TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #575590  by danichivu
 03-02-2015 09:00
cristi neagu wrote:Eu inca cred ca e o gluma...proasta, dar gluma!Avea sub 30 de ani, din ce stiu eu.
Dragul meu :mrgreen:
esti un om inteligent!

Nu ai observat ca venim in lume pe rand dar plecam pe sarite? :D
Oricum, necazurile fac parte din viata, e ceva normal, deci trebuie sa le asteptam ;)

(pur si simplu asta mia trecut prin minte...si am facut un post...) :mrgreen:

#577249  by Audigy
 04-03-2016 22:47
Din pacate este adevarat, este Arnold Classic in desfasurare si nici macar un post referitor la asta pe tot forumul.

#577258  by mango
 09-03-2016 20:17
E de mirare oare ca "biscuitii" aia de pe youtube (cum le zicea Kabana la aia cu 39 in brat de vorbesc ei cu patos despre bodibuilding) nu stiu nici macar ce reviste de profil au fost vreodata editate in Ro, ce campioni am avut, cine a fost Breahna, Bebeselea, Maioru etc ca am avut un campionat european in 96? Pai de unde sa stie? ca pe youtube nu scrie iar pe forumuri nu mai intra nimeni

#577284  by IRONBOY
 28-03-2016 13:44
mango wrote:E de mirare oare ca "biscuitii" aia de pe youtube (cum le zicea Kabana la aia cu 39 in brat de vorbesc ei cu patos despre bodibuilding) nu stiu nici macar ce reviste de profil au fost vreodata editate in Ro, ce campioni am avut, cine a fost Breahna, Bebeselea, Maioru etc ca am avut un campionat european in 96? Pai de unde sa stie? ca pe youtube nu scrie iar pe forumuri nu mai intra nimeni
adevarat ai grait , ce sa ii faci n ai cu cu cine toti pustii astia corditi luamar de biberon ,is pe FB si o dau hardcore cu 40 in brat toti iau kkt ala de myshit ,toti dau folow la tot felu de gay fare isi sustin canalele de FB si youtube cu reclama la haine rahat si retete de diete de kka !! pusti mizerabili si efeminati sincer i-as arde si in bostan daca ar fi !!