TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#5991  by leeloo
 08-03-2004 00:16
pai tinem legatura...
hehe gambele acestea...stii diana aici la sala toata lumea le admira numai eu am fost mereu timida din cauza lor fiindca sunt prea mari...
stii trebuie sa muncesc foarte mult partea superioara ca sa ajung la un balance pt competitie...
acum ma pregatesc pt un concurs de figure...sa vedem...am inceput antrenamentul de o luna de zile si sunt destul de optimista stiu ca nu o sa castig dar vreau sa place un loc in primii sase macar...:P
hehe cat despre junioare...mereu am avut junioare bune numai ca trebuie ele muncite mai mult...;)
k diana...pastram legatura...
eu intru mai rar dar e ok o sa raspund la mesaje...
keep in touch!
J

#6149  by bolbo
 11-03-2004 16:29
Diana si Shawn Ray
Attachments
diana&shown.jpg
diana&shown.jpg (39.25 KiB) Viewed 2566 times

#6156  by parintele
 11-03-2004 17:19
diana si shawn? sau e iulia? ma al dracu shawn asta, le ia el pe toate:):confused
 #6164  by cristi neagu
 11-03-2004 18:03
Acum uita-te la Diana,om sa fii,nu ai face poza cu ea?E frumoasa,eu am remarcat-o de cand a intrat in sala prima oara,deci Shawn ar fi fost fraier sa o refuze cu poza!

#6176  by leeloo
 11-03-2004 22:45
baieti Diana she is the sweetest girl ever i mean sa fii bodybuilder si sa fii frumoasa cred ca este cea mai ucigatoare combinatie...hehe credeti-ma ca este super ucigatoare...iar Diana o fata ca Diana ar frange inima oricui...:cry
GO GIRL!!!!
J
 #6901  by MANDA
 24-03-2004 00:15
:new
Cu adevarat cum zice IULIA;DIANA a fost si este o persoana
plina de farmec feminin(avea proportiile asemeni lui CORY EVERSON in tinerete;mai bine zis era o CORY a ROMANIEI la fitness ,nu la culturism cum era EVERSON);de asemenea dispunea si de o aliura feminina ,nu MASCULINIZATA!
Ma bucur mult pt. tine IULIA ca nu o defaimezi si ca o respecti ca o adevarata campioana cu toate ca nu avea palmaresul tau.
Cristi sa stii ca esti un 'om " cu adevarat; doar pt. faptul ca ne faci fericiti pe acest forum,cu glumele tale (referitor la pozitiile obligatorii facute de mititelul DIANEI...stii tu...)
MANDA MIHAI MARIUS:clap

#8998  by leeloo
 01-05-2004 21:58
cum si de ce sa o defaimez pe diana?
fiecare om are valoarea lui...eu m-am implicat mai mult in sportul acesta
nu aveti de unde sa stiti daca ea ramanea nu ajungea chiar mai bine ca mine...

#15253  by leeloo
 01-09-2004 20:42
buna diana
nu am mai scris de mult timp pe acest thread dar as mai fi vrut sa aud de tine...sper ca esti ok...
sanatate!