TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#574949  by Kabana
 10-12-2014 21:40
Fhutu`l in aripa, sta se pompeaza, dar la munca nu serveste :ha
Are whey Protein,are toate siropurile pe acolo, il doare la cuc .

#574983  by Marcutz
 12-12-2014 12:32
Vin si banutzii moka :lol
Dar arata belea moshu :ok

#575026  by Andrei Gogoase
 16-12-2014 03:58
L-am vazut si pe facebook pe asta si la comenturi precum si in descrierea clipului vad cuvantul RESPECT. Ce respect frate? Ce a realizat in viata? Ca are ceva muschi pe el dar nu are o casa, o masina, de-abia are bani de mancare. Chestiile astea merita respect? Mai bine nu avea nici un muschi pe el si avea o casa unde sa stea. Daca visul lui e sa doarma pe ciment in frig sa vada stelele pe cer cand o face si sa fie un cersetor atunci a reusit din plin.

#575027  by dr.alban
 16-12-2014 08:34
Andrei Gogoase wrote:L-am vazut si pe facebook pe asta si la comenturi precum si in descrierea clipului vad cuvantul RESPECT. Ce respect frate? Ce a realizat in viata? Ca are ceva muschi pe el dar nu are o casa, o masina, de-abia are bani de mancare. Chestiile astea merita respect? Mai bine nu avea nici un muschi pe el si avea o casa unde sa stea. Daca visul lui e sa doarma pe ciment in frig sa vada stelele pe cer cand o face si sa fie un cersetor atunci a reusit din plin.
Corect! Si in plus sa fii sanatos , fara nici un handicap , ba chiar intr-o forma fizica f. buna si sa astepti mila publica sa iti mai puna unu si altul cate un banut in strachina.... chiar ca nu are nici o legatura cu respectul!!!!

#575028  by BRUTUSXXX
 16-12-2014 09:31
Treceti la topicul "filme" ca va explica Mango cum trebuie sa "rupi 50-100 ron lunar" ca sa-i ajuti pe astia , nu doar un banut din cand in cand :lol . :clap

#575032  by Kabana
 17-12-2014 01:16
Sa fi sarac,sa n`ai de niciunele nu e rusine mare. Dar ca barbat in toate puterile sa umblii cu cersitul, e cea mai mare rusine de pe globul pamantesc.

#575042  by Lucian.
 17-12-2014 17:35
Rambo asta e in lumea lui... si e si lenes pe deasupra.

#575046  by vifor_x
 17-12-2014 19:51
Kabana wrote:Sa fi sarac,sa n`ai de niciunele nu e rusine mare. Dar ca barbat in toate puterile sa umblii cu cersitul, e cea mai mare rusine de pe globul pamantesc.
cand faci 2-3000 de euro/luna din cersit, parca nu mai e asa mare rusinea :lol

#575047  by Panteristu
 17-12-2014 22:29
vifor_x wrote:
Kabana wrote:Sa fi sarac,sa n`ai de niciunele nu e rusine mare. Dar ca barbat in toate puterile sa umblii cu cersitul, e cea mai mare rusine de pe globul pamantesc.
e injositor indiferent de cat castigi sa ceri de la oameni bani fara sa oferi nimic, un serviciu, bunuri, orice..

#575051  by MadStely
 18-12-2014 10:08
Panteristu wrote:
vifor_x wrote:
e injositor indiferent de cat castigi sa ceri de la oameni bani fara sa oferi nimic, un serviciu, bunuri, orice..
ofera posibilitatea de ai admira corpul sculptat in frigul iernii :lol , mortii lui de lenes inutil.

NU dati bani cersetorilor!

#575055  by Panteristu
 18-12-2014 17:45
Sunt unii care efectiv nu au alta varianta.. fara picioare e greu, vazusem unul prin herastrau la un moment dat cu picioarele retezate de sub bazin, se plimba saracul pe un skateboard cu un caine pe ala n ai cum sa il trimiti la.munca ce munca sa faca..? Sau femei d alea batrane care d abia se tin pe picioare cu pensie de 300 de lei pe luna la fel, ce sa le ceri nu le ajung banii nici de medicamente, le mai dai 5-10 lei iti mai faci si tie o favoare ca nimeni n a saracit din pomana
dar asta care flexeaza in strada si o arde cu calistenice si suplimentele langa el.. :lol fiecare cu prioritatile lui

#575058  by Kabana
 18-12-2014 21:47
Panteristu wrote:Sunt unii care efectiv nu au alta varianta.. fara picioare e greu, vazusem unul prin herastrau la un moment dat cu picioarele retezate de sub bazin, se plimba saracul pe un skateboard cu un caine pe ala n ai cum sa il trimiti la.munca ce munca sa faca..?
Doar aia trebuie ajutati.

Dar atentie la puradeii ce o ard prin intersectii sau pe la magazine,la Mall cu cersitu. Toti puradeii care cersesc,sunt in retea. toti apartin de vreun zdrentoi .TOTI....Zdrentoiu are niste zdrente mai mici care stau cu ochii pe puradei si le da na-na la fund daca puradelu face zero lei pana la lasatu serii.
Zdrentoiu mare are Q7 negru.e un smecher,il stiu de frica toti puradeii de 7 ani, nu te pui cu el :lol

#575059  by Panteristu
 19-12-2014 00:47
Kabana wrote:
Dar atentie la puradeii ce o ard prin intersectii sau pe la magazine,la Mall cu cersitu. Toti puradeii care cersesc,sunt in retea. toti apartin de vreun zdrentoi .TOTI....Zdrentoiu are niste zdrente mai mici care stau cu ochii pe puradei si le da na-na la fund daca puradelu face zero lei pana la lasatu serii.
Zdrentoiu mare are Q7 negru.e un smecher,il stiu de frica toti puradeii de 7 ani, nu te pui cu el :lol
asta e bine stiut..!
uneori zdrentoiu sta si ii supravegheaza la cativa metri, am vazut cu ochii mei in carrefour orhideea asta, o tiganca cu 2 copii mici in parcare, pe jos. omul astepta intr-o masina la vreo 15 metri, a stat acolo cel putin o ora cat timp am facut cumparaturile iar cand am iesit tot acolo era.
ma mira ca la noi e chiar business asta, ma asteptam in strainatate sa fie asa nu si la noi ca n-ai crede ca le da lumea bani

#575061  by MadStely
 19-12-2014 11:51
Panteristu wrote:
Kabana wrote:
asta e bine stiut..!
uneori zdrentoiu sta si ii supravegheaza la cativa metri, am vazut cu ochii mei in carrefour orhideea asta, o tiganca cu 2 copii mici in parcare, pe jos. omul astepta intr-o masina la vreo 15 metri, a stat acolo cel putin o ora cat timp am facut cumparaturile iar cand am iesit tot acolo era.
ma mira ca la noi e chiar business asta, ma asteptam in strainatate sa fie asa nu si la noi ca n-ai crede ca le da lumea bani
prostia nu are granite

#575063  by Delphi
 19-12-2014 14:06
Ce rusine? Sa faci laba la web nu e rusine sau sa te lingi in duş cu parteneru si webu pe ghiuveta tot rusine e dar daca vine banu nu mai conteaza oricum toata lumea alearga pentru ei ca aia inseamna viata. Cash.
Mai sunt comunisti dinaia care au in cap sarac da cinstit. Orice ai face de iti aduce 3k-4k pe luna treb sa renunti sa muncesti in fabrica

#575064  by Kabana
 19-12-2014 16:29
Delphi wrote:Ce rusine? Sa faci laba la web nu e rusine sau sa te lingi in duş cu parteneru si webu pe ghiuveta tot rusine e dar daca vine banu nu mai conteaza oricum toata lumea alearga pentru ei ca aia inseamna viata. Cash.
Mai sunt comunisti dinaia care au in cap sarac da cinstit. Orice ai face de iti aduce 3k-4k pe luna treb sa renunti sa muncesti in fabrica
:lol Daca m`ar plati si pe mine lumea cu 3 k- 4k cum zici tu ,mi`as arata cucu si boasele la toata tara,ma dezbrac in curu gol si in direct la KanalD :ha ..ar fii o onoare pentru mine sa fiu platit de lume sa`mi admire boasele si zdranganelu,inseamna ca arat sublim. Nu`i rusine, se chema Entertainment Industry Market,oferi si primesti.

E cineva pe aici care ar vrea sa ma vada in curu gol la webcam?...30 de Ron e bine? PayPoint sau PayPal in prviate message .Ofer clipe de neuitat domnilor si domnisoarelor generoase.

#575065  by Lucian.
 19-12-2014 17:04
:lol :lol :lol

Ce faci Kabana, ai trecut pe matrimoniale?

#575066  by Marcutz
 19-12-2014 17:25
:lol :lol :lol

#575067  by BRUTUSXXX
 19-12-2014 18:32
Delphi wrote:Ce rusine? Sa faci laba la web nu e rusine sau sa te lingi in duş cu parteneru si webu pe ghiuveta tot rusine e dar daca vine banu nu mai conteaza oricum toata lumea alearga pentru ei ca aia inseamna viata. Cash.
Rusine ar trebui sa-ti fie tie mai Delphi ca nu stii sa scrii corect romaneste, cam toate posturile tale au greseli flagrante si nu din acelea care au drept scuza graba sau tastatura telefonului ci lacune grave . In schimb esti in continuare inversunat pe cateva "subiecte" , ramane o enigma pentru mine de ce te "framanta" atat de mult anumite chestii :lol de le mentionezi de fiecare data :lol