TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#438655  by zzzoli
 20-09-2010 16:02
nyno13ro, as fi vrut sa vad un meci de "box" intre Butterbean si Wanderlei Silva acu cativa ani...poate ca ar fi fost sfarsitul lui Butterbean :) chiar daca Wanderlei cantareste cu mult mai putin... si daca tot vb de MMA...

sau cu Quinton "Rampage" Jackson de exemplu... sau Chuck "the iceman" Lidell...mai zic?

#438657  by zzzoli
 20-09-2010 16:05
nyno13ro wrote:
zzzoli wrote:editez, am sters ce am scris ca n-am chef sa ma cert cu tine, daca tu crezi ca butterbean si pudzianowski sunt luptatori de MMA, tine-o tot asa :ok

un meci mai oribil ca intre astia doi nici nu se putea....meci gen "wrestling" spectacol, bani, reclama, senzatie...

app, nu sunt ignorant fata de sport, pt ca ceea fac astia doi nu se poate numi sport.

app, ce am scris mai sus ESTE parerea mea, Butterbean e un clovn ! :)
Asta e MMA-ul, spectacol, bani multi, ceva gen wrestling. Daca vrei sport adevarat apuca-te de arte martiale si du-te la campionate mondiale, europene etc.
tu habar n-ai despre ce vorbesti :!: :!: :!: si nu-mi mai bat capu`, lasa asa :bb

#438661  by zzzoli
 20-09-2010 16:25
ArildViking wrote:

E parerea ta. :ok
Am vazut cred ca toate galele posibile de UFC. L-am intalnit personal pe Tank Abbot la o gala UFC in USA cand am locuit acolo si mi-a povestit cate ceva despre aceste gale. Se fac multe pariuri la negru iar luptatorii care aparent sunt super tari, nu sunt chiar atat de "intangibili".

da, meciul dintre el si Kimbo Slice am impresia ca a fost aranjat, pe urma s-a incercat aducerea cu forta al lui Kimbo in UFC banuiesc ca pt imagine, prima oara a participat la show-ul "The ultimate fighter Heavyweights" si si-a luat-o si acolo de la grasunul Roy "Big Country" Nelson...

#438675  by ArildViking
 20-09-2010 17:20
zzzoli wrote:
ArildViking wrote:

E parerea ta. :ok
Am vazut cred ca toate galele posibile de UFC. L-am intalnit personal pe Tank Abbot la o gala UFC in USA cand am locuit acolo si mi-a povestit cate ceva despre aceste gale. Se fac multe pariuri la negru iar luptatorii care aparent sunt super tari, nu sunt chiar atat de "intangibili".

da, meciul dintre el si Kimbo Slice am impresia ca a fost aranjat, pe urma s-a incercat aducerea cu forta al lui Kimbo in UFC banuiesc ca pt imagine, prima oara a participat la show-ul "The ultimate fighter Heavyweights" si si-a luat-o si acolo de la grasunul Roy "Big Country" Nelson...

Sa fim seriosi, meciul dintre Kimbo si Tank a fost cu adevarat un meci de imagine pentru promovarea lui Kimbo. Tank nu a facut NIMIC in acel meci. S-a vazut dupa primul asa zis k.o. la Tank ca era "fake" meciul.

Kimbo nu e ceea ce pare. Iar in strada cand se batea prindea numai ciupalaci, nicidecum luptatori de MMA.
S-a vazut ce a facut cand treburile devenisera serioase si a dat piept cu adevaratii luptatori.
Pana nu demult, trebuia sa aiba loc meciul Kimbo Vs Pudzianowski.
Dar dupa parerea mea, oricat de neexperimentat pare Mariusz pe MMA, l-ar bate oricand pe Kimbo, care, n-are nici o treaba cu loviturile de picioare si cu lupta la sol ci doar arunca niste tunuri si atat.

http://www.youtube.com/watch?v=IwSLZRRUNGc&NR=1

#438678  by nyno13ro
 20-09-2010 17:33
zzzoli wrote:
nyno13ro wrote:
zzzoli wrote:editez, am sters ce am scris ca n-am chef sa ma cert cu tine, daca tu crezi ca butterbean si pudzianowski sunt luptatori de MMA, tine-o tot asa :ok

un meci mai oribil ca intre astia doi nici nu se putea....meci gen "wrestling" spectacol, bani, reclama, senzatie...

app, nu sunt ignorant fata de sport, pt ca ceea fac astia doi nu se poate numi sport.

app, ce am scris mai sus ESTE parerea mea, Butterbean e un clovn ! :)
Asta e MMA-ul, spectacol, bani multi, ceva gen wrestling. Daca vrei sport adevarat apuca-te de arte martiale si du-te la campionate mondiale, europene etc.
tu habar n-ai despre ce vorbesti :!: :!: :!: si nu-mi mai bat capu`, lasa asa :bb
Ai dreptate. :ok

#476641  by zzzoli
 12-06-2011 12:47
praf

#519645  by Delphi
 16-05-2012 23:46
:lol :lol cel mai prost luptator pe care l-am vazut vreodata bobuta sapp :lol
ce fricos e mancalar mama de fetita :lol tot timpu cand ia cate un picior o palmuta se fereste ca o fetita virgina :lol :lol

#519651  by Panteristu
 17-05-2012 02:09
Delphi wrote::lol :lol cel mai prost luptator pe care l-am vazut vreodata bobuta sapp :lol
ce fricos e mancalar mama de fetita :lol tot timpu cand ia cate un picior o palmuta se fereste ca o fetita virgina :lol :lol
asa pare la prima vedere, asta te lasa sa vezi

meciul asta a fost un blat mult prea evident

#519660  by cristi neagu
 17-05-2012 08:17
Bob Sapp a slabit peste 35 de kg.Nu mai are nici fizicul ala impresionant, ca sa nu mai vorbim de vreo alta calitate tehnica care sa il remarce. :ok
Trist este ca Pudzi e convins ca are vreo treaba cu sportul asta...

#519708  by IRONBOY
 17-05-2012 16:02
oamenii is acolo sa faca bani nu sa castige titluri, ei is la categ show , luptatori gen pudzianovski, Sapp , Burneika , xxx , k mai sunt showmeni din astia !! ii doare pe ei la basketi , fac si ei un ban mai vad o tara cunosc oameni se distreaza !!!!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9