TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#542737  by Streza
 12-12-2012 00:09
Thunderbolt wrote:
Streza wrote:la S3...observ de 2 zile ca tot la 15 secunde se aprinde ecranul.
aveti idee de ce!?
e blocat screenul...si pus si simplu se aprinde pentru 2 secunde apoi se stinge
Pt ca e de kkt ...
nici vorba
comparativ cu iphone 4 ...eu sunt multumit

#542738  by Marius86
 12-12-2012 00:15
Streza wrote:
Thunderbolt wrote:
aveti idee de ce!?
Pt ca e de kkt ...
nici vorba
E peste iph5,s3.E mult mai bun.Androidul e peste ios,e mult mai felxibil,il poti personaliza si are mai multe 'gageturi'.Cel puti se vinde mai bn si nu e diferenta mare de pret.Ma refer la abonament.

#542744  by Streza
 12-12-2012 01:15
fiecare ce prefera...ambele sunt bune

Verdict
More than is often the case, the battle between the iPhone 5 and Samsung Galaxy S3 is the very definition of the case between iOS and Android, between Apple and Google. The Samsung Galaxy S3 is more flexible, with expandable memory and a more malleable OS. However, the metal body of Apple's phone feels a lot more premium, and is a much friendlier design for those with less than giant hands. And with the larger 4in screen, it won't feel quite so tiny next to the Samsung Galaxy S3, either.

#542747  by Bill Gates
 12-12-2012 05:34
rocknum wrote:A testat cineva Samsung Galaxy Note 2?
Il am de cand a aparut. Inainte am avut S3. Nu-mi pare deloc rau ca am facut schimbarea (nu ca nu as fi fost foarte multumit de S3). Cateodata e greu de folosit cu o singura mana, dar te obisnuiesti rapid. Bateria tine mult peste S3, de comparat cu altele nici nu mai zic. Iti mai dau detalii daca vrei, ca sa nu ma lungesc acum.
Claudiu, e un bug legat de una din setarile de motion cel mai probabil. Mi-a facut si mie la fel, dar dupa un update de soft a disparut.

#542750  by .mihai
 12-12-2012 08:38
Bill Gates wrote:
rocknum wrote:A testat cineva Samsung Galaxy Note 2?
Il am de cand a aparut. Inainte am avut S3. Nu-mi pare deloc rau ca am facut schimbarea (nu ca nu as fi fost foarte multumit de S3). Cateodata e greu de folosit cu o singura mana, dar te obisnuiesti rapid. Bateria tine mult peste S3, de comparat cu altele nici nu mai zic. Iti mai dau detalii daca vrei, ca sa nu ma lungesc acum.
Claudiu, e un bug legat de una din setarile de motion cel mai probabil. Mi-a facut si mie la fel, dar dupa un update de soft a disparut.
faza cu ecranul am patito si eu de citeva ori ,se aprindea pt 2 secunde din cind in cind!
dar NUMAI cind am ramas FARA internet !
cind am reactivat netul au disparut prob. !

#542761  by odin
 12-12-2012 12:43

Normal.
E diferenţă de preţ.
La total gross Apple iese mai bine decât Samsung pentru ca per total are mai mare adaos deci sunt mai câştigaţi.
Deci deşi Samsung vinde mai multe unităţi, Apple are profitul mai mare.
(de parcă cumpărătorului de Android sau iOS i-ar păsa asta ...)

#542797  by IRONBOY
 12-12-2012 20:31
ce kestie, sau dus vremurile cand telefoanele se evaluau ,dupa care era mai mic mai cochet :mrgreen: ,, sony ericsonn, motorola startak, !! nici telefoanele mobile numai sunt ce au fost odata :lol

#542799  by rocknum
 12-12-2012 21:33
pffffff tăticu....
motorola startac a fost piesa de piesa!
cel mai tare telefon la vremea lui

#542807  by moldoo1
 12-12-2012 22:31
Streza wrote:
Thunderbolt wrote:
aveti idee de ce!?
Pt ca e de kkt ...
nici vorba
Aceeasi problema o am si eu la samsung galaxy ace cand i se scoala lui in miezu noptii se aprinde si se stinge lumina :bb

#542809  by Streza
 12-12-2012 22:47
am resetat setarile alea...cum am fost sfatuit
acum e ok ! :ok
si tine bateria mai mult

#542813  by Thunderbolt
 12-12-2012 23:50
Eu am Apple in toata casa. Controlez toata media de pe iphone sau ipad fara sa ma ridic din pat. Dau drumul la muzica de pe pc , cuplez continut media de pe pc pe tv....

Samsung ...niet...sucks!

#542814  by Marius86
 13-12-2012 00:11
Thunderbolt wrote:Eu am Apple in toata casa. Controlez toata media de pe iphone sau ipad fara sa ma ridic din pat. Dau drumul la muzica de pe pc , cuplez continut media de pe pc pe tv....

Samsung ...niet...sucks!
60% din ip pe care il ai tu e samsung..deci iph sucks :D.Fiecare ce prefera.La fel poti face si cu samsung daca ai un smart tv :P.Chipset Apple A6 de la ip5 e facut in korea de samsung.Si cel de la ip 4 la fel.

#542815  by Bill Gates
 13-12-2012 07:05
Marius86 wrote:
Thunderbolt wrote:Eu am Apple in toata casa. Controlez toata media de pe iphone sau ipad fara sa ma ridic din pat. Dau drumul la muzica de pe pc , cuplez continut media de pe pc pe tv....

Samsung ...niet...sucks!
60% din ip pe care il ai tu e samsung..deci iph sucks :D.Fiecare ce prefera.La fel poti face si cu samsung daca ai un smart tv :P.Chipset Apple A6 de la ip5 e facut in korea de samsung.Si cel de la ip 4 la fel.
Iar din 2013 samsung nu o sa le mai faca astora de la apple nici displayurile. :lol

#542816  by rocknum
 13-12-2012 07:54
Bill Gates wrote:
Marius86 wrote:

Samsung ...niet...sucks!
Iar din 2013 samsung nu o sa le mai faca astora de la apple nici displayurile. :lol
ti-am trimis ieri un mesaj privat :idea: