TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #578244  by bolbo
 04-01-2017 11:12
Din lipsa de interes concursul cu premii saptamanale nu se mai tine.
Daca exista cineva care nu a primit premiul castigat sa ma contacteze cu mesaj privat.
 #578245  by VLAD 14891
 04-01-2017 12:28
bolbo wrote:Din lipsa de interes concursul cu premii saptamanale nu se mai tine.
Daca exista cineva care nu a primit premiul castigat sa ma contacteze cu mesaj privat.
Din lipsa de interes, sau din lipsa de oameni?...a plecat toata lumea de pe aici...
Ca admin, ai lasat ca o gramada de ciobani pusi pe scandal sa vina si sa creeze polemici. Cine are nevoie de asa ceva?

Eu nu ma mir deloc ca s-a ajuns aici. Pacat!

#578246  by Hermany Gabor
 04-01-2017 13:37
:(

#578248  by marius_mpk
 04-01-2017 13:45
Pacat,era ca un hobby concursul asta.

#578251  by adion
 04-01-2017 14:03
Multumesc pt. toate premiile castigate :clap :im:
 #578254  by mango
 06-01-2017 18:00
VLAD 14891 wrote:
bolbo wrote:Din lipsa de interes concursul cu premii saptamanale nu se mai tine.
Din lipsa de interes, sau din lipsa de oameni?...a plecat toata lumea de pe aici...
Ca admin, ai lasat ca o gramada de ciobani pusi pe scandal sa vina si sa creeze polemici. Cine are nevoie de asa ceva?

Vlad, hai sa fim seriosi. Nu Bolbo e de vina ca nu mai intra lumea. Lumea e pe facebook acum, crezi ca pe facebook nu sunt ciobani care sa puna intrebari ce deranjeaza? Domnul Neagu de ce mai e prezent? a fost si el atacat la greu in trecut si totusi intra aici. Dar incepatori de ce nu mai apar? Daca apareau incepatori in tot acest timp as fi zis ca ai dreptate. Asta e, lumea se modernizeaza, 70% din forumurile care exista au disparut sau urmeaza.
 #578255  by cristi neagu
 07-01-2017 07:42
mango wrote:
VLAD 14891 wrote:

Vlad, hai sa fim seriosi. Nu Bolbo e de vina ca nu mai intra lumea. Lumea e pe facebook acum, crezi ca pe facebook nu sunt ciobani care sa puna intrebari ce deranjeaza? Domnul Neagu de ce mai e prezent? a fost si el atacat la greu in trecut si totusi intra aici. Dar incepatori de ce nu mai apar? Daca apareau incepatori in tot acest timp as fi zis ca ai dreptate. Asta e, lumea se modernizeaza, 70% din forumurile care exista au disparut sau urmeaza.
Adica eu sunt dinozaur sau ce? :lol

#578256  by Tiger Classic
 07-01-2017 11:06
DA! Forumul topculturism a fost si va ramane un element important in ceea ce se poate numi "perioada de inceput" pentru multi! :ok

Da, discutiile/postarile se fac acum in special pe FB, fie ca vorbim de profile personale, pagini sau grupuri de discutii ... DAR, multi useri de pe forum regreta si acum discutile purtate aici, faptul ca deja se crease o comunitate in care campionii puteu sa-si impartaseasca cunostintele..evident, apareau si hexperti la orizont, dar in timp erau "izolati".. :mrgreen:

Din punctul meu de vedere, nu pot decat sa spun MULTUMESC TOPCULTURISM pentru informatiile regasite aici, pentru prietenii pe care mi i-am facut in timp, si nu in ultimul rand nu voi uita faptul ca Tiger Classic a luat fiinta/a fost promovata inca de la inceput AICI! :clap :clap :clap

Nu in ultimul rand, un mare MULTUMESC Cristian Dulgheru si Alex Bolborici :ok
 #578261  by VLAD 14891
 09-01-2017 18:42
mango wrote:
VLAD 14891 wrote:

Sa nu se inteleaga ca nu-l respect pe Bolbo! A depus munca titanica privind acest site! L-am laudat in mai multe posturi...
Ziceam doar ca a facut si anumite greseli!

#578263  by Peter
 11-01-2017 14:03
Tiger Classic wrote:DA! Forumul topculturism a fost si va ramane un element important in ceea ce se poate numi "perioada de inceput" pentru multi! :ok

Da, discutiile/postarile se fac acum in special pe FB, fie ca vorbim de profile personale, pagini sau grupuri de discutii ... DAR, multi useri de pe forum regreta si acum discutile purtate aici, faptul ca deja se crease o comunitate in care campionii puteu sa-si impartaseasca cunostintele..evident, apareau si hexperti la orizont, dar in timp erau "izolati".. :mrgreen:

Din punctul meu de vedere, nu pot decat sa spun MULTUMESC TOPCULTURISM pentru informatiile regasite aici, pentru prietenii pe care mi i-am facut in timp, si nu in ultimul rand nu voi uita faptul ca Tiger Classic a luat fiinta/a fost promovata inca de la inceput AICI! :clap :clap :clap

Nu in ultimul rand, un mare MULTUMESC Cristian Dulgheru si Alex Bolborici :ok
:ok
Mihai a zis totul...

Multumesc si eu pentru toate premiile primite! ;)

#578265  by Hermany Gabor
 19-01-2017 17:53
Multumesc si eu! :ok

#578267  by mango
 20-01-2017 18:07
Cu unele exceptii vor pleca(adica nu vor mai intra pe forum) si cei care erau interesati doar de concurs....Asta e adevarul. Erau unii colegi de forum, online, fara nici o alta activitate in timp ce Rocknum intreba unde e lumea si daca mai e cineva aici.