TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#239708  by Streza
 17-09-2007 13:32
piatra_elfa wrote:
danichivu wrote:cam greu la microfon....mi se inclestase guar si nu mai aveam aer... :mrgreen: :ha :mrgreen: :ha

gura*
foarte fain, dani!!! o fata de langa mine stii ce a spus...??pe bune zic faza:
"pff...vreau si eu un barbat de asta :ok "
te-ai bagat in seama cu forumisti daca tot ai fost acolo?

#239773  by odin
 17-09-2007 14:58
danichivu wrote:ideea este ca pe scena am fost singur...ca asa spune regulamentul..dar in "spatele scenii" nu am fost singur ;)
Excelent programul...te-ai jucat cu fiecare muschi si cu tensiunea din venele spectatorilor...
Bravo Chivu Daniel !

#239820  by danichivu
 17-09-2007 16:28
odin wrote:
danichivu wrote:ideea este ca pe scena am fost singur...ca asa spune regulamentul..dar in "spatele scenii" nu am fost singur ;)
Excelent programul...te-ai jucat cu fiecare muschi si cu tensiunea din venele spectatorilor...
Bravo Chivu Daniel !
sper ca m-am descurcat...multumesc pt sfaturi...f f de folos au fost :ok :ok

#239838  by odin
 17-09-2007 17:21
danichivu wrote:
sper ca m-am descurcat...multumesc pt sfaturi...f f de folos au fost :ok :ok

Ei lasa ca ce ti-am spus eu,stiai si tu sau poate iti spusesera si altii...important e ca "te-ai descurcat" (citat)...

#239855  by evil
 17-09-2007 17:56
foarte fain, dani!!! o fata de langa mine stii ce a spus...??pe bune zic faza:
"pff...vreau si eu un barbat de asta
trebuie sa il merite.... ;)

#240008  by MANDA
 18-09-2007 04:13
Dani felicitari -in ziua concursului la finale ai fost de departe cel mai bun culturist roman !Si am vazut multe concursuri la viata mea !Felicitari inca o data ! :ok

#240521  by Huni
 19-09-2007 22:04
Felicitari,
ai muncit ,sa vazut si ai castigat atat
si sunt convins ca sotia ta era langa tine si a contribuit si ea la acest succes

#240576  by danichivu
 20-09-2007 09:00
Huni wrote:Felicitari,
si sunt convins ca sotia ta era langa tine si a contribuit si ea la acest succes
:ok ...de aceea spune acolo ca "va lasa omul pe mama si pe tatal sau si se va unii cu sotia lui, DAR nu vor mai fi doi ci UNUL singur..."

sunt sigur ca sunt multi parteneri de viatza sunt langa jumatatile lor...indiferent daca este concurs de culturism sau altceva

#240634  by berbe
 20-09-2007 12:46
danichivu wrote:
:ok ...de aceea spune acolo ca "va lasa omul pe mama si pe tatal sau si se va unii cu sotia lui, DAR nu vor mai fi doi ci UNUL singur..."

sunt sigur ca sunt multi parteneri de viatza sunt langa jumatatile lor...indiferent daca este concurs de culturism sau altceva
:clap :clap mare dreptate ai oltene :ok

#240700  by danichivu
 20-09-2007 14:54
berbe wrote:
danichivu wrote:

:clap :clap mare dreptate ai oltene :ok
...ai experiantza mai mare ca mine :ok

#240702  by odin
 20-09-2007 14:59
danichivu wrote:.......

......
Se refera la altceva acolo ... dar e ok ... eu unul am inteles ce vrei sa zici ...

#240759  by danichivu
 20-09-2007 18:29
odin wrote:
danichivu wrote:.......

......
Se refera la altceva acolo ... dar e ok ... eu unul am inteles ce vrei sa zici ...
:ok :ok

#240938  by Huni
 21-09-2007 14:24
oricum nu este vorba numai de sotii, se pare ca culturismul este un sport individual, multi cred ca culturisti sunt niste oameni solitari ,Tu stai pe scena dar drumul pana acolo este lung si in lupta te ajuta familia, prieteni si parteneri de antrenament.Nu? :clap

#240982  by Bebe
 21-09-2007 17:01
Huni wrote:oricum nu este vorba numai de sotii, se pare ca culturismul este un sport individual, multi cred ca culturisti sunt niste oameni solitari ,Tu stai pe scena dar drumul pana acolo este lung si in lupta te ajuta familia, prieteni si parteneri de antrenament.Nu? :clap

eu cred ca tu vrei sa zici ceva bun dar te incurci in cuvinte.sau nu le alegi asa cum trebuie.
am incercat si eu candva sa scriu ca Domnii si am dat-o in bara.
de aceia am ramas la taraneasca ca pe aia o intelge fiecare.
:clap :ok

#241303  by Streza
 22-09-2007 22:36
oare?

#241304  by danichivu
 22-09-2007 22:38
Streza wrote:oare?
:D mancaule....o facem pana la urma...vii tu cu berile reci :s

#241307  by Streza
 22-09-2007 22:43
:s

#241564  by Huni
 24-09-2007 13:06
eu cred ca tu vrei sa zici ceva bun dar te incurci in cuvinte.sau nu le alegi asa cum trebuie.
am incercat si eu candva sa scriu ca Domnii si am dat-o in bara.
de aceia am ramas la taraneasca ca pe aia o intelge fiecare.
:clap :ok[/quote]

:D , la mine nu asta e problema, pentru mine limba romana este o limba straina in care incerc sa comunic cu voi asa cum pot ,cum stiu.dar sper ca ma intelegetii si asa si ma iertati pentru greseli :confused