TOPCULTURISM

Board de discutii 

  • Home

  • This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #85913  by rocknum
 06-03-2006 15:47
Nickname: The Sardinian Strongman
Born: August 7, 1941
Birthplace: Ollolay, ITALY
Height: 5' 5"
Weight: 185 lbs

TITLES WON

1968 NABBA Mr. Universe (Most Muscular)
1969 IFBB Mr. Europe (Medium)
1969 IFBB Mr. Universe (Short)
1969 NABBA Mr. Universe (Short)
1969 NABBA Mr. Universe (Most Muscular)
1970 IFBB Mr. Europe
1970 AAU Mr. World (Pro Short)
1970 IFBB Mr. Universe
1971 IFBB Mr. World
1974 IFBB Mr. Olympia (Short)
1975 IFBB Mr. Olympia (Short)
1976 IFBB Mr. Olympia
1981 IFBB Mr. Olympia

Titles Won in Bodybuilding:
Mr. Olympia
Mr. Universe
Mr. World
Mr. International
Mr. Europe
Mr. Italy

Titles Won in Powerlifting:

World Champion
Champion of Europe
Champion of Germany
Champion of Italy

World Records in Powerlifting:

Bench Press 520 lbs
Squat 655 lbs
Deadlift 750 lbs

Records in Weightlifting:

Olympic Press 325 lbs
Snatch 270 lbs
Clean and Jerk 400 lbs

Considerat omul cu cel mai bun piept superior


Attachments
fc203.jpg
fc203.jpg (47.56 KiB) Viewed 7958 times

 #85914  by rocknum
 06-03-2006 15:49
:ok
Attachments
columbu1.jpg
columbu1.jpg (28.11 KiB) Viewed 7954 times
Last edited by rocknum on 06-03-2006 15:51, edited 1 time in total.

 #85915  by rocknum
 06-03-2006 15:50
:ok
Attachments
fc78.jpg
fc78.jpg (23.98 KiB) Viewed 7950 times

 #85916  by rocknum
 06-03-2006 15:52
Aici probabil ca era cu Arnold
Attachments
spcol1.jpg
spcol1.jpg (15.21 KiB) Viewed 7946 times

 #85917  by rocknum
 06-03-2006 15:54
:ok zici ca are aripi aici :)
Attachments
Columbu09.jpg
Columbu09.jpg (51.03 KiB) Viewed 7945 times

 #85921  by rocknum
 06-03-2006 15:55
:ok
Attachments
fc73.jpg
fc73.jpg (24.65 KiB) Viewed 7943 times

 #85922  by rocknum
 06-03-2006 15:56
:ok
Attachments
fc143.jpg
fc143.jpg (48.37 KiB) Viewed 7940 times

 #85924  by rocknum
 06-03-2006 15:57
uitati hal de om :mrgreen:
Attachments
fc77.jpg
fc77.jpg (22.19 KiB) Viewed 7937 times

 #85925  by rocknum
 06-03-2006 15:58
:ok
Attachments
fc22.jpg
fc22.jpg (45.18 KiB) Viewed 7933 times

 #85926  by rocknum
 06-03-2006 16:00
:ok
Attachments
fc29.jpg
fc29.jpg (54.28 KiB) Viewed 7927 times

 #85928  by rocknum
 06-03-2006 16:05
Cu Arnold
Attachments
fc211.jpg
fc211.jpg (58.88 KiB) Viewed 7924 times
 #85929  by rocknum
 06-03-2006 16:07
rocknum wrote: Considerat omul cu cel mai bun piept superior
Pe buna dreptate.
Attachments
fc4.jpg
fc4.jpg (41.25 KiB) Viewed 7919 times

 #95673  by Arnoldfan
 14-04-2006 18:23
Atlet super
Attachments
87floating_in_air.jpg
87floating_in_air.jpg (57.06 KiB) Viewed 7807 times

 #95675  by vick
 14-04-2006 18:47
Arnoldfan wrote:Atlet super

in poza asta levita cu gantere :taz :lol :lol

 #95678  by cost
 14-04-2006 19:09
micul om mare :clap

 #95682  by IRONBOY
 14-04-2006 19:57
Il vero siciliano !! De fapt era din Sardinia dar suna mai bine asa ! :idea:

 #95690  by cost
 14-04-2006 20:27
Ce genetic de "neam prost" a putut sa aiba omuletu' asta.
Si ce vointa!
Iar acum arata de nota 10 cu falcutele alea.

 #97638  by Arnoldfan
 21-04-2006 16:59
Fortza
Attachments
car.jpg
car.jpg (9.56 KiB) Viewed 7702 times

 #99561  by claus -arnie-
 29-04-2006 21:34
moama ce piept :clap :im:
Attachments
franco columbu mister europe.jpg
franco columbu mister europe.jpg (23.58 KiB) Viewed 7642 times

 #104173  by MNUDK
 14-05-2006 18:47
Working hard on that triceps !
Attachments
franco_tris.jpg
franco_tris.jpg (26.72 KiB) Viewed 7571 times
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9