TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

LA CE TE UITI?

POSTERIOR
29
41%
UMERI
7
10%
PIEPT
26
37%
TALIE
9
13%

#22275  by Beauty
 18-11-2004 18:01
parintele wrote: 1. ei n-ai intaratat.....W suficient ca o femeie sa nu spuna nu si e da...:)
2. ASta e, ai prefera in schimb sa fii nglijata cand ai vrea sa nu fie asa?:)
3.Stiu preabine la ce te referi asa ca nu comentez. Dar experienta personala in cazul asta te face un pic altfel....femeile la modul general insa ....traiesc pt a le fi acordata atentie...

asa ca nu te mai mira.... domnul neagu e si el om ca toti oamenii.un pic mai gras dar...oricum...:)

PS: TI-as raspunde direct dar nu o fac din 2 motive:1. nu se potriveste limbajul cu un forum public si 2. te-as pune cu otreapta mai jos decat cele care au cauzat flotarile respective. ceea ce nu imi permit:)
Daca m-ai cunoaste cu adevarat ai realiza ca eu daca nu spun NU , asta nu inseamna ca as spune Da, ci doar ca sunt o fata foarte finuta care nu vrea sa raneasca pe nimeni :)
Nimanui nu-i place sa fie neglijat, nici mie, dar depinde cine imi acorda atentie ;)
Experienta mea personala ma face sa ies din general, eu vorbesc din punctul meu de vedere , nu la modul general. Si daca nu ma insel ai specificat ca mie mi te adresezi si nu in general femeilor.
E adevarat , d-l Neagu e si el on ca toti oamenii :taz . Oare ce o fi fost in capul meu de am crezut alfel:taz :confused ?

Ps: Sincer nu asteptam un raspuns apropos de flotari. Mi s-a parut doar ciudat ca ai atras atentia baietilor cand a fost vorba de mine iar aici nu ai facut nici un comentariu.
 #22276  by odin
 18-11-2004 18:24
Beauty wrote:
......................
Mi s-a parut doar ciudat ca ai atras atentia baietilor cand a fost vorba de mine iar aici nu ai facut nici un comentariu.
Dar e obvious!
Sa rezum:daca nu esti la andropauza(impotent) sau homosexual,nu ai cum sa nu reactionezi la o femeie frumoasa.
Si nu o lua personal,nu a atras atentia ca era vb de tine.
In acel moment erai...o femeie.
S'atat!

#22292  by parintele
 18-11-2004 21:35
zice bine al de sus..din postul de sus adica...
SI sa iti mai spun ceva... glumitze despre oameni care sunt undeva.....intangibili sunt normale....cand discuti direct cu cineva pe care il intalnesti luna asta la un concurs, luna viitoare la altul....se cam schimba treaba si oamenii incep sa confunde planul vietii de zi cu zi cu cel al intangibilului, fanteziei, fantasmei , etc...

si asta e penibil in cele mai multe din cazuri si periculos in altele, foarte periculos si denota o mica mare problema interioara.
cred ca stii la ce ma refer aici cu amestecatul planurilor....:)

#22775  by Beauty
 22-11-2004 18:25
parintele wrote: zice bine al de sus..din postul de sus adica...
SI sa iti mai spun ceva... glumitze despre oameni care sunt undeva.....intangibili sunt normale....cand discuti direct cu cineva pe care il intalnesti luna asta la un concurs, luna viitoare la altul....se cam schimba treaba si oamenii incep sa confunde planul vietii de zi cu zi cu cel al intangibilului, fanteziei, fantasmei , etc...

si asta e penibil in cele mai multe din cazuri si periculos in altele, foarte periculos si denota o mica mare problema interioara.
cred ca stii la ce ma refer aici cu amestecatul planurilor....:)
Nu e vina mea atunci cand cineva confunda planul vietii de zi cu zi cu cel al intangibilului etc...

Periculos pentru cine? ca nu am inteles daca te referi la mine sau la cei care confunda planurile :confused
 #23057  by odin
 24-11-2004 12:52
Beauty wrote:

Nu e vina mea atunci cand cineva confunda planul vietii de zi cu zi cu cel al intangibilului etc...

Periculos pentru cine? ca nu am inteles daca te referi la mine sau la cei care confunda planurile :confused
Deja ati dat-o in S.F.-uri...
 #23066  by Beauty
 24-11-2004 13:09
odin wrote:
Deja ati dat-o in S.F.-uri...
Very funny :ha :ha :ha

#40687  by REAL DEAL
 11-05-2005 10:48
Beauty, calmeazate draga , nu ai de ce sa fi asa de recalcitranta, sunt pareri si pareri , lumea vede activitatea ta pe forum ........(adik ca esti fata finutza)asa ai spus tu , si banuiesc ca asa o fii ca nu te cunosc , dar in general ce mai destept cedeaza nu stii....bafta in continuare....papa :ok

#41823  by Beauty
 18-05-2005 12:47
REAL DEAL wrote:Beauty, calmeazate draga , nu ai de ce sa fi asa de recalcitranta, sunt pareri si pareri , lumea vede activitatea ta pe forum ........(adik ca esti fata finutza)asa ai spus tu , si banuiesc ca asa o fii ca nu te cunosc , dar in general ce mai destept cedeaza nu stii....bafta in continuare....papa :ok

REAL DEAL , sa ma calmez in legatura cu ce? Ca sa nu mai spun de faptul ca vii cu acest sfat dupa jumatate de an .
Recalcitranta, da, poate... pentru cei care nu vin cu argumente, sunt. Si daca tot stii ca sunt pareri si pareri, da-mi voie sa o am si eu pe a mea. Dar de unde - pana unde ai ajuns tu la concluzia, in acest subiect, ca as fi recalcitranta?
Cat despre fapul ca cel mai destept cedeaza, well, nu tin neaparat sa fiu cea mai desteapta. Prefer sa imi exprim opinia si sa-i las pe ceilalti sa faca pe desteptii :mrgreen:
Bafta si tie... :ok

#41955  by REAL DEAL
 19-05-2005 12:55
Wowwwww, stai mai incet ..........in primul rand nu am vrut sa te supere acest post al meu , si in al doilea rand scuze pentru RECALCITRANTA nu m-am gandit bine la ce sa-ti spun ......dar stai incet nu mai fi asa nervoasa pe mine , eu nu am avut nici cea mai mica intentie sa te superi........bafta in continuare. :ok

#41957  by englandunited
 19-05-2005 13:30
Beauty wrote: Prefer sa imi exprim opinia si sa-i las pe ceilalti sa faca pe desteptii
Cool ! Mi-a placut asta ! O retin ! ;)

#41987  by Beauty
 19-05-2005 14:34
REAL DEAL wrote:Wowwwww, stai mai incet ..........in primul rand nu am vrut sa te supere acest post al meu , si in al doilea rand scuze pentru RECALCITRANTA nu m-am gandit bine la ce sa-ti spun ......dar stai incet nu mai fi asa nervoasa pe mine , eu nu am avut nici cea mai mica intentie sa te superi........bafta in continuare. :ok
LOOOOOOOOL
Se pare ca tot timpul imi intelegi gresit "starile emotionale" :taz
Nu sunt nervoasa draga, nici pe tine , nici pe altcineva. De ce as fi? Toti sunteti draguti cu mine. :D Ca uneori avem opinii diferite, nu trebuie sa te faca pe tine sau pe altcineva sa credeti ca as fi nervoasa sau ca ma supar una-doua din orice.

PS: Cine nu e dragut cu mine ( chiar daca NU i-am dat motiv personal sa nu fie ) il trec pe lista idiotilor si ii dau IGNORE. Dar lista e slabuta si nu am decat unul, si acela nu esti tu ;)

Peace :ok

#41989  by Beauty
 19-05-2005 14:36
englandunited wrote:
Beauty wrote: Prefer sa imi exprim opinia si sa-i las pe ceilalti sa faca pe desteptii
Cool ! Mi-a placut asta ! O retin ! ;)
OK. Te las sa o si folosesti ca esti Leu de-al meu :lol ;)

#41997  by REAL DEAL
 19-05-2005 14:56
PS: Cine nu e dragut cu mine

Dragutz sunt in general , nu stiu cum as putea fi cu tine??? :clap :lol :mrgreen:

#41999  by Beauty
 19-05-2005 14:59
REAL DEAL wrote:PS: Cine nu e dragut cu mine

Dragutz sunt in general , nu stiu cum as putea fi cu tine??? :clap :lol :mrgreen:
Cineva de pe aici spunea ca tot timpul e loc si de mai bine :lol :clap :ok

#42001  by REAL DEAL
 19-05-2005 15:00
KLAR !!! :ok
 #47089  by hellBOY
 17-07-2005 16:13
stii la ce uita prima oara o femei:la PORTOFEL,PORTMONEU,PORTVISIT.-iar daca nu-l vede cauta o reprezentare a acestuia(sens figurat):masina ,toale telefon smecher,etc
rar mai gasesti o femeie(in special bucuresteanca) neemancipata :taz

#47092  by vladrac
 17-07-2005 17:14
asta i emancipare?sunt niste flamande...
 #47093  by hellBOY
 17-07-2005 17:29
vladrac wrote:asta i emancipare?sunt niste flamande...
asa e, dar nu am vrut sa fiu asa direct,oricum le-ai zis tu lucrurilor pe nume :ok
ps:sper sa nu se supere cine se simte,asta e---PEACE! :ok
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8