TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#555257  by larry26
 26-05-2013 11:28
cristi neagu wrote:M-am uitat la poze, sunt uimit cat de mult a dat inapoi Cedric! :taz Revenind la topic, definit destul de bine la cat de mare e copilul asta de 26 de ani! :clap Nu-l vad in top anul asta la mrO, insa la anul avand in vedere varsta si daca mai face un salt, ii poate pune probleme lui Phil in 2014, pentru ca are o structura mai buna, este mai lat.Stiti ce inaltime are?Am cautat pe net si nu am gasit!Una peste alta omu are resurse genetice superioare si a cam demonstrat ca se poate defini, aveam ceva rezerve in privinta asta.In pozele luate de jos si fiind si definit, disproportiile din spate nu sunt asa de mari, iar cu geneticul lui, se pot corecta!Sper sa mai progreseze suficient incat sa creasca tensiunea la Mr O! :book
182cm era afistat intr-un articol de pe IFBB.com, dupa MR.O Amatori.

...The sensation of the event was the Egyptian Mamdouh "Big Rami" Elssbiay. He lives and works in Kuwait at the Oxigen company. His weight is 128,5 kg – the heaviest amateur competitor in the IFBB; his height is 182 cm and he has a great shape. We can say he is a rising star in the IFBB pro ranks. Indeed, by winning the 2012 Amateur Olympia, he is allowed to enter the 2013 Mr. Olympia in Las Vegas next September...

#555258  by MariusB
 26-05-2013 11:48
REMUSHEREDEU wrote:
Sandu90 wrote:
Kabana wrote:
efil4zaggin wrote:daca mi se permite o opinie ...cam acoperit atat de aproape de conc ...
Da.e cam apos.... Dar vad ca sta Dennis James in ceafa lui,poate il mai usuca o leaca pana la concurs

Image

Astept sa il vad pe scena..cand mi-l incadreaza victoras cu Cedric nu mai ramane nici un rahat din el...il pun baietii in genunchi si ii dau bataie la curuletz :lol :lol :lol :lol

Sandu, cum ramane cu afirmatiile tale???? Am zis ca omu e senzatie...sunt curios ce mai spui acum...ahhh, poate o fi fost blat :bb
:ok

Eram sigur ca ii va zdrobi baiatul asta din Kuweit . Bravo lui!!!

#555269  by Sandu90
 26-05-2013 12:27
REMUSHEREDEU wrote:
Sandu90 wrote:
Kabana wrote:
efil4zaggin wrote:daca mi se permite o opinie ...cam acoperit atat de aproape de conc ...
Da.e cam apos.... Dar vad ca sta Dennis James in ceafa lui,poate il mai usuca o leaca pana la concurs

Image

Astept sa il vad pe scena..cand mi-l incadreaza victoras cu Cedric nu mai ramane nici un rahat din el...il pun baietii in genunchi si ii dau bataie la curuletz :lol :lol :lol :lol

Sandu, cum ramane cu afirmatiile tale???? Am zis ca omu e senzatie...sunt curios ce mai spui acum...ahhh, poate o fi fost blat :bb
Cu o pagina in urma sau in alt topic nu mai stiu sigur...am fost de acord cu ce ai afirmat tu,ca si masa musculara e impresionant mai ales la varsta care o are...nu ma asteptam sa faca mare branza....dar mai ales sa il bata pe Martinez...M-am inselat insa,dar se pare ca nu sunt singurul de pe aici care nu se astepta la acest lucru... :ok

#555280  by MariusB
 26-05-2013 13:31
Toate ca toate , dar s-a vazut diferenta enorma fata de ceilalti . In poza de langa martinez , zici ca e de doua ori cat el . I-a invins si la masa , si la definire /separare si la densitate....super genetic. :ok

#555285  by REMUSHEREDEU
 26-05-2013 14:08
Sandu90 wrote:
REMUSHEREDEU wrote:
Sandu90 wrote:
Kabana wrote:

Image

Cu o pagina in urma sau in alt topic nu mai stiu sigur...am fost de acord cu ce ai afirmat tu,ca si masa musculara e impresionant mai ales la varsta care o are...nu ma asteptam sa faca mare branza....dar mai ales sa il bata pe Martinez...M-am inselat insa,dar se pare ca nu sunt singurul de pe aici care nu se astepta la acest lucru... :ok

Sandu, nu am nimic cu tine, crede-ma :ok si eu ma asteptam(si as fi vrut) sa castige Martinez iar pe Ramy il vedeam pe 2, insa nu asta e problema...mie nu-mi plac afirmatiile tale gen''il pune in genunchi'', ''il bate la fundulet'' etc....mi-e scarba cand vad asa ceva...in rest pace!

#555300  by Sandu90
 26-05-2013 15:02
REMUSHEREDEU wrote:
Sandu90 wrote:
REMUSHEREDEU wrote:
Sandu90 wrote:
Kabana wrote:

Image

Sandu, nu am nimic cu tine, crede-ma :ok si eu ma asteptam(si as fi vrut) sa castige Martinez iar pe Ramy il vedeam pe 2, insa nu asta e problema...mie nu-mi plac afirmatiile tale gen''il pune in genunchi'', ''il bate la fundulet'' etc....mi-e scarba cand vad asa ceva...in rest pace!
Ok Remus,imi cer scuze daca a fost cam deplasata afirmatia,stiu ca la fel am facut si atunci cand am zis ca Marcel o sa faca instructie la categoria lui (sau ceva de genul)si l-a fel te-a deranjat,pe viitor o sa am grija sa nu mai fac astfel de glume!Eu nu am zis-o cu rautate ci in spirit de gluma,scuze inca o data!Bafta

#555373  by Kabana
 27-05-2013 01:08
COSMIN SINTEJUDEAN wrote:E bun omul.Acu chiar vreau sa-l vad pe langa baietii mari.Sa zicem Heath... :book
UIte asa o sa arate pe langa baietii mari care de fapt o sa fie toti cam mici pe langa el :ha ..
Omu e lat cat autobuzu...e deasta cu structura osoasa si musculara MARE...In sfarist un autobuz de care imi place cum arata,si`a pastrat forma atletica, talie mica, cutie toracica mare, umeri lati..gat lung ,gros...BRICI.....E top 5 la MRO lejer, mi`l scoate pe Wolf si pe Branch in decor....nu stiu care o sa fie treaba cu Rhoden ca ala e mic dar cu strucutura brici, dar daca juriu merge tot asa pe criteriile de la NY PRO...o sa mi`l arda si pe ala.

Image

#555375  by Streza
 27-05-2013 07:17
Nu stiu cecsa zic, dar si phil e monstru anul asta! Ce a fost...dar sa vezi cat e acum !

#555390  by Kabana
 27-05-2013 15:06
Daca e sa`i luam la criticat pe toti din Top5....toti au defecte de structura:

Filip , cutie toracica miniona,ingust in umeri ,arata straniu in unele pozitii.
Kai Greene, bust indesat,fara gat....cartof original.
Rhoden e brici,dar e mic ca masa musculara.
Branch Warren...se stie,cel mai urat....toate defectele de pe glob la el au facut popas.
Wolf, muschii gambelor atrofiati
Dexter e brici si el,dar e minion pe langa astia.

Mamdouh..ia uite`l !! Brici din cap pana`n picioarei,fara niciun defect de structura....si a ajuns la marimea asta fara niciun sponsor masiv in spate...e ceva!

....Oricum a bagat corcoiu in tot top6...le`a deranjat socotelile la multi.
.....extensia toracelui din lateral, e nenoricire ,rupe tot.

Image Image Image Image Image Image

#555392  by EugenD
 27-05-2013 15:56
Nu are nici el gambe ... insa e de mare viitor.

#555393  by Streza
 27-05-2013 16:09
Cine ar fi atat de bazat sa sponsorizeze un arab!? :lol

#555396  by Thunderbolt
 27-05-2013 16:30
Streza wrote:Cine ar fi atat de bazat sa sponsorizeze un arab!? :lol
Mosadul

#555414  by moldoo1
 27-05-2013 20:39
E next mr o.

#555427  by DanM
 27-05-2013 22:11
Beton Mamdouh... si mie imi place de el, are de toate dupa cum zicea si Kabana. Si foarte masiv si cu talia mica. Heath nu degeaba e Mr Olympia, dar acel defect de structura (clavicule scurte) nu-l va putea repara niciodata :ok

#555560  by Kabana
 29-05-2013 10:42
UIte aici se vede bine diferenta de marime intre Mamdouh si restul........Mare rau omu asta,ii face pe toti sa para micutzi.
New York Pro 2013 Winner Announcement : http://www.youtube.com/watch?v=ti9Pnm2eLa8

#555721  by AndreiPaul
 30-05-2013 22:24
Image

:lol :lol :lol :lol

#555722  by moldoo1
 30-05-2013 22:25
=)) :ha :lol

#555730  by Sandu90
 30-05-2013 23:22
Kabana wrote:UIte aici se vede bine diferenta de marime intre Mamdouh si restul........Mare rau omu asta,ii face pe toti sa para micutzi.
New York Pro 2013 Winner Announcement : http://www.youtube.com/watch?v=ti9Pnm2eLa8
Acuma am vazut su eu mai bine cata carne are pe el si cat e de lat... :clap :clap

#555732  by Audigy
 31-05-2013 01:30
Image

Image
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18