TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

LA CE TE UITI?

POSTERIOR
29
41%
UMERI
7
10%
PIEPT
26
37%
TALIE
9
13%
 #10147  by cstavaru
 21-05-2004 22:03
Nici macar Lenda Murray nu arata asa de musculoasa ca fata din ultima poza. Am mai vazut poze cu femei-culturist care sunt mai masive ca Lenda Murray si destul de definite, si fara puncte slabe, cu proportii bune. Cum se face ca sunt necunoscute ? Sau mi se pare mie ?
Attachments
untitledl.jpg
untitledl.jpg (16.54 KiB) Viewed 2886 times

#10154  by parintele
 22-05-2004 00:41
pai in primul rand nu sunt chiar asa necunoscute.... ia zii cate culturiste stii in afara de primele de la mrs o ? vreo 2-3 ....
Apoi nu ai u de unde sa stii ce proportii, definire are aia... doar pt ca e cat vaca nu inseamna ca e si o valoare in acest sport... o fi ea marimea necesara dar nu suficienta...la acest nivel daa are un spate slabutz sau o coapsa prea mica sau prea mare.... e de locul 14..a dcia nu aude nici ma-sa de ea ...
 #10162  by cristi neagu
 22-05-2004 05:03
And Father keep the line!
A devarul e ca fata la o femeie conteaza enorm pe urma...restul!:)
Si Bolbo asta nu ne lasa si pe noi cu poze mai...in detaliu:verymad ...400/400;)
Attachments
lenda_nude_1site.jpg
lenda_nude_1site.jpg (23.17 KiB) Viewed 2876 times
 #10216  by RaduC
 23-05-2004 16:54
Am vazut o emisiune la Descovey spunea ca barbatilor le place ca raportul dintre talie si fund sa fie in jur de 0.7 si e super adevarata treaba
Am o tipa are 39 kg fosta gimnasta ...cum arata :ha
Mie unu imi plac ceva care au facut umpic de sport .. fac un funduletz bombat daca e si bronzata, iar la chip ochii .. in special genele sa fie lungi, iar sprancenele sa fie inchise la culoare sa nu fie blonde.
cam atat :lol

#10217  by cstavaru
 23-05-2004 17:06
Aha, deci alese "pe spranceana" :)

#22135  by Beauty
 18-11-2004 02:30
In primul rand am votat si eu.
In al doi-lea rand sunt stupefiata de posturile d-lui Neagu din acest thread. Sigur e vorba de una si aceeasi persoana ?
:confused

#22168  by cristi neagu
 18-11-2004 06:04
Beauty wrote: In primul rand am votat si eu.
In al doi-lea rand sunt stupefiata de posturile d-lui Neagu din acest thread. Sigur e vorba de una si aceeasi persoana ?

de ce?D-l Neagu nu are si el voie sa fie si el om(barbat in cazul de fata)??Acuma e adevarat ca postarile sunt de la inceputurile mele pe forum dar...
Oricum a fost funny sa revad!:clap
Attachments
salma.jpg
salma.jpg (34.31 KiB) Viewed 2819 times
 #22173  by Beauty
 18-11-2004 08:02
cristi neagu wrote:

de ce?D-l Neagu nu are si el voie sa fie si el om(barbat in cazul de fata)??Acuma e adevarat ca postarile sunt de la inceputurile mele pe forum dar...
Oricum a fost funny sa revad!:clap
I-mi pareti mai degraba Bula din bancul postat acum cateva zile de d-voastra decat Cristi Neagu pe care eu mi-l imaginam in persoana d-voastra.
Oricum nici o suparare sper, atata doar ca nu cunosteam aceasta latura a lui Cristi Neagu:)

#22176  by parintele
 18-11-2004 08:40
:)
si nu stii mai nimic...
SI nu e bine sa il desconspiri pe un arbitru cum ca ar semana cu eroul unui bank...
Nu ca n-ar fi asa :)

inca ceva, nu inteleg mirarea...ai vazut tu vreun tip straight care sa nu fie un mic bula???dc da, minte.......e gay sigur...:lol :clap

#22179  by JohnnyBravo
 18-11-2004 08:47
sa inteleg ca decenta = gay? :)

#22180  by Beauty
 18-11-2004 08:52
parintele wrote: :)inca ceva, nu inteleg mirarea...ai vazut tu vreun tip straight care sa nu fie un mic bula???dc da, minte.......e gay sigur...:lol :clap
Probabil e cum spui , atata doar ca unii nu lasa sa se vada asta pe un forum sau in general intr-un loc public :) pastreaza asta pentru a o arata in privat ;)

#22181  by Beauty
 18-11-2004 08:55
JohnnyBravo wrote: sa inteleg ca decenta = gay? :)
Acum o sa ai o bila neagra din cauza mea :taz . Dar si eu sunt de parere ca unor sentimente e mai bine sa le dai frau liber in privat
:ok

#22185  by JohnnyBravo
 18-11-2004 09:00
cand vorbesc de decenta ma refer la partea publica in special (acas' faci ce vrei tu pt ca n-o sa deranjezi pe nimeni)

vad ca esti de aceeai parere cu mine asa ca ia-ti bila-n apoi ca nu m-ai inteles
Dar si eu sunt de parere ca unor sentimente e mai bine sa le dai frau liber in privat
sau mai da-mi una ca nu te intelg :D

#22187  by Beauty
 18-11-2004 09:05
JohnnyBravo wrote: cand vorbesc de decenta ma refer la partea publica in special (acas' faci ce vrei tu pt ca n-o sa deranjezi pe nimeni)

vad ca esti de aceeai parere cu mine asa ca ia-ti bila-n apoi ca nu m-ai inteles

sau mai da-mi una ca nu te intelg :D
Bila neagra nu de la mine venea :lol Ring a bell?;)
 #22189  by JohnnyBravo
 18-11-2004 09:13
mda..am citit gresit acu are logica si ce spuneai :b:
 #22252  by cristi neagu
 18-11-2004 13:32
Beauty wrote:

I-mi pareti mai degraba Bula din bancul postat acum cateva zile de d-voastra decat Cristi Neagu pe care eu mi-l imaginam in persoana d-voastra.
Oricum nici o suparare sper, atata doar ca nu cunosteam aceasta latura a lui Cristi Neagu:)
Data la care scriam aici e tare veke.Glumele m-i le asum...interpretarea ta e rautacioasa dar o merit ca am glumit.Multumita d-ra Beauty?
P.S-eu nu comentez glumele altora ,ca deja cautam pete-n soare!:clap
 #22256  by Beauty
 18-11-2004 14:12
cristi neagu wrote: Multumita d-ra Beauty?

#22257  by parintele
 18-11-2004 14:21
Care decenta fratilor??? ce treaba are decenta cu bula????
ideea e ca orice tip straight e putin obsedat de femei in genere, de o anumita categorie de femei , etc... nu e normal???
ce treaba are cu decenta ?
una e sa iti placa sexul opus si alta e sa fi marlan....
iar chestia cu publicu se cheama exhibitionism...fizic sau psihologic...

nu ma prind totusi de unde v-a rasarit ideea asta ...mai johnny, ma misinterpretezi :)
SI mai beauty, parca tu arai aia care ii intarata pe hormonii astia masculini de pe forum cu tot felul de discutii si aluzii IN PUBLIC, da??? si parca eu eram ala care le-a atras atentia ca sunt putin , dar doar putin penibili....
sau sunt eu obosit si nu retin exact, ha?
anyway, e lege....un tip straight care nu isi manifesta interesul t sexul opus, cand e cazul si posibilitatea, normal, sunt de parere ca ori e gay, ori e prost, ori e papagal(dc ii e teama de reatia celei de langa el in cazul barbatilor n-a lamurit-o ca ea e totul sirestul e doar o joaca) ori ......pur si simplu e gay..:)
Ca sa nu mai spun ca voi, fetele, si ma refer la beauty acum, adorati sa vi se acorde atentie si dc asta nu se intampla va considerati jignite.....dc ala mai e si cu cineva langa e cu atat mai mare satisfactia, desi stiti bine ca nu are nici o treaba decat cu cea care ii sta de-a dreapta.....asta e natura feminina....

zic bine beauty?

#22259  by Beauty
 18-11-2004 14:54
parintele wrote: Care decenta fratilor??? ce treaba are decenta cu bula????
ideea e ca orice tip straight e putin obsedat de femei in genere, de o anumita categorie de femei , etc... nu e normal???
ce treaba are cu decenta ?
una e sa iti placa sexul opus si alta e sa fi marlan....
iar chestia cu publicu se cheama exhibitionism...fizic sau psihologic...

nu ma prind totusi de unde v-a rasarit ideea asta ...mai johnny, ma misinterpretezi :)
SI mai beauty, parca tu arai aia care ii intarata pe hormonii astia masculini de pe forum cu tot felul de discutii si aluzii IN PUBLIC, da??? si parca eu eram ala care le-a atras atentia ca sunt putin , dar doar putin penibili....
sau sunt eu obosit si nu retin exact, ha?
anyway, e lege....un tip straight care nu isi manifesta interesul t sexul opus, cand e cazul si posibilitatea, normal, sunt de parere ca ori e gay, ori e prost, ori e papagal(dc ii e teama de reatia celei de langa el in cazul barbatilor n-a lamurit-o ca ea e totul sirestul e doar o joaca) ori ......pur si simplu e gay..:)
Ca sa nu mai spun ca voi, fetele, si ma refer la beauty acum, adorati sa vi se acorde atentie si dc asta nu se intampla va considerati jignite.....dc ala mai e si cu cineva langa e cu atat mai mare satisfactia, desi stiti bine ca nu are nici o treaba decat cu cea care ii sta de-a dreapta.....asta e natura feminina....

zic bine beauty?
1. Arata-mi cand am intaratat eu pe cineva
2. Atentie mi se acorda chiar si cand nu am nevoie.
3. Daca e ala cu cineva langa el si imi acorda mie atentie, atentia asta ma lasa rece pentru ca m-ar face doar sa ma simt vinovata de o posibila neglijenta ( de moment ) a lui fata de cea de langa el pentru cineva virtual, eu in acest caz.

Se vede bine faptul ca am fost inteleasa gresit cel putin de tine si poate si de altii. Eu nu duc lipsa de atentie, si nu de asta sunt aici pe forum. Atentie am cat pentru 100 daca nu mai mult, si tu poate stii despre ce vorbesc dar nu e cazul si locul potrivit pentru mai multe explicatii. Sunt sictirita de atata atentie masculina. Tot timpul glumesc ca sa nu realizez ca defapt traiesc o tragedie. Si oricine e liber sa glumeasca. Eu am ramas socata doar de faptul ca nu mi-l imaginam pe d-l Neagu partas la astfel de glume. Dar nu e ceva ce ma priveste si nu are rost sa facem caz din asta.

PS: Daca acolo se faceau flotari in limba , aici in ce se faceau?

#22269  by parintele
 18-11-2004 16:58
1. ei n-ai intaratat.....W suficient ca o femeie sa nu spuna nu si e da...:)
2. ASta e, ai prefera in schimb sa fii nglijata cand ai vrea sa nu fie asa?:)
3.Stiu preabine la ce te referi asa ca nu comentez. Dar experienta personala in cazul asta te face un pic altfel....femeile la modul general insa ....traiesc pt a le fi acordata atentie...

asa ca nu te mai mira.... domnul neagu e si el om ca toti oamenii.un pic mai gras dar...oricum...:)

PS: TI-as raspunde direct dar nu o fac din 2 motive:1. nu se potriveste limbajul cu un forum public si 2. te-as pune cu otreapta mai jos decat cele care au cauzat flotarile respective. ceea ce nu imi permit:)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8