TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#316124  by Viorel Ristea
 30-01-2009 13:01
Mario wrote:In pantofi si treining. Misto :ok
numai romanii au mentalitatea asta de 2 bani.
nu mi se pare normal sa critici un om fara sa il cunosti, mai ales cand este vb de o legenda a sportului
in state merg la costum si in slapi . conteaza ce ai in cap nu sa te asortezi cu hainele :verymad
pt unii oameni asta nu conteaza

#316126  by h3x0r_1984
 30-01-2009 13:40
Mario,daca acum il pozau intr-o balta de urina,nu-i stirbea cu nimic imaginea de campion.
A fi campion tine de mentalitate in primul rand,nu de aparenta.Respect.

#316128  by larry26
 30-01-2009 13:49
Hai sa lasam de-o parte micile rautati si sa tratam cu respectul cuvenit aceasta legenda vie a culturismului .
Attachments
1_resize.jpg
1_resize.jpg (83.23 KiB) Viewed 2222 times
2_resize.jpg
2_resize.jpg (92.43 KiB) Viewed 2224 times

#316129  by larry26
 30-01-2009 13:50
...
Attachments
3_resize.jpg
3_resize.jpg (89.86 KiB) Viewed 2212 times
over the years.jpg
over the years.jpg (22.06 KiB) Viewed 2216 times

#316155  by Viorel Ristea
 30-01-2009 17:16
:im:
Attachments
sn741.jpg
sn741.jpg (79.35 KiB) Viewed 2168 times

#316163  by Viorel Ristea
 30-01-2009 17:35
Donald wrote:
Viorel Ristea wrote::im:
Mi se pare ca e lucrata poza.
cu sharp e sigur.
oricum imi place ;)

#316267  by Donald
 31-01-2009 00:38
Oare cat masurau bratele lui Nubret ? Is tare curios.

#316275  by MNUDK
 31-01-2009 01:51
Viorel Ristea wrote:
nu mi se pare normal sa critici un om fara sa il cunosti, mai ales cand este vb de o legenda a sportului
in state merg la costum si in slapi . conteaza ce ai in cap nu sa te asortezi cu hainele :verymad
mie mi se pare ca i depasit de situatie serge , nu e vb de mentalitate de roman e vb de cum te mai asortezi . e persoana publik asa ca se poate critica pe seama lui . Nu stiu cati il cunoasteti personal pe Uceanu sau pe Greg Valentino da multi ii critica , !unde-i dreptatea ????
No offence Viorel :ok

#316322  by marasoiu viorel
 31-01-2009 04:04
Viorel Ristea wrote:
Ai mare dreptate Viorel , numai romanii te pot critica dupa cum esti imbracat , aici in State poti umbla si in chiloti pe strada ca nimeni nu se uita la tine , nimeni nu rade de tine , nimeni nu "susoteste" -:'uite-l ba si pe ala cum este imbracat" . Din punctul asta de vedere sunt foarte relaxat aici in USA fata de Romania unde toti se uitau cum aratai si te criticau, iar ei nu aveau o chiftea in stomac!Aici fiecare isi vede de treaba lui si nu il intereseaza de altul cum arata!
Alt exemplu: In romania care mai de care are telefon de fite , sofisticat , frumos , cel mai inteligent, nu stiu cate zeci de milioane si ei muncesc la magazin, vanzatori pe 5 milioane pe luna, fac imprumut la banca, pe 3 ani sa isi ia cel mai "smecher" telefon , pe cand aici lumea este interesata decat de functionalitatea lui si sa se poate folosi de el , nu conteaza cum arata si cat costa, chiar daca au de 10 ori mai multi bani decat romanii si isi pot permite orice telefon!
Deci asta e mentalitate pur romaneasca!

#316369  by pufu 87
 31-01-2009 16:10
marasoiu viorel wrote:
Viorel Ristea wrote:
Ai mare dreptate Viorel , numai romanii te pot critica dupa cum esti imbracat , aici in State poti umbla si in chiloti pe strada ca nimeni nu se uita la tine , nimeni nu rade de tine , nimeni nu "susoteste" -:'uite-l ba si pe ala cum este imbracat" . Din punctul asta de vedere sunt foarte relaxat aici in USA fata de Romania unde toti se uitau cum aratai si te criticau, iar ei nu aveau o chiftea in stomac!Aici fiecare isi vede de treaba lui si nu il intereseaza de altul cum arata!
Alt exemplu: In romania care mai de care are telefon de fite , sofisticat , frumos , cel mai inteligent, nu stiu cate zeci de milioane si ei muncesc la magazin, vanzatori pe 5 milioane pe luna, fac imprumut la banca, pe 3 ani sa isi ia cel mai "smecher" telefon , pe cand aici lumea este interesata decat de functionalitatea lui si sa se poate folosi de el , nu conteaza cum arata si cat costa, chiar daca au de 10 ori mai multi bani decat romanii si isi pot permite orice telefon!
:ok

#316377  by Streza
 31-01-2009 16:32
marasoiu viorel wrote:
Ai mare dreptate Viorel , numai romanii te pot critica dupa cum esti imbracat , aici in State poti umbla si in chiloti pe strada ca nimeni nu se uita la tine , nimeni nu rade de tine , nimeni nu "susoteste" -:'uite-l ba si pe ala cum este imbracat"
ii spuneam eu lui G.I.BO dupa ce am dat niste ture peacolo ... ca am impresia ca e o gasca , care se uita urat a mine .
Raspunsul a fost "aici nimeni nu se uita urat , esti tu invatat ca in Romania sa se uite aia urat pe strada la tine" ...si m-am convins in zilele urmatoare ca asa este si din contra ... se uitau cu admiratie , nicidecum sa te vorbeasca urat.

#316411  by Mario
 31-01-2009 20:19
Nu trebuie sa sariti asa. Daca voua va place nu am nimic impotriva. Fiecare cu gusturile lui. Eu unul am astfel de prejudecati. Am sa ma duc in costum si slapi la sala. Ce draq. Sa fiu ma tare decat Nubret. :ok

#316417  by Mario
 31-01-2009 20:42
Viorel. Americanii nu au prejudecati nici in privinta alimentatiei. Nu cred ca daca te imbraci ca un toparlan (slapi si costum, treining si pantofi) insemana ca nu ai prejudecati. Ce ar fi daca am merge in costum la sala. Sa te vad alergand la banda in pantofi de lac. :ok

#316451  by marasoiu viorel
 01-02-2009 00:35
Mario wrote:Viorel. Americanii nu au prejudecati nici in privinta alimentatiei. Nu cred ca daca te imbraci ca un toparlan (slapi si costum, treining si pantofi) insemana ca nu ai prejudecati. Ce ar fi daca am merge in costum la sala. Sa te vad alergand la banda in pantofi de lac. :ok
Daca ar fi mai comod in costum decat in trening si in pantofi in loc de adidasi dc nu? :!:

#316452  by marasoiu viorel
 01-02-2009 00:39
Mario wrote:Viorel. Americanii nu au prejudecati nici in privinta alimentatiei. Nu cred ca daca te imbraci ca un toparlan (slapi si costum, treining si pantofi) insemana ca nu ai prejudecati. Ce ar fi daca am merge in costum la sala. Sa te vad alergand la banda in pantofi de lac. :ok
Vezi , gadesti pur romaneste , aici lumea este interesata in primul rand de comoditate si functionalitate nu de ce zice lumea pe strada.

#316468  by dan borbil
 01-02-2009 09:16
ROMANISME , VIORELE , ROMANISME :taz

#316588  by Mario
 01-02-2009 18:12
marasoiu viorel wrote:
Vezi , gadesti pur romaneste , aici lumea este interesata in primul rand de comoditate si functionalitate nu de ce zice lumea pe strada.
Cand spuneam "pantofi si treining" ma refeream strict la sala nu la mersul pe strada. Am vazut in Romanica, in hipermarket, in pijamale la cumparaturi (cred ca era un spital in apropiere) .Dar totusi sa nu stricam topicul lui Nubret cu chestii de astea.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14