TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#578120  by COSMIN SINTEJUDEAN
 25-10-2016 20:28
Tiger Classic wrote:Si daca am lansa toti o campanie pe FB "pentru discutii de specialitate despre concursuri, BACK TO THE FORUM!"? :idea:
Buna ideea...drept urmare,eu am bagat o postare de genul celei propuse de tine.Cativa prieteni,sportivi cunoscuti,am..asa ca incercarea moarte n-are :ok

#578132  by rocknum
 02-11-2016 12:55
mango wrote:Pe forum e complicat, nu poti da like, nu te pot vedea fetele si admiratorii, nu poti juca jocuri, nu poti transmite live, nu poti sa iti faci reclama etc
pana una alta, aici s-au legat prietenii de durata

#578137  by Lucian.
 02-11-2016 21:20
rocknum wrote:
mango wrote:Pe forum e complicat, nu poti da like, nu te pot vedea fetele si admiratorii, nu poti juca jocuri, nu poti transmite live, nu poti sa iti faci reclama etc
pana una alta, aici s-au legat prietenii de durata
Si dusmanii de durata... :lol Ar fi fain ca forumul asta sa revina la viata...parca mi-e dor de NastaseFilipescu si Kop...

#578206  by BigVio
 19-12-2016 22:27
Si eu mai intru din cand in cand, dar nu prea mai e nimeni pe aici....

#578207  by Kabana
 20-12-2016 21:13
Daca ar fi cineva sa se ocupe serios de forumul asta, sa posteze noutati ,stiri,poze,concursuri,din bodybuilding, national si international,s`ar strange lumea sa barfeasca pe aici,s`ar face trafic.......Dar nu mai face nimeni asta acum, mai ales gratis ,toata lumea pe facebook si youtube sa stranga subscriberi

#578214  by vifor_x
 21-12-2016 18:49
Kabana wrote:Daca ar fi cineva sa se ocupe serios de forumul asta, sa posteze noutati ,stiri,poze,concursuri,din bodybuilding, national si international,s`ar strange lumea sa barfeasca pe aici,s`ar face trafic.......Dar nu mai face nimeni asta acum, mai ales gratis ,toata lumea pe facebook si youtube sa stranga subscriberi
Pretul reclamei este direct proportional cu numarul de subscriberi...din aceasta cauza forumurile si blogurile mor incet dar sigur precum presa scrisa ;)

#578215  by Kabana
 21-12-2016 20:52
vifor_x wrote:
Kabana wrote:Daca ar fi cineva sa se ocupe serios de forumul asta, sa posteze noutati ,stiri,poze,concursuri,din bodybuilding, national si international,s`ar strange lumea sa barfeasca pe aici,s`ar face trafic.......Dar nu mai face nimeni asta acum, mai ales gratis ,toata lumea pe facebook si youtube sa stranga subscriberi
Pretul reclamei este direct proportional cu numarul de subscriberi...din aceasta cauza forumurile si blogurile mor incet dar sigur precum presa scrisa ;)
Exactlly..
Deci haida, toata lumea pe youtube la jocuri online
Face sfrijitu ala de PiwDiePie 50 milioane,macar 100 milioane sa facem si noi, what the faakkk

#578216  by Unix
 23-12-2016 00:51
Kabana wrote: Face sfrijitu ala de PiwDiePie 50 milioane,macar 100 milioane sa facem si noi, what the faakkk
o auzit sfrijitu!
https://www.youtube.com/watch?v=UvZrLFWhCzk

copiaza si el de la "The Grand Tour"

#578228  by VLAD 14891
 02-01-2017 20:25
Dupa vreo 3 ani de pauza, m-am reapucat de sala, treaba merge greu... :a: cand m-am lasat eram cat de cat ok.
Forumul asta era aur curat pentru mine! Am citit profilele lui Odin, fratii Marasoiu, Dan, Iana, Streza(chiar daca au peste 400 de pagini), Vlad Pihureac, Cipian Martin de mai multe ori, poate chiar zeci...
Intre timp, chiar daca nu mergeam la sala mai trageam cate o geana pe aici sa vad ce-mi mai fac "prietenii", sa mai rad de postarile lui Rock si GI BO, mai nou Thunderbolt, dar nimic:(...

Acum am recitit profilele mentionate mai sus sa ma "reinformez", ca am uitat multe chestii...

Repet: AICI E AUR CURAT! :im: :clap :clap :clap

#578230  by mango
 02-01-2017 22:32
Corect! E aur curat! In ce sport(si pe ce forum romanesc) s-a mai pomenit sa iti vina campionii si performerii si sa iti zica gratuit cum sa devii si tu ca ei.

Dar prostii(multi dintre ei incepatori) stau pe youtube la blogerii care le spun ei cum se face culturismul, vorba lui Kabana niste "biscuiti" cu 39 in brat si 70 de kile.

Insa exista potential(cu ocazia asta) pentru cei ce sunt instructori si le iau banii la fraieri, sau alti baieti destepti care le vand produse scumpe din afara. Acum e lumea comoda, vrea mura in gura, multi parca simt nevoia de a fi prostiti. Vreo 80% dintre ei sunt asa de prosti incat nu stiu de unde sa se documenteze si chiar daca ar face-o tot ar avea nevoie de un om care sa le confirme daca e bun sau nu.

Nu pot sa inteleg cum un procent asa de ridicat din generatiile actuale de adolescenti sunt asa de idioti, parca implora sa fie prostiti.

#578231  by VLAD 14891
 03-01-2017 06:10
mango wrote:Corect! E aur curat! In ce sport(si pe ce forum romanesc) s-a mai pomenit sa iti vina campionii si performerii si sa iti zica gratuit cum sa devii si tu ca ei.

Dar prostii(multi dintre ei incepatori) stau pe youtube la blogerii care le spun ei cum se face culturismul, vorba lui Kabana niste "biscuiti" cu 39 in brat si 70 de kile.

Insa exista potential(cu ocazia asta) pentru cei ce sunt instructori si le iau banii la fraieri, sau alti baieti destepti care le vand produse scumpe din afara. Acum e lumea comoda, vrea mura in gura, multi parca simt nevoia de a fi prostiti. Vreo 80% dintre ei sunt asa de prosti incat nu stiu de unde sa se documenteze si chiar daca ar face-o tot ar avea nevoie de un om care sa le confirme daca e bun sau nu.

Nu pot sa inteleg cum un procent asa de ridicat din generatiile actuale de adolescenti sunt asa de idioti, parca implora sa fie prostiti.
:ok
Ai un like de la mine! Ca tot se vorbea de like-uri.

#578232  by cristi neagu
 03-01-2017 08:52
mango wrote:Corect! E aur curat! In ce sport(si pe ce forum romanesc) s-a mai pomenit sa iti vina campionii si performerii si sa iti zica gratuit cum sa devii si tu ca ei.

Doua! :ok

#578233  by zen69
 03-01-2017 10:55
aveti dreptate, dar nu in totalitate>

multora dintre pustanii sau incepatorii care au cerut sfaturi au fost luati peste picior de catre veterani, numiti biscuiti sau trimisi sa studieze, sau idealurile lor gen corp de plaja au fost luate in ras, de parca a arata ca Frankenstein coleman e vreo realizare mareata dar a dori sa obtii un corp frumos si sanatos e de tot rasul

intr/adevar aproape nimeni nu mai are rabdare sa studieze dar la fel de adevarat e si cu explicatul

#578234  by zen69
 03-01-2017 10:56

multora dintre pustanii sau incepatorii care au cerut sfaturi au fost luati peste picior de catre veterani, numiti biscuiti sau trimisi sa studieze, sau idealurile lor gen corp de plaja au fost luate in ras, de parca a arata ca Frankenstein coleman e vreo realizare mareata dar a dori sa obtii un corp frumos si sanatos e de tot rasul

intr/adevar aproape nimeni nu mai are rabdare sa studieze dar la fel de adevarat e si cu explicatul

#578235  by zen69
 03-01-2017 10:57

#578236  by zen69
 03-01-2017 11:10

#578237  by zen69
 03-01-2017 13:03

#578238  by zen69
 03-01-2017 13:04