TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#366738  by Hory
 21-09-2009 18:59
...
Attachments
00003.jpg
00003.jpg (41.46 KiB) Viewed 4248 times

#366824  by ArildViking
 21-09-2009 22:41
Hory wrote:...

Numai cuvinte de admiratie pentru Hulk :D

#370116  by vick
 30-09-2009 19:38
e bulan omu daca pentru o banala poza cu un fan cere 20$ :b:

#370117  by rocknum
 30-09-2009 19:42
vick wrote:e bulan omu daca pentru o banala poza cu un fan cere 20$ :b:
sau poate a ajuns lipit
o fi facut careva poze?

#370156  by lightning837
 30-09-2009 22:10
cum sa fie mah sarac ? :) el pregatea vedete ca Michael Jackson ptr concerte, plus ca e implicat in urmatorul hulk, nu are cum sa fie sarac

#370183  by vick
 30-09-2009 23:08
e doar bulan cu fanii, sa scoata bani si din kkt ca-i ia pe toti cu el la 3 metri underground SRL :b:

#370186  by ArildViking
 30-09-2009 23:16
Cu respect Vick insa trebuie sa judeci situatia privind din pozitia sa. A realizat tot ce a putut in viata asta prin munca. Chiar daca are bani crezi ca este de-ajuns? Nu stii ca cei mai bogati oameni de pe planeta isi doresc cei mai multi bani atunci cand ii au pe aproape toti? Pentru ca mereu traiesc in incertitudinea daca este de-ajuns cat a strans sau nu. Insa un lucru este cert: Nu ii ia in groapa cu el... Dar ii lasa familiei sale... Toti profesionistii din asta s-au ridicat ca si avere si faima. Prin aceste aparitii platite ale lor. Gandeste-te putin.. Cati crezi ca sunt ca Viorel Marasoiu care au incercat sa faca o poza cu el? Poate noi vedem situatia ca a fi banala insa poate el asta face de-o viata si nu accepta alte comentarii. Nu putem sa-l judecam noi pentru felul sau de-a fi. Sunt sigur ca sunt multi care accepta sa faca poze fara sa ceara bani. Insa asa este Lou Ferrigno. Nu putem sa-l judecam doar pentru acest aspect. Parerea mea :ok Eu il admir pentru tot ce a realizat in viata asta si mai ales ca reusit sa treaca peste deficienta sa auditiva. :ok

#370283  by joker
 01-10-2009 10:05
explica el intr-un numar MD treba cu fotografiile pe bani

#370291  by lightning837
 01-10-2009 10:09
ne poti explica si noua te rog ?

#370315  by Cyur
 01-10-2009 10:38
lightning837 wrote:ne poti explica si noua te rog ?
20$ pentru explicatie ! .
Attachments
20loutx1 (Small).jpg
20loutx1 (Small).jpg (83.97 KiB) Viewed 3728 times

#370318  by joker
 01-10-2009 10:47
omu spune ca din asta traieste,vanzare de poze si suveniruri.

#370331  by MNUDK
 01-10-2009 11:23
joker wrote:omu spune ca din asta traieste,vanzare de poze si suveniruri.
pai atunci sa isi ia o taraba de inkiriat in targ si sa vanda suveniruri , nu e normal sa ceri 20 la cineva sa faca o poza cu tine ! ok era cum faceau ei si vindeau poze cu autograf , de calitate buna cu 20 de dolari ! Asa da !
Si altii din generatia lui mai traiesc si se pozeaza fara bani , sa puna mana sa se duca la munca !!!!

#370337  by MNUDK
 01-10-2009 11:30
is curios daca la botezuri cumetrii sau ziua lu fiisa le ia bani la aia !!??? :?: :idea: :D

#370391  by scott
 01-10-2009 14:14
MNUDK wrote:is curios daca la botezuri cumetrii sau ziua lu fiisa le ia bani la aia !!??? :?: :idea: :D
Vine Salam si le ia toti bani:))))))))

#370441  by vick
 01-10-2009 16:38
ArildViking wrote:
Cu respect Vick insa trebuie sa judeci situatia privind din pozitia sa. A realizat tot ce a putut in viata asta prin munca. Chiar daca are bani crezi ca este de-ajuns? Nu stii ca cei mai bogati oameni de pe planeta isi doresc cei mai multi bani atunci cand ii au pe aproape toti? Pentru ca mereu traiesc in incertitudinea daca este de-ajuns cat a strans sau nu. Insa un lucru este cert: Nu ii ia in groapa cu el... Dar ii lasa familiei sale... Toti profesionistii din asta s-au ridicat ca si avere si faima. Prin aceste aparitii platite ale lor. Gandeste-te putin.. Cati crezi ca sunt ca Viorel Marasoiu care au incercat sa faca o poza cu el? Poate noi vedem situatia ca a fi banala insa poate el asta face de-o viata si nu accepta alte comentarii. Nu putem sa-l judecam noi pentru felul sau de-a fi. Sunt sigur ca sunt multi care accepta sa faca poze fara sa ceara bani. Insa asa este Lou Ferrigno. Nu putem sa-l judecam doar pentru acest aspect. Parerea mea :ok Eu il admir pentru tot ce a realizat in viata asta si mai ales ca reusit sa treaca peste deficienta sa auditiva. :ok
nu contest foamea de bani a omului in general, dar totusi, sunt altii care au realizat mai mult ca el si nu cer bani pentru o banala poza digitala...mai zic, o fotografie cu autograf sa coste 20$ dar una digitala, un poster semnat la fel....oricum Viorel i-a facut poza pe gratis, asa ca...poate sa se zgarie pe ochi nenea inverzit...

LE: dupa ce am scris am vazut ca si MNUDK a scris cam acelasi lucru...

#370444  by ArildViking
 01-10-2009 16:42
vick wrote:
ArildViking wrote:
nu contest foamea de bani a omului in general, dar totusi, sunt altii care au realizat mai mult ca el si nu cer bani pentru o banala poza digitala...mai zic, o fotografie cu autograf sa coste 20$ dar una digitala, un poster semnat la fel....oricum Viorel i-a facut poza pe gratis, asa ca...poate sa se zgarie pe ochi nenea inverzit...

Atat tie cat si lui Mnduk va spun ca am specificat ca sunt si altii care fac poze fara bani. :D Insa asta e Hulk, ne place sau nu, asa e el. Parerile noastre raman aici iar el ia in continuare bani pe poze. E simplu si logic. Cainii latra, ursul trece :D Peace guys :ok

#372963  by nyno13ro
 11-10-2009 20:41
ArildViking wrote:
vick wrote:
ArildViking wrote:

Atat tie cat si lui Mnduk va spun ca am specificat ca sunt si altii care fac poze fara bani. :D Insa asta e Hulk, ne place sau nu, asa e el. Parerile noastre raman aici iar el ia in continuare bani pe poze. E simplu si logic. Cainii latra, ursul trece :D Peace guys :ok
Stiti ca e o vorba: Nu e vinovat ala care cere, e vinovat ala care da.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12