TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#574728  by Delphi
 23-11-2014 20:33
Daca le taie craca de sub picioare si toate combinatile pica jos normal ca il urasc toti.
M-as bucura al naibii sa rada tot sa ij lase in ****goala pe toti manglitorii si preafericitii dildoieni.

#574729  by cristi neagu
 24-11-2014 05:07
Un mare strateg mondial a spus: politica din ro, va fi obligata sa evolueze, aceatsa palma data de societate i-a transmis clar ca a ramas in urma si ca alte generatii au ajuns sa voteze, generatii care nu mai inghit bulshit! :ok
 #574734  by cristi neagu
 25-11-2014 14:15
Ministerul de Externe a anunţat că relaţiile diplomatice între România şi India au încetat, diplomaţii indieni din ţara noastră urmând să fie expulzaţi în patria lor de origine. Clanuri întregi de diplomaţi se îndreaptă în aceste momente spre aeroporturi din toată ţara, unde vor fi îmbarcaţi în curse de Calcutta, Mumbai şi Delhi, în ţările din Spaţiul Schengen derulându-se operaţiuni asemănătoare.
“De ce n-aţi spus aşa? Dacă ştiam de la început care e faza, ne scuteaţi de multe cheltuieli”, a declarat Jean-Caude Juncker, preşedintele Comisiei Europene, care a admirat frumuseţea acţiunii României. Acesta a declarată că "Altfel se pune problema aderării la Schengen. Luăm şi noi în considerare ruperea relaţiilor cu India", a încheiat dl. Juncker.

Autorităţile din India s-au declarat nedumerite de decizia României, însă au recunoscut că cetăţenii expulzaţi sunt probabil indieni. "Seamănă foarte mult cu noi, chiar ne-am găsit şi câteva rude. Nu ştiam că am trimis atâţia diplomaţi indieni în România şi ne cerem scuze", a precizat Raj Kapooristan, premierul Indiei.

sursa:http://www.timesnewroman.ro/life-death/ ... -expulzati

#574735  by Kabana
 25-11-2014 15:01
cristi neagu wrote:Ministerul de Externe a anunţat că relaţiile diplomatice între România şi India au încetat,
Doar am zis acum o sapt ca tiganii au belit cucu in tara asta. :ha Numai adevaruri rostesc.

Urmatorul pas va fii asa:

1- Romii,tiganii,ciorile,or sa fie obligati sa pareasca imobilele nationalizate unde stau cu japca,li se confisca toate bunurile ( masini,case) pe care nu platesc impozite.

2- Fratii Becali raman la penitenciar inca 5 ani. Dupa 5 ani se mai adauga un dosar de executat cu pedeapsa si se mai adauga 7 ani, dupa executare se mai scoate un dosar si se mai adauga inca7 ani cu executare. Alde Becalii inca nu stiu inca,dar o sa raman la padaimos in jur de 15 ani executati.

#574736  by mihaipop
 25-11-2014 18:24
Kabana wrote:
cristi neagu wrote:Ministerul de Externe a anunţat că relaţiile diplomatice între România şi India au încetat,
Doar am zis acum o sapt ca tiganii au belit cucu in tara asta. :ha Numai adevaruri rostesc.
Nici o tara intreaga la cap nu se pune rau cu India. E aproape la fel ca si cum te-ai certa cu China.

#574737  by cristi neagu
 25-11-2014 19:03
Times new roman doh :lol :lol :lol

#574738  by Kabana
 26-11-2014 04:37
mihaipop wrote:...Nici o tara intreaga la cap nu se pune rau cu India. E aproape la fel ca si cum te-ai certa cu China.
Fuck the indians :ha
Indienii,arabii,tiganii, nu servesc cu munca in Romania,freaca gladiola deaiurea pe aici,studenti sau la agatat de muieri prin sali de fitness......mereu cand dau cu ochii de ei pe la aparate ei sunt cu Iphonu in mana, si ii intreb.: -"Mai aveti acilea?"......si ei stau in tarta pe banca cu tf in mana si imi arata pe degete : - " four sets"....... si raspund si eu : " Four sets is over-trainning, haide Roiu la shower room"....si la shower room se stie,intra cu chilotii pe ei,ori asa e traditia la ei ori le e frica sa nu fie bostaniti de romanian homos

#574741  by El Cid
 26-11-2014 08:58
Ma bucur sincer ca a picat in parlament legea amnistiei, propusa de doi tzigani pesedisti!
Astia chiar simt deva fior rece la dos :mrgreen: daca au respins o lege propusa de ei, e clar ca se gandesc ca pot fi schimbati de la cascaval/cozonac! Poate dupa 25 de ani scapam de comunisti si neocomunisti ... :ok :ok :ok

#574755  by odin
 27-11-2014 10:15
El Cid wrote:Ma bucur sincer ca a picat in parlament legea amnistiei, propusa de doi tzigani pesedisti!
Astia chiar simt deva fior rece la dos :mrgreen: daca au respins o lege propusa de ei, e clar ca se gandesc ca pot fi schimbati de la cascaval/cozonac! Poate dupa 25 de ani scapam de comunisti si neocomunisti ... :ok :ok :ok
Interesant individ eşti tu El Cid ...
Ai vreo 2-3 ocale cu care măsori aceeaşi treabă ...
Pe lângă asta mai ai şi ura de rasă, faci şto-uri şi despre Floruţ de când ai primit iar internetul şi eşti mai activ şi tu ...

Culmea, vrei şi progress ...
O să vină ... când te-i schimba tu :D
Last edited by odin on 27-11-2014 10:21, edited 1 time in total.

#574756  by odin
 27-11-2014 10:20
IRONBOY wrote:.........
PS Lui Thunerbolt aka jidanuturbat ,i-au cazut mainile de la sifilis boala care il afecta psihic si nu mai poate scrie pe forum deci viata e buna !!! :im:
Super postul tău până la partea asta ...
Se putea şi fără, zic eu...
Am pretenţii de la tine ...

P.S. Get a room you two :D
(glumă)

#574757  by cristi neagu
 27-11-2014 12:22
Paun nu se lasa, a propus ieri din nou legea amnistiei! :idea: Nu ca ma iau de tigani, dar sa fure si gura lor ceva, sa nu plateasca impozitu curentu si sa sa laude ca sunt discriminati si neamnistiati manca-t-as! :book

#574761  by El Cid
 27-11-2014 15:23
cristi neagu wrote:Paun nu se lasa, a propus ieri din nou legea amnistiei! :idea: Nu ca ma iau de tigani, dar sa fure si gura lor ceva, sa nu plateasca impozitu curentu si sa sa laude ca sunt discriminati si neamnistiati manca-t-as! :book
:mrgreen:
Ok Odin, cum zici tu :ok
N-am ura de rasa, deloc! Doar sa mai plateasca d-nii rromi impozite si taxe ca toti din Ro, sa se aplice legea si pt ei, etc. ;)

Da, nu sufar nici prostia, d'asta am scris ceva si pe la profile personale. Am dat intamplator pe fb peste o postare a sportivului Florutz, la care comenta distinsul P Mihalka, ceea nu e rau ca "s-au gasit". Daca nu ma insel, se mai baga si dl. Gutza la commenturi. :lol

Bine mai zice Cristi Neagu in postarea de mai sus :ok :ok :ok

#574762  by Panteristu
 27-11-2014 15:36
odin wrote:
IRONBOY wrote:.........
PS Lui Thunerbolt aka jidanuturbat ,i-au cazut mainile de la sifilis boala care il afecta psihic si nu mai poate scrie pe forum deci viata e buna !!! :im:
Super postul tău până la partea asta ...
Se putea şi fără, zic eu...
Am pretenţii de la tine ...

P.S. Get a room you two :D
(glumă)
pai daca are dreptate..ce e rau in asta? :lol adevaru e adevar si nu trebuie sa ne ascundem de el doar pt ca face parte din "toporul cel ales"!!

#574788  by odin
 29-11-2014 14:21
El Cid wrote:.....
Bine mai zice Cristi Neagu in postarea de mai sus :ok :ok :ok

Acuma ce să facă și Păun ăla ... mai încearcă că trebuie s-o facă de ochii ălora dinăuntru care-l tot înghiontesc ...
Îți dau în scris că de vreme ce a căzut odată, nu mai trece nici de femeia de servici legea aia ...

Și eu veau să plătească da mai întâi vreau cei cu companii care datorează statului sute de milioane TVA, fiind statul cu cea mai mică recuperare a acestei taxe din UE.
Mai vreau să îi impoziteze la sânge pe TOȚI credincioșii care primesc bani de la stat și au propriile combinații.
La sfârșit vreau să îi impoziteze sau mă rog, să recupereze ce datorează la stat și minorităților rrome.
Dar și la ăia să înceapă cu cei cu palate și mercedesuri și apoi la ăștia mai amărășteni ...

#574794  by Tiger Classic
 29-11-2014 16:30
In tara asta sunt legi, bune sau rele, dar ele nu prea se aplica. Sunt f de acord ca toti sa plateasca impozite si taxe in conformitate cu legile si reglementarile in vigoare, numai asa cred ca putem spera la un grad de civilizatie minim :idea:

Dupa ultimile "framantari" in interiorul PSD, pare sa duca in final la o schimbare de guvern. :confused S-au cam faultat singuri ...