TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#568728  by Panteristu
 19-03-2014 12:36
IRONBOY wrote:
Panteristu wrote:am auzit de o noua membra in FRCF, o fata Mona Nicolaescu care din cate stiu nu are treaba cu fitness/culturismul ci e baschetbalista. Care e manevra cu ea in federatie, pe ce post?
aia macar a mai vazut o sala de sport la viata ei, poate a ridicat o gantera, odata !!!! da Tiberiu Apostol si mister Furdi care practica"' umblatu pe la competitii'' ce treaba au cu fitness culturism !!! e mai bun Lis are aptitudini organizatorice, plus k joaca la pacanele care e tot un sport !! :ha :ha :ha
e instructoare de fitness, din ce am inteles..
oricum, tiberiu apostol daca nu ma insel a fost presedintele federatiei de haltere parca, deci si el a mai cochetat cu halterele

#568741  by odin
 19-03-2014 19:51
Panteristu wrote:...
oricum, tiberiu apostol daca nu ma insel a fost presedintele federatiei de haltere parca, deci si el a mai cochetat cu halterele

Cred că-l confunzi cu Dumitru Hâtru ...

#568743  by cristi neagu
 19-03-2014 20:10
odin wrote:
Panteristu wrote:...

Cred că-l confunzi cu Dumitru Hâtru ...
Nea Tibi Apostol a fost concurent la Haltere la cat mici in tinerete.Acum a iesit la pensie de la 1 Ian parca, deci nu are rost sa mai discutam de activitatea dumnealui.

#568765  by Marius86
 20-03-2014 16:21
True detective,un serial frumos cu Matthew McConaughey, Woody Harrelson.

http://www.imdb.com/title/tt2356777/

Scuze am gresit postu :)