TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#550218  by moldoo1
 21-03-2013 22:42
IRONBOY wrote:
moldoo1 wrote:
IRONBOY wrote:Se pare k a murit Nasser , nu sigur daca informatia e serioasa , circula zvonuri pe FB ! wtf ??
A murit si in 2008 sa reincarnat in 2011 a murit in 2013 si vom vedea...

http://forum.bodybuilding.com/showthrea ... 101&page=1
molda daca faci misto eu iti trag cucu in barba ! vezi k nasser era idolu meu pe vremuri !! :ha oricum iti trag cucu in barba k esti prewa prost !
Hai ca nu am chef de cearta ca e tarziu dar :

1. mi se rupe mie de idolii tai fix in sula
2. nu te-am jignit
3. un tampit la dat mort si in 2008 ai linku pt ca nu ia raspuns la mesaj si se trezeste altu in 2013
4. lasa amenintarile astea de 2 bani ca nu intimidezi pe nimeni :b:
5. nu iti mai da aere de tzaran

#550229  by IRONBOY
 22-03-2013 00:02
moldoo1 wrote:
IRONBOY wrote:
moldoo1 wrote:
IRONBOY wrote:Se pare k a murit Nasser , nu sigur daca informatia e serioasa , circula zvonuri pe FB ! wtf ??
A murit si in 2008 sa reincarnat in 2011 a murit in 2013 si vom vedea...

http://forum.bodybuilding.com/showthrea ... 101&page=1
molda daca faci misto eu iti trag cucu in barba ! vezi k nasser era idolu meu pe vremuri !! :ha oricum iti trag cucu in barba k esti prewa prost !
Hai ca nu am chef de cearta ca e tarziu dar :

1. mi se rupe mie de idolii tai fix in sula
2. nu te-am jignit
3. un tampit la dat mort si in 2008 ai linku pt ca nu ia raspuns la mesaj si se trezeste altu in 2013
4. lasa amenintarile astea de 2 bani ca nu intimidezi pe nimeni :b:
5. nu iti mai da aere de tzaran

cine te-a amenintat ? te simti si tu k sabina fata cu bendita tricolora amenintat , buuu da-ma la garda sunt un om rau ! daca te iei si de Chicky Chean chiar ne suparam :confused !! hai noroc !

#550236  by froyo
 22-03-2013 06:14
Another one bites the dust.... :(
RIP

#550237  by cristi neagu
 22-03-2013 06:35
E vrajeala.

#550239  by Builder
 22-03-2013 07:06
Shawn Ray, Kevin Levrone si Derek Farnsworth au confirmat in diferite locatii pe internet

#550241  by cristi neagu
 22-03-2013 07:25
Ar fi nasol sa fi murit...au fost de-a lungul timpului atatea zvonuri ca a crapat, ca acu nu mai cred asa de usor...de vreo 3 ori s-a anuntat pe net ca a murit si dupa un timp insusi Nasser a anuntat ca e bine merci!Sper sa fie iar un zvon... :(

#550242  by Builder
 22-03-2013 07:27
Shawn Ray spune ca deocamdata din ce stie el "kidney failure due to kidney infection", dar inca nu are info complete si definitive

#550251  by cristi neagu
 22-03-2013 09:35
Siturile mari nu dau stirea, dar a aparut pe wiki...deci s-ar putea sa fie pe bune...

http://en.wikipedia.org/wiki/Nasser_El_Sonbaty

#550254  by andy90
 22-03-2013 10:19
cristi neagu wrote:Siturile mari nu dau stirea, dar a aparut pe wiki...deci s-ar putea sa fie pe bune...

http://en.wikipedia.org/wiki/Nasser_El_Sonbaty
pe wikipedia poate scrie oricine :ok

#550256  by Akhenaton
 22-03-2013 11:13
Cred ca a murit pe bune.

#550259  by Builder
 22-03-2013 12:10
Au anuntat si confirmat stirea Flex si Bodycoaches :(

#550272  by Kabana
 22-03-2013 14:23
De la Syntol a decedat,in ultima vreme se stricase rau ,mustea de Syntol si se stie ca toti baietii Syntolati au big problems cu rinichii.Tot uleiul ala unde mortii lui se duce?!...Astia nu`s santasi la cap.....

..Si mai e un flacau Rich Piana care tot asa acum 4-5 ani era binisor dar acum s`a imbuibat cu Syntol,i s`a umflat muia,a facut pielea de doua degete,e tot o edema....Nici pe asta nu`l vad bine.

#550280  by Akhenaton
 22-03-2013 15:10
Kabana wrote:De la Syntol a decedat,in ultima vreme se stricase rau ,mustea de Syntol si se stie ca toti baietii Syntolati au big problems cu rinichii.Tot uleiul ala unde mortii lui se duce?!...Astia nu`s santasi la cap.....

..Si mai e un flacau Rich Piana care tot asa acum 4-5 ani era binisor dar acum s`a imbuibat cu Syntol,i s`a umflat muia,a facut pielea de doua degete,e tot o edema....Nici pe asta nu`l vad bine.
Nu inteleg de ce baga synthol daca nu mai concura,de ce sa faci asa ceva,cand sti ca mori de la asa ceva,de ce?Eu nu imi pot explica asta.

#550281  by IRONBOY
 22-03-2013 15:15
Kabana wrote:De la Syntol a decedat,in ultima vreme se stricase rau ,mustea de Syntol si se stie ca toti baietii Syntolati au big problems cu rinichii.Tot uleiul ala unde mortii lui se duce?!...Astia nu`s santasi la cap.....

da asha ma gandeam si eu , syntholu e cauza , nu deodata ci in timp , rinikiu cedeaza , de atata procesat ! Piana cik foloseste colagen din Mexic , nu synthol , tare baietu lasa sa faca spectacol dupa sa se duca k asta e pretu !!!
Nasser cik era prin germania la sfarsitu vietii , lau batut un grup de neonazisti la rinicki de unde si kidney failure !! asta e RIP !!!

#550284  by IRONBOY
 22-03-2013 15:24
Akhenaton wrote:

Nu inteleg de ce baga synthol daca nu mai concura,de ce sa faci asa ceva,cand sti ca mori de la asa ceva,de ce?Eu nu imi pot explica asta.

man nu a decedat k folosea in prezent synthol , probabil nici nu mai facea sport ci k rezultat al utilizarii substantelor de-a lungul anilor cand concura !! corpu a ramas pe avarie de cand era pro si la bulit maxim , si intr-un final a decedat prematur !

#550285  by Akhenaton
 22-03-2013 15:32
IRONBOY wrote:
Akhenaton wrote:

man nu a decedat k folosea in prezent synthol , probabil nici nu mai facea sport ci k rezultat al utilizarii substantelor de-a lungul anilor cand concura !! corpu a ramas pe avarie de cand era pro si la bulit maxim , si intr-un final a decedat prematur !
Oricum e un eveniment neplacut,imi pare rau ca a murit asa de tanar.

#550288  by Kabana
 22-03-2013 15:39
Syntolu te paradeste in timp la rinichi,in ani de zile de folosit si simptomele sunt cam vagi nu prea iti dai seama care e manevra....Rinichiul si ficatul unt filtrele organismului , exact ca la masina......dar treaba e ca ficatul se mai repara cand schimbi nutritia sau modul de trai,dar rinichiul nu se mai reface never...odata ce l`ai pus in pioneze asa ramane si cand da peste tine vreo infectie urinara micutza,gata cedeaza .......cam asta cred ca s`a intamplat si la Nasser,rinichii mergeam la 40% si daca s`a procopsit cu vreo raceala la rinichi sau vreo infectie...gata , shut down direct.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17