TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #56419  by vick
 30-09-2005 21:59
Am o propunere pentru a scurta timpul petrecut citirii threadurilor si implicit a informatiilor de pe forum: sa nu mai facem post-uri de genu " :lol :lol :ok :confused :taz :book " in care sa nu exprimam practic nimik in cuvinte.....

E doar o propunere.....sper sa nu-mi sariti in cap.......chiar si eu am facut cateva post-uri de genul acesta, dar sper macar sa va ganditi la acest lucru chiar daca pana la urma nu-l veti pune in aplicare....

Va multumesc pentru intelegerea acordata :ok

#56461  by matei_iurea
 01-10-2005 12:25
de ce? mi se par inspirate...e ca atunci cd cuvintele nu mai inseamna nimik

#56513  by calinrebel
 01-10-2005 20:57
matei_iurea wrote:de ce? mi se par inspirate...e ca atunci cd cuvintele nu mai inseamna nimik

:ok :clap :ok

#56514  by evil
 01-10-2005 22:53
au zis-o mai multi, mai zic si eu..e forum, nu e chat
ce scrii ramane scris multa vreme
nu ai nimic de zis, e mai bine sa nu faci posturi doar de dragul de a te baga in seama
emoticon-urile sunt pt a intari ce afirmi, sa te faci mai explicit
eu asa procedez, asa si recomand, dar nu e forumul meu!!
 #56613  by calinrebel
 02-10-2005 15:38
vick wrote:Am o propunere pentru a scurta timpul petrecut citirii threadurilor si implicit a informatiilor de pe forum: sa nu mai facem post-uri de genu " :lol :lol :ok :confused :taz :book " in care sa nu exprimam practic nimik in cuvinte.....

E doar o propunere.....sper sa nu-mi sariti in cap.......chiar si eu am facut cateva post-uri de genul acesta, dar sper macar sa va ganditi la acest lucru chiar daca pana la urma nu-l veti pune in aplicare....

Va multumesc pentru intelegerea acordata :ok
-nu mi se pare o propunere buna ,asa ca sarim :taz :taz :b: ( :lol )

--emoticons --sunt foarte bune si binevenite la un forum :ok

(ele nu merg la un chat sau la o compunere scolara ,unde chiar trebuie sa fii atent cu semnele de punctuatie)

--uneori emoticons (postate cum trebuie) fac mai mult decat o mie de cuvinte :ok

#56722  by evil
 03-10-2005 03:23
cu ce ma incalzeste pe mine ca dau un search pe forum si gasesc posturi numai din :clap :clap :taz :taz :b: :D :im: :a: :s :bb :verymad :ha

multi membri activi si inactivi si multi vizitatori, poate chiar au nevoie de anumite informatii urgent
incearca numai si da un search pt ceva anume si sa vezi cum te ratacesti printre offtopicuri de te apuca dracii

#56740  by calinrebel
 03-10-2005 11:13
evil wrote:cu ce ma incalzeste pe mine ca dau un search pe forum si gasesc posturi numai din :clap :clap :taz :taz :b: :D :im: :a: :s :bb :verymad :ha

multi membri activi si inactivi si multi vizitatori, poate chiar au nevoie de anumite informatii urgent
incearca numai si da un search pt ceva anume si sa vezi cum te ratacesti printre offtopicuri de te apuca dracii
---cu search cam asa sta treaba, dar in legatura cu off-topicurile,acestea trebuie sterse de administrator chiar atunci dupa ce au fost scrise,daca nu au sens :D

#56741  by eurro
 03-10-2005 11:35
si eu mai postez pe langa cateodata, si sunt de acord sa se stearga posturile respective, dar cu emoticoanele nu am nimic, daca vreau doar sa aprob ceva de exemplu, mi se pare mai graitor emoticonul decat ceva scris. oricum eu le folosesc mai mult pentru a intari ce am scris decat singure in postare. oricum cred ca off-topicurile sunt inevitabile intr-un forum.