TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#573478  by MadStely
 12-09-2014 13:59
Kabana wrote:La Fitness feminin +163 cm si la Men Physique 178 cm doar cate un concurent ? Si au luat si medalii de aur? ...pai cum poti sa`i masori valoarea unui sportiv cand n`are macar alt concurent langa el...un schip, un obez macar sa fie ceva acolo sa poti sa faci o clasificare.
Great Success.
Se putea duce unu care nu a facut sport in viata lui, lua locul 2, medalie argint, se lauda la neamuri, umple facebooku de poze, se bucura bunica-sa.
traiasca romania :D

#573484  by cristi neagu
 12-09-2014 14:43
Doamna care se vede in spate, este Felicia Popa, o mare campioana....pacat ca nu a mai concurat in ultimii ani.

#573767  by MadStely
 22-09-2014 11:26
:ok

#573790  by IRONBOY
 22-09-2014 22:55
wrote:Asteptam momentul asta ... :ok

IFBB in Ro si arbitraje de 2 bani ...luati aminte cum tre sa fie categoria de bermude ca standard !!!!

boss astia luau locu 1 la classic sau la culturism la noi ! si plus de asta sunt pro la MR O mens Phisique ,nu amatori !! nu poti sa ii ai reper , mai bine te uiti pe la comp din UK , sunt jumate cat astia de la MR O , plus k e o categ f subiectiva !
 #573969  by LAURENTIU
 30-09-2014 09:34
Emil wrote:
cristi neagu wrote:Eu nu am vazut concursul, dar vreau sa atrag atentia doar asupra unui aspect: GINECOMASTIA (conform criteriilor discutate cu dl Pawel Fileborn la seminarul international de arbitraj de acum doua saptamani) se depuncteaza mai mult decat masa musculara si definirea in exces (sa presupunem ca pentru asta a fost dat Emil pe 6).
Deci in cel mai rau caz, Emil trebuia sa fie pe 5...daca tot se bate moneda pe aplicarea criteriilor de arbitraj de la Men Phisique. :book
Deci nu am treaba ....am meritat locul 6 la acea categ DAR de ce naiba ei arbitteaza dupa alte reguli decat cele IFBB USA ? Asa se promoveaza altceva ...asta nu pricep eu !

Si taranu ala de arbitru ce o strigat sa ma depuncteze sa strige la el la tara in codru nu in societate si mai ales in cadrul unui concurs ..asta asa ca fapt divers ;)
DE acuma ,inainte ,eu si cu tine ,pe unde vom merge vom fi contabilizati ,ca de ,nu ai voie sa zici nimica daca esti mic ,superi marii arbitrii care si asa se scot cu criterii bla bla ,am spus o eu pe facebook si s pe mine :lol :lol ,da bai fratiilor de ce sa bage pe altul in fata ta gras,tu sa fi de la el de la club ,antrenor ,nu i corect ma ,e parerea mea si pt asta mereu voi da din gura ,cel putin eu ca sportiv umil nu umblu cu smecherii si portite ,poate va citi si domnul TONCEAN asta ,daca am suparat mari nume imi cer scuze
 #573971  by LAURENTIU
 30-09-2014 09:54
ei ,m am dus asa pt mine ,ma voi duce pt mine ,si in genunchi ,asteptari prea mari nu am ,acum daca amvz cum e pulsul ,tb sa fii prea bun ca sa iei titlul ,am si eu dreptul la pareri formulate adecvat nu cum m am exprimat eu pe facebook si imi cer scuze ,dar parca i prea mult ,la SIBIU ,eu de pe locul 2 dat test antidoping ,pe unde am fost am simtit ca nu s lucruriile curate ,eu nu am nimic cu sportivii pe toti i am felicitat mereu ,dar nu suport ,daca i corect sa fie dracului corect ,la SLOBOZIA la master ,la ORADEA la clasic la masters dupa ce am renuntat eu la clasic ca eram singur ,au vrut sa faca o categorie ,pai nu mi se par lucruri corecte si stiu ca daca dai din gura iei spite dar nu i bai :ok

#573999  by Thunderbolt
 02-10-2014 10:30
"1. Nu cred ca are rost sa vorbiti de tinutele mele vestimentare, atata timp d-voastra va imbracati mai mult decat modest. Cu toate ca parerea mea despre gay este ca sunt niste persoane care au grija de ei, ma mir ca d-voastra ati preferat sa ramaneti un neinsemnat (nu va combat orientarea sexuala, Doamne fereste...)." ... Inchei citatul dupa Toncean...

#574012  by odin
 03-10-2014 11:09
Unde a scris asta ...

#574014  by Thunderbolt
 03-10-2014 12:28
odin wrote:Unde a scris asta ...
In pm pt mine

#574016  by odin
 03-10-2014 13:19
Thunderbolt wrote: In pm pt mine

Not cool ...
Fiecare are punctul lui de fierbere ... eu însă nu făceam asta NICIODATĂ ...
Fără să judec pe nimeni ...
Ăştia sunt cei doi cenţi ai mei vis-a-vis de situaţia punctuală.

#574019  by Thunderbolt
 03-10-2014 14:19
Cintezoiul trebuie sa cinte...