TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #562707  by Levrone88
 25-09-2013 16:21
Am deschis subiectul asta pt ca nu mai gasesc nici un serial interesant ce seriale recomandati? de preferat cele care inca se mai produc.
Eu va recomand Breaking Bad, spartacus(sa terminat), boardwalk empire, Shameless(varianta americana).

#562711  by Akhenaton
 25-09-2013 17:36
Sons Of Anarchy
Ai 5 sezoane de vizionat,sezonu 6 este in desfasurare.E foarte bun serialul o sa te acapareze imediat.

Sleepy Hollow
Primul sezon se desfasoara acum.Dupa primele 2 episoade..serialul promite.

Almost Human
Asta apare luna viitoare,eu zic sa il iei in calcul avand in vedere ca actorul principal este Karl Urban.

The Walking Dead
Bun si asta baga pe lista.

Da Vinci's Demons
La fel trece pe lista,pana acum a fost 1 sezon,urmeaza si sezonul 2

Dracula
De luat in calcul,luna viitoare mi se pare ca apare.

Game of Thrones
Nu mai are nevoie de prezentare,te uiti tu la trailer si in urmatoarele 5 secunde o sa ai deja la download sezonul 1.

Hannibal
Giorno,se asteapta sezonul 2.

True Blood
Nu de mult sa terminat sezonul 6.La fel o sa fii captivat foarte rapid si de acest serial.

Vikings
Imposibil sa ratezi serialul asta produs de cei de la history,in serial se prezinta viata regelui Ragnar.

Cand imi mai vine ceva in cap iti transmit.Oricum o sa ai de vizionat serios daca te apuci de toate. :ok

ps:Borgia(e foarte bun si asta)

#562730  by Robbie
 25-09-2013 20:33
Akhenaton wrote:Sons Of Anarchy
Ai 5 sezoane de vizionat,sezonu 6 este in desfasurare.E foarte bun serialul o sa te acapareze imediat.

Sleepy Hollow

Almost Human
Asta apare luna viitoare,eu zic sa il iei in calcul avand in vedere ca actorul principal este Karl Urban.

The Walking Dead

Da Vinci's Demons

Dracula

Game of Thrones
Nu mai are nevoie de prezentare,te uiti tu la trailer si in urmatoarele 5 secunde o sa ai deja la download sezonul 1.

Hannibal

True Blood
Nu de mult sa terminat sezonul 6.La fel o sa fii captivat foarte rapid si de acest serial.

Vikings
Imposibil sa ratezi serialul asta produs de cei de la history,in serial se prezinta viata regelui Ragnar.

Cand imi mai vine ceva in cap iti transmit.Oricum o sa ai de vizionat serios daca te apuci de toate. :ok

As mai adauga OZ +House of cards +The Sopranos,in rest foarte bune serialele recomandate :ok

#562733  by Akhenaton
 25-09-2013 22:44
Robbie wrote:

Sleepy Hollow

Almost Human

The Walking Dead

Da Vinci's Demons

Dracula

Game of Thrones

Hannibal

True Blood

Vikings

As mai adauga OZ +House of cards +The Sopranos,in rest foarte bune serialele recomandate :ok
Dintre cele 3 doar Sopranos l-am vazut...si il recomand cu toata inima.

#562737  by gica_2005_19
 25-09-2013 23:12
Dexter

#562794  by Levrone88
 26-09-2013 19:36
Robbie wrote:

Sleepy Hollow

Almost Human Asta apare luna viitoare,eu zic sa il iei in calcul avand in vedere ca actorul principal este Karl Urban.

The Walking Dead

Da Vinci's Demons

Dracula

Game of Thrones

Hannibal

True Blood

Vikings

Sons Of Anarchy- il stiu dar nu prea ma prins...
Sleepy Hollow- nu e genul meu.
Almost Human- interesant il astept.
The Walking Dead-il stiu de cand a aparut sau cam stricat la ultimul sezon, sunt la zi cu el.
Da Vinci's Demons-nu prea e genul meu
Dracula- sa vedem cand apare
Game of Thrones,Borgia-nu prea ma omor eu cu genul asta medieval.
Hannibal-il stiu am vazut vreo 7 ep dar prea mi se pare prea sadic ca si dexter.
True Blood- nu prea ma uit la astea cu vampiri.
Vikings-am inceput sal urmaresc interesant.
oz- l-am vazut mi-a placut mult m-ai stiti seriale asemanatoare in afara de Prison Break ?
The Sopranos-l-am vazut
House of cards-nu pare genul meu dar o sa vad cateva episoade poate imi place..
Va multumesc pt recomandari

#562797  by Akhenaton
 26-09-2013 21:40
Daca iti place genul western:hell on wheels(sunt la epiodul 7 deja,pe mine m-a captivat,probabil si pentru ca sunt topit dupa westernuri)
Copper 2012 este urmatorul serial pe lista mea..poate te prinde...

#562799  by pycyu
 26-09-2013 21:43
Chicago.Fire. e brici nu va luati dupa nota de pe imdb.
ray donovan si asta e bun.
friday night lights foarte bun!!!

#562803  by Akhenaton
 26-09-2013 22:21
pycyu wrote:Chicago.Fire. e brici nu va luati dupa nota de pe imdb.
Uite de ray donovan am uitat,imi place de jon voight cum joaca.Se vede ca are stofa de mare actor.

#562825  by Levrone88
 27-09-2013 10:37
Akhenaton wrote:Daca iti place genul western:hell on wheels(sunt la epiodul 7 deja,pe mine m-a captivat,probabil si pentru ca sunt topit dupa westernuri)
Copper 2012 este urmatorul serial pe lista mea..poate te prinde...
Nu imi plac westernurile dar HELL ON WHEELS pare intresant o sa ma uit la cateva episoade.

In general imi plac cele in care actiunea se petrece dupa 90, nu imi plac cele low budget care au acelasi decor la nesfarsit dintre astea mai noi mi se pare interesant under the dome(cel putin primele episoade).
Last edited by Levrone88 on 27-09-2013 11:03, edited 1 time in total.

#562827  by Levrone88
 27-09-2013 10:49
pycyu wrote:Chicago.Fire. e brici nu va luati dupa nota de pe imdb.

chicago fire- Am vazut acum cateva zile cateva episoade si nu prea imi place.
Ray Donovan- pare genul meu :)
friday night lights-l-am vazut mi-a placut. MS