate daca ar urca la 2-3 euro,dar atunci deja apar pretentii de revista mai mare si iar nu se acopera costurile :ok