TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#576018  by El Cid
 23-03-2015 12:47
Incredibil de bine arata la 46 de ani!! :clap :clap :clap

Old school shape, fara burdihane! Si prin Ro au tot aparut distensii pe scena, cu pretentii de mari campioni! Pfff, bai nenica, cand s-au apucat de fiare, cred ca isi doreau sa arate ca marii campioni, unde v-shape era de baza!

Sper ca Dexter sa se claseze macar in primii 5 la mr Olympia :ok

#576023  by paulblack90
 24-03-2015 08:49
El Cid wrote:Incredibil de bine arata la 46 de ani!! :clap :clap :clap

Old school shape, fara burdihane! Si prin Ro au tot aparut distensii pe scena, cu pretentii de mari campioni! Pfff, bai nenica, cand s-au apucat de fiare, cred ca isi doreau sa arate ca marii campioni, unde v-shape era de baza!

Sper ca Dexter sa se claseze macar in primii 5 la mr Olympia :ok
Se ridica cu pretentii mari burtosii ! Omul cretin este tampit pana la capat !
Super marfa Dex ! :im:

#576024  by paulblack90
 24-03-2015 09:02
multi nu realizeaza cat de mult poate suferii culturismul cand se promoveaza mizerii cu talia cat casa , ten scarbos , fatza de sapa si maestri in nestiinta pozarii ... In primul rand campionul devine etalonul si asta impune standarde. Acum vine intrebarea :ce om sanatos la cap isi doreste sa arate in halul ala de infect ( precum scarbosii!) ? asta nu face decat sa indeparteze si mai multa lume de culturism ! . Asta in prima faza ! In a doua faza ... sa arati in halul ala trebuie sa folosesti doza ca la nebuni ! La finalul zilei ramai si scarbos si bolnav .... Cine vrea asa ceva ? Daca se promoveaza esteticul in culturism cum ar trebui sa fie ... atunci toata lumea are de castigat ! Dc sa promovam cantitatea si nu calitatea? De sa promovam chiciul si nu arta divinului ! :ok

#576032  by zen69
 24-03-2015 23:18
tu vorbesti de stero, cel care ai fost prins dopat, JUNIOR fiind????

#576033  by paulblack90
 25-03-2015 10:08
Chiar de 2 ori ! dar asta nu schimba faptul ca dopajul fara masura creaza disproportii :ok . Eu nu cred ca ai inteles ce am scris eu ... Nu am sustinut niciodata ca nu sunt ok cu dopajul ! Am spus ca in cantitati foarte mari ... ajuta la aparitia burtii scarboase ! Daca o sa vezi vreodata o fotografie cu mine ( si ai sa vezi cat mai multe incepand cu anul asta ) vei observa ca proportiile si esteticul ma avantajaza . Prin urmare pot sa ma pronunt . :ok
esti rautacios cu mine dar nu e panica ! iti promit ca anul asta am sa iti dau un autograf! :ok ca sa fie totul k ! :D
Last edited by paulblack90 on 25-03-2015 10:12, edited 1 time in total.

#576034  by paulblack90
 25-03-2015 10:11
zenule care esti u zen ! ;)

#576036  by zen69
 25-03-2015 13:43
paulica tata, nu am nevoie sa iti vad pozele, ca te stiu personal
eu vroiam sa spun ca a folosi doze de nebuni sau a lua doze umane la o varsta frageda inseamna aceeasi prostie, si chiar nu vreau sa te jignesc la faza asta

e vorba asa, ca idee

si eu am facut vreo 3 cicluri, pe la 30 si ceva de ani

si m-a deranjat si treaba cu "fata de sapa", aici ai fost tu rautacios

daca tu ai fost facut mai frumusel nu e cazul sa ii jignesti pe altii, mai ales ca nu e vorba de fotomodele aici, ci de culturism

ce, Coleman era vreun "dolly face" ???

si ca sa stii cine sunt si de unde ne cunoastem- emil- sala farul-ochelari-batraior-prietenos

#576043  by paulblack90
 25-03-2015 14:10
zen69 wrote:paulica tata, nu am nevoie sa iti vad pozele, ca te stiu personal
eu vroiam sa spun ca a folosi doze de nebuni sau a lua doze umane la o varsta frageda inseamna aceeasi prostie, si chiar nu vreau sa te jignesc la faza asta

e vorba asa, ca idee

daca tu ai fost facut mai frumusel nu e cazul sa ii jignesti pe altii, mai ales ca nu e vorba de fotomodele aici, ci de culturism

si ca sa stii cine sunt si de unde ne cunoastem- emil- sala farul-ochelari-batraior-prietenos
WTF! Emil care a si concurat ? wow pe ce s-a intamplay cu tine ? eu am crezut ca esti fan culturism si om ok ! care e treaba cu gaysmele astea ! ?! de cand ai u probleme cu mine ? :bb Ce am facut eu legat de dopaj am facut`o pentru ca iubesc sportul asta si intentionez sa o duc la urmatorul nivel ! sa fac o capodopera ! Treaba cu fatza de sapa... eu asa ma exprim cand vine vorba de baieti melteni de la sapa care habar nu au criteriile de jurizare ... si se ridica cu pretentii la locuri bune ! si ca fapt divers ... trasaturile faciale se puncteaza si ele ! Eu cunosc efcetele adverse ale dopajului si efectele benefice ! tocmai pt ca am studiat bine si pe langa asta cum ai spus si u m-am si dopat si nu doar o data ! Daca te gandesti putin ... realizezi ca sunt in masura sa vorbesc despre asta ! Eu sunt capabil sa vorbesc din prisma obiectivitatii ! pe cand u ... o arzi aiurea ! Dar treaba cu atograful ramane valabila ! ;) :))) Serios emil! termina cu prostiile ! Nu sunt baiat rau sau rau intentionat ... doar ca ti ai facut u o parerea aiurea despre mine nush pe ce motiv! Nu fi hater mosule !

#576048  by paulblack90
 25-03-2015 16:37

e vorba asa, ca idee

Nu este deloc asa ! este o diefertnta clara ! eu fac talie pe zi ce trece mai mica ! pe cand alti sportivi o cresc la superlativ ... Nu cumva asta sugereaza ca exista si posibiliattea sa iti mentii talia sub control daca ai cunostintele necesare si daca nu ajungi in pragrul prostiei (overdose)? Cine vede culturismul ca pe o arta nu are cum sa treaca cu vederea peste o talie de taietor de lemne ! serios acum :ok

#576154  by george0991
 08-04-2015 20:30
froyo wrote:Poza de progres foarte misto.

Image
ditai capu :))

#576233  by Sandu90
 28-04-2015 02:52
paulblack90 wrote:

e vorba asa, ca idee

Nu este deloc asa ! este o diefertnta clara ! eu fac talie pe zi ce trece mai mica ! pe cand alti sportivi o cresc la superlativ ... Nu cumva asta sugereaza ca exista si posibiliattea sa iti mentii talia sub control daca ai cunostintele necesare si daca nu ajungi in pragrul prostiei (overdose)? Cine vede culturismul ca pe o arta nu are cum sa treaca cu vederea peste o talie de taietor de lemne ! serios acum :ok
Paulica tata zi si noua cum faci tu talia mica...ca is curios,acum fara caterinca!

#576252  by knives
 01-05-2015 00:57
Sandu90 wrote:
paulblack90 wrote:

e vorba asa, ca idee

Paulica tata zi si noua cum faci tu talia mica...ca is curios,acum fara caterinca!
face antrenament cu corsetu' pe el.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37