TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #72710  by florinflorinel
 05-01-2006 21:47
Am si eu o sugestie bolbo,poate fantezista dar poate si posibila.uite tot vad la stirile sportive:stelea afost azi pe forumul gazetei sporturilor,sau hagi la pro sport.De ce nu ai putea sa inviti si tu macar o data pe luna un culturist celebru din tzara noastra(ciorba,uceanu,kantor,mihailescu,costache) cu care sa vorbim?

#72714  by evil
 05-01-2006 23:02
au si forum(gsp & prosport)..dar de obicei invitatii vin pe chat..topculturism nu cred ca are chat :)
 #72726  by florinflorinel
 06-01-2006 01:24
pai si pe forum,sa zicem la speciale,eu cred ca s-ar putea nu trebuie neaparat chat.Ziceam si eu,mi-ar placea :D

#72727  by adi185
 06-01-2006 02:55
ar fi o idee buna chat aici.. :confused

#72739  by odin
 06-01-2006 09:40
Hai mah sa fim seriosi...
Ce intebari i-ati pune?
De la cat ai in bratz,la cat impingi,si mai incolo ce bagi prbl...
Chiar sunt curios...

#72742  by eurro
 06-01-2006 09:47
mda, eu chiar as fi curios cum ar decurge o asemenea discutie!

#72754  by evil
 06-01-2006 10:47
odin wrote:Hai mah sa fim seriosi...
Ce intebari i-ati pune?
Chiar sunt curios...
asra e perfect edevarat
eu mai urmaresc discutiile cand mai vine cate unul pe chat la gsp sau prosport
in afara faptului ca sunt cat de cat amuzante, prin felul in care sunt adresate intrebarile, respectivul invitat nu spune nimic concret

#72757  by Peter
 06-01-2006 10:55
avem si noi pe forum destui campioni: Ristea, Odin, Iana, Vlad, Bebe, Remus, EDMK, Neagu, etc. fiecare cu profil- antrenament, alimentatie si care raspund si dau sfaturi zilnic. Topculturism zic ca sta mai mult decat bine la capitolul asta.

#72813  by Bebe
 06-01-2006 14:34
mersi. :mrgreen:

ceva stil messenger nu ar fi rau.
atunci ar iesi mai usor la iveala care stie din cap fiindca a invatat si probat si care stie doar ce a citit pe forumuri si incearca sa se dea stiutor dupa ce reciteste din nou ce se scrie pe acolo.
in direct nu ar mai avea niciunul timp sa mai citeasca asa cum o fac pe forum si sa posteze raspunsurile dupa cateva zile,dupa ce sau informat din nou.
cine stie nu numai din experienta ala poate da raspunsurile direct fara sa mai traga de timp.
atunci o sa reiese care are cu adevarat experienta nu numai in antrenament ci si in alimentatie si celelalte ramuri care apartin de culturism.

Bebe

#72826  by Arnoldfan
 06-01-2006 15:33
Ei acuma , Bebe de ce esti rau ? Vrei sa ne treci din nou prin emotiile examenelor ? :lol

#72831  by Bebe
 06-01-2006 16:28
nu neaparat.
dar asa se poate face diferenta mai bine intra a sti fiindca ai citit si experimentata si intre a citi si a nu fi experimentat.in schimb clanta mare si catei si fetite o gramada.
cred ca atunci nu ar mai scrie nimeni sau aproape nimeni ceva pe Chat. :lol

#72832  by Arnoldfan
 06-01-2006 16:44
Bebe wrote:nu neaparat.
dar asa se poate face diferenta mai bine intra a sti fiindca ai citit si experimentata si intre a citi si a nu fi experimentat.in schimb clanta mare si catei si fetite o gramada.
cred ca atunci nu ar mai scrie nimeni sau aproape nimeni ceva pe Chat. :lol
Oho , cred ca ai fi surprins ... plus ca ar fi chiar mai greu sa urmaresti ideile dintre cate chestii s-ar derula pe banda rulanta

#72833  by Titus
 06-01-2006 16:49
Peter wrote:avem si noi pe forum destui campioni: Ristea, Odin, Iana, Vlad, Bebe, Remus, EDMK, Neagu, etc. fiecare cu profil- antrenament, alimentatie si care raspund si dau sfaturi zilnic. Topculturism zic ca sta mai mult decat bine la capitolul asta.
:ok

#72834  by odin
 06-01-2006 16:53
Bebe wrote:..............
cine stie nu numai din experienta ala poate da raspunsurile direct fara sa mai traga de timp.
...........
100% de acord.

#86305  by rocknum
 07-03-2006 18:26
odin wrote:Hai mah sa fim seriosi...
Ce intebari i-ati pune?
Chiar sunt curios...
Dar aia de pe gsp sau prosport ce ii intreaba pe aia? Cate goluri ai dat? cate minute poti sa tii mingea pe picior? sau cate femei ai? :mrgreen:
Aici macar poti sa ceri sfaturi pt antrenament sa iti expui conditiile de alimentatie de viata si sa iti dea sfaturi ca sa cresti mai repede si mai bine.

#86360  by Prabhupad
 07-03-2006 21:37
mersi.

atunci ar iesi mai usor la iveala care stie din cap fiindca a invatat si probat si care stie doar ce a citit pe forumuri si incearca sa se dea stiutor dupa ce reciteste din nou ce se scrie pe acolo.
in direct nu ar mai avea niciunul timp sa mai citeasca asa cum o fac pe forum si sa posteze raspunsurile dupa cateva zile,dupa ce sau informat din nou.
atunci o sa reiese care are cu adevarat experienta nu numai in antrenament ci si in alimentatie si celelalte ramuri care apartin de culturism.

oh yeaaaaaaah :clap

#86361  by Prabhupad
 07-03-2006 21:37
la naiba..am bagat :mrgreen: exact invers

#86367  by evil
 07-03-2006 21:44
atunci o sa reiese care are cu adevarat experienta nu numai in antrenament ci si in alimentatie si celelalte ramuri care apartin de culturism
se da vre-un examen pe aici si nu stiu eu?
cel care da raspunsuri pe loc s-a nascut invatat? nu a citit si el in alta parte sau a aflat de la altii?