TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#578305  by Kabana
 08-02-2017 21:39
mango wrote: Apar in dreapta ecranului cand dau search. Si de curiozitate intru sa vad ce au oamenii de spus. Asta, pe langa faptul ca a bagat substante la greu si arata penibil, a mai bagat si HGH si cred ca si IGF, are chiar si un video in care explica care HGH e bun si care nu:
.
Guvizi.
IGF adevarat nu exista in Romania.tot ce e pe piata e trombon.
IGF`ul costa 600-800 $, fiola de 1 mg si iti ajunge pentru 3 zile

#578361  by rocknum
 28-02-2017 13:49
Kabana wrote:
mango wrote: Apar in dreapta ecranului cand dau search. Si de curiozitate intru sa vad ce au oamenii de spus. Asta, pe langa faptul ca a bagat substante la greu si arata penibil, a mai bagat si HGH si cred ca si IGF, are chiar si un video in care explica care HGH e bun si care nu:
.
Guvizi.
si cine pana mea ar fi dispus sa dea 700$ la 3 zile? :))

#578363  by Kabana
 28-02-2017 23:30
rocknum wrote:
Kabana wrote:
.
Guvizi.
si cine pana mea ar fi dispus sa dea 700$ la 3 zile? :))
In statele Unite sunt destui. ar face orice sa atinga 300 lbs, insulin, Growth, IGF, Anapolon dailly. Unii razbesc altii apar si dispar la fel de repede ca raman faliti

#578367  by rocknum
 03-03-2017 09:31
7000$ pe luna si nici asa nu stii daca ce cumperi e fake sau pe bune.
Plus ca poti sa o mierlesti daca nu stii ce faci

7000$ doar pe bombe

#578373  by herta andrei
 06-03-2017 15:31
rocknum wrote:
mango wrote:Pe forum e complicat, nu poti da like, nu te pot vedea fetele si admiratorii, nu poti juca jocuri, nu poti transmite live, nu poti sa iti faci reclama etc
pana una alta, aici s-au legat prietenii de durata
:ok

#578643  by rocknum
 13-09-2017 04:15
Am venit sa mai dau si eu buna ziua la lume.

S-au cam dus forumurile in general in detrimentul FB
Dar na... asta e viata.
Oricum, a fost viata pe forumul asta. Eu sunt pe el de 12 ani in momentul asta, altii mai de demult

Ce frumos era pe la inceputul anilor 2000 cand abia asteptam sa mai punem mana pe o revista, cand nu era iutub feisbuc si alte minuni.

Vremuri...

#578644  by cipan
 13-09-2017 09:43
Eu mă gândesc să scriu câte o enormitate pe zi, doar ca să-l alertez pe Kabana :D

#578646  by mango
 13-09-2017 17:33
rocknum wrote:Am venit sa mai dau si eu buna ziua la lume.

Dar na... asta e viata.
Oricum, a fost viata pe forumul asta. Eu sunt pe el de 12 ani in momentul asta, altii mai de demult

Ce frumos era pe la inceputul anilor 2000 cand abia asteptam sa mai punem mana pe o revista, cand nu era iutub feisbuc si alte minuni.

Vremuri...
Pe atunci si revistele erau mai multe si mai de calitate informatiile(cu toate ca in ziua de azi afli ca defapt acele informatii erau eronate o parte dintre ele. Dar chiar si asa le puneam in practica si credeam in ceea ce faceam. Faza nasoala e ca multi din generatia mea, oameni care au acum 35-40 de ani, au ramas cu acele informatii pe post de adevar).

#578647  by Mandrila Dan
 13-09-2017 23:27
mango wrote:
rocknum wrote:Am venit sa mai dau si eu buna ziua la lume.

Dar na... asta e viata.

Vremuri...
Pe atunci si revistele erau mai multe si mai de calitate informatiile(cu toate ca in ziua de azi afli ca defapt acele informatii erau eronate o parte dintre ele. Dar chiar si asa le puneam in practica si credeam in ceea ce faceam. Faza nasoala e ca multi din generatia mea, oameni care au acum 35-40 de ani, au ramas cu acele informatii pe post de adevar).
Treceam pe langa chioscul de ziare, dimineata cand plecam la scoala. Tot cu ochii pe acolo dupa reviste noi :) vremuri frumoase ! Legat de informatii, consider ca e un domeniu in care nu e doar bine sa fi ,,la zi'', dar e si sanatos ! Folosesc 50-80% din greutatile de alta data, si totusi reusesc sa progresez, in conditiile in care fac natural, fara sa-mi rup carca cu 200 la indreptari.....stiam lucrurile astea si inainte, dar nu eram destul de intelept sa le pun in practica:))...deh, imbatranesc si eu. Frumoase prietenii am legat pe acest forum....oameni extraordinari !

#578648  by BigVio
 14-09-2017 00:47
:im: :im: :im:

#578656  by mango
 16-09-2017 11:08
Mandrila Dan wrote:Frumoase prietenii am legat pe acest forum....oameni extraordinari !
Oameni extraordinari da, poate pe alocuri si prietenii. Dar e mult spus "prietenii". Prietenii adevarati sunt maxim 1-2 care atunci cand ramai cu masina in pana se lasa pe ei si vin sa te ajute, sau cand ai nevoie urgenta de bani fac ei foamea o saptamana si te ajuta pe tine. Daca tu maine ai o problema pe 99% dintre "prietenii" din viata reala o sa ii doara la basca de tine, maxim te intreaba daca esti bine. Daca nu mai tii legatura cu ei in 1-2 ani te si uita.