TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#519881  by Mandrila Dan
 20-05-2012 00:03
Mihai050509 wrote:
haimana wrote:Talent de magician are micu' asta http://www.youtube.com/watch?v=JmraxBgE ... re=related , ca sa aiba dexteritatea aia trebuie ceva munca si talent, nu vine sa imi fluture o valiza sau un monitor prin fata.... :ha

Hai da-l in pisici d`unde scoate 300 carti .. :bb
Si fara sa vezi de unde..
:bb :bb
superb...una e sa-l vezi pe ecran,alta e pe viu....personal,am ramas socat de un prieten de-al meu de la sala,cand am calatorit intr-o zi cu trenul si am jucat un 21 sa treaca timpul,dupa care ma intreaba daca vreau sa-mi arate niste trucuri....intr-o prima faza am zis ca-mi arata ceva ieftin,dar cand a intors cartile pe verso,erau albastre,si la o singura atingere cu degetul aratator s-au facut rosii,sub ochii mei,nu mi-a venit sa cred,lumea din tren deja se stransese in jurul nostru....pe urma,mai o fenta,mi-a dat sa aleg o carte oarecare,fara ca el sa o vada,doar eu sa ma uit la ea....si mi-a zis sa o bag in ce buzunar vreau eu si am bagat-o in buzunarul din spate de la blugi,pe urma imi zice ''ce carte vrei sa scoti din buzunar?zi una la alegere''....si zic ''As de rosu''....si scot asul de rosu,frate,cand stiu sigur ca ce am bagat in buzunar era o cu totul alta carte....pff,te socheaza,pur si simplu,sa-ti faca cineva treburi d-astea....si un ultim truc,imi zice sa ma descalt de pantoful drept,ca am o moneda de 50 de bani inauntru,sub talpici,deci incredibil am crezut c-o iau razna.....de atunci nu l-am mai vazut,o plecat in italia,desi il cunosteam de mult de la sala,niciodata nu mi-a aratat ce poate:))...ramai socat,pur si simplu.L-am rugat sa-mi arate si mie un singur truc,bineinteles ca m-a refuzat:))...dar mi-a spus ca e vorba de iluzie si oricine poate face asta,dar trebuie mult antrenament. :a:

#519882  by Halter
 20-05-2012 00:09
Mandrila Dan wrote:
Mihai050509 wrote:
haimana wrote:Talent de magician are micu' asta http://www.youtube.com/watch?v=JmraxBgE ... re=related , ca sa aiba dexteritatea aia trebuie ceva munca si talent, nu vine sa imi fluture o valiza sau un monitor prin fata.... :ha

Hai da-l in pisici d`unde scoate 300 carti .. :bb
Si fara sa vezi de unde..
:bb :bb
superb...una e sa-l vezi pe ecran,alta e pe viu....personal,am ramas socat de un prieten de-al meu de la sala,cand am calatorit intr-o zi cu trenul si am jucat un 21 sa treaca timpul,dupa care ma intreaba daca vreau sa-mi arate niste trucuri....intr-o prima faza am zis ca-mi arata ceva ieftin,dar cand a intors cartile pe verso,erau albastre,si la o singura atingere cu degetul aratator s-au facut rosii,sub ochii mei,nu mi-a venit sa cred,lumea din tren deja se stransese in jurul nostru....pe urma,mai o fenta,mi-a dat sa aleg o carte oarecare,fara ca el sa o vada,doar eu sa ma uit la ea....si mi-a zis sa o bag in ce buzunar vreau eu si am bagat-o in buzunarul din spate de la blugi,pe urma imi zice ''ce carte vrei sa scoti din buzunar?zi una la alegere''....si zic ''As de rosu''....si scot asul de rosu,frate,cand stiu sigur ca ce am bagat in buzunar era o cu totul alta carte....pff,te socheaza,pur si simplu,sa-ti faca cineva treburi d-astea....si un ultim truc,imi zice sa ma descalt de pantoful drept,ca am o moneda de 50 de bani inauntru,sub talpici,deci incredibil am crezut c-o iau razna.....de atunci nu l-am mai vazut,o plecat in italia,desi il cunosteam de mult de la sala,niciodata nu mi-a aratat ce poate:))...ramai socat,pur si simplu.L-am rugat sa-mi arate si mie un singur truc,bineinteles ca m-a refuzat:))...dar mi-a spus ca e vorba de iluzie si oricine poate face asta,dar trebuie mult antrenament. :a:
si de curiozitate nu l-ai intrebat cum facea faza cu schimbatu culori cartilor?

#519883  by Mandrila Dan
 20-05-2012 00:15
iti dai seama ca l-am tot intrebat,l-am pus sa-mi repete,desi se lasa greu convins chiar sa repete faza,dar si lumea din tren il ruga,erau copii,etc....a fost uimitor,eu pana atunci nu crezusem asa ceva,doar trucuri ieftine,ce stiu majoritatea...ce sa zic...nebun!...Avea si o privire de nebun,ce-i drept,cand facea asta!Si la sala era nebun,rupea fieru'....foarte mare putere de concentrare,nu-l vedeai vorbind sau glumind la antrenament...nici pas nu zicea! :D

#519946  by IRONBOY
 21-05-2012 17:55
am inteles k astia de kan kan lau desconspirat si pe petraike cand statea pe treaba ??
eu cred caa e vreun gay pe acolo , nu alta da cancanu e singuru ziar care mai baga fumigene din astea , videobabardou !!! a da si pe la sport .ro e un fetishist tot da stiri de kkat cu culturisti !!! jeg de jurnalis roman el vrea show pe moka sau cum !? :a:

#519958  by Arrakis
 22-05-2012 08:51
Tipic romanesc; nu conteaza atarnaciunea din proprii chiloti patati fatza dungati spate. Dar ne mananca la gaoz de initmitatea (sau nu) altora.
Ce p lm ii freaca grija pe unii (gen can-can sau libertatea) de viata altora...
:confused

#519964  by Halter
 22-05-2012 10:33
Arrakis wrote:Tipic romanesc; nu conteaza atarnaciunea din proprii chiloti patati fatza dungati spate. Dar ne mananca la gaoz de initmitatea (sau nu) altora.
Ce p lm ii freaca grija pe unii (gen can-can sau libertatea) de viata altora...
:confused
din aia traiesc ei....

#519967  by Arrakis
 22-05-2012 10:48
Ei, da. Asta...ca o scuza.
Dar altii nu.
...unde scriam "tipic romanesc".

#519971  by Halter
 22-05-2012 11:02
Arrakis wrote:Ei, da. Asta...ca o scuza.
Dar altii nu.
...unde scriam "tipic romanesc".
romanesc neromanesc...prin toate tarile sunt paparazzi ca ei...

#520015  by Kabana
 22-05-2012 17:36
IRONBOY wrote:am inteles k astia de kan kan lau desconspirat si pe petraike cand statea pe treaba ??
eu cred caa e vreun gay pe acolo , nu alta da cancanu e singuru ziar care mai baga fumigene din astea , videobabardou !!! a da si pe la sport .ro e un fetishist tot da stiri de kkat cu culturisti !!! jeg de jurnalis roman el vrea show pe moka sau cum !? :a:
:lol
Saracu Petraiche.
Unde dracku l`au gasit si astia de la Ca-Can.........au scormonit tot netul sau vorba ta.....au pe cineva care o arde sarguincios pe site`urile de poponari.

..daca e baiat tupesit Petraiche,acum ar trebui sa se duca sa incheie un contract cu KanalD pentru un mic scandal televizat la ora de varf referitor la ce facea el pe internet..cu poze in cucu gol in tarta goala,sa vezi ce rating le face la aia,isi ia si el vreo 5,000-7,000 euro pe 2 nopti de scandal televizat..

..dar nu`l vad in stare sa faca asa valva doar pentru bani...pare baiat bland,mie imi place de el.