TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#74489  by englandunited
 16-01-2006 15:32
probabil o ajuta si fizicul , dar este extrem de ambitioasa , ar fi bine daca toti baietii care intra intr-o sala ar lucra cu atata ambitie si seriozitate ca ea , sincer am ramas si eu uimit prima data cand am vazut-o la tv cum lucra si cu ce greutati , e cea mai puternica fata in modul cel mai propriu spus care am vazut-o la greutatea ei ! BRAVO ! Voce , sportiva si cred ca nu sta rau deloc nici cu caracterul si restul.....frumusete nici nu am mai pus....

#75138  by odin
 19-01-2006 08:44
Caracterul?
Moama...
E ENERVANT de modesta si de simtita!
Are 107 ani de-acasa...!
Nu am decat cuvinte de lauda pentru Paula Seling.
 #80792  by lucnebb
 09-02-2006 18:35
Iar tb sa fiu de acord cu Odin ca Nicoleta Luciu n are nici o treaba cu sportul. Sa si balanseze sanii mai gasim 20 pe strada :lol
Asta e adevarul...

#80813  by IRONBOY
 09-02-2006 20:13
Asta e societatea moderna si asta se cere Tzate si buci la tv si in reviste ! Sper sa nu se supere nimeni dar asta e adevaru asta vrea sa vada lumea !

#80851  by cronos
 10-02-2006 00:12
Din poze are genetic bun si a ajuns destul de bine cotata, trebuie sa tinem cont ca isi vinde imaginea destul de bine.
Alte fete arata chiar mai bine decat ea dar uite ca nu au ajuns asa faimoase.
 #80855  by englandunited
 10-02-2006 00:26
lucnebb wrote:Iar tb sa fiu de acord cu Odin ca Nicoleta Luciu n are nici o treaba cu sportul. Sa si balanseze sanii mai gasim 20 pe strada :lol
Asta e adevarul...
Nicoleta Luciu este o fosta Miss Romania....PAM PAM si inca una adevarata...PAM PAM iar in legatura cu sportul , de asta exista Uceanu care ii este antrenor de cativa ani....Nicoleta Luciu a insemnat si inseamna mult pentru Redis...
cronos wrote: Alte fete arata chiar mai bine decat ea dar uite ca nu au ajuns asa faimoase.
da si u niste exemple....din ce punct de vedere arata mai bine ?
 #80868  by odin
 10-02-2006 08:24
englandunited wrote:...............
da si u niste exemple....

Pai ce exemple vrei?
Sa iti zica Mariuca din Bliciuresti?:ok
Daca nu e cunoscuta nu ai nici tu cum s-o cunosti ,nu? :lol
In alta ordine de idei,ca sa demonstrez daca mai era nevoie ca o pereche de boobs "te face' ia uitati-va la blonda de la antena 1 de la programul de dimineata care e in trupa alora 2 cu mustata ,tocmai ce si-a pus o pereke si numa' ce-a si primit o emisiune a ei in promo-ul careia se tot apleaca in fata cu mainile intre picioare doar doar vom observa ca i-a crescut cocoasele...
Deh,parca era si greu de observat,dar romanul...tot roman...
In general vb...
 #80908  by Arnoldfan
 10-02-2006 11:46
odin wrote:
englandunited wrote:...............
da si u niste exemple....

Pai ce exemple vrei?
Sa iti zica Mariuca din Bliciuresti?:ok
Daca nu e cunoscuta nu ai nici tu cum s-o cunosti ,nu? :lol
In alta ordine de idei,ca sa demonstrez daca mai era nevoie ca o pereche de boobs "te face' ia uitati-va la blonda de la antena 1 de la programul de dimineata care e in trupa alora 2 cu mustata ,tocmai ce si-a pus o pereke si numa' ce-a si primit o emisiune a ei in promo-ul careia se tot apleaca in fata cu mainile intre picioare doar doar vom observa ca i-a crescut cocoasele...
Deh,parca era si greu de observat,dar romanul...tot roman...
In general vb...
Odin , blonda aia le avea de mult timp ;)

#80922  by IRONBOY
 10-02-2006 13:06
Blonda de la Dimineata .... nuy stiu cum e actrita la Teatrul din Cluj si le are asa de cand au aduso Trofin si cu celalalt mereu ii uit numele !

#80954  by cost
 10-02-2006 14:08
Uscat
 #81075  by odin
 11-02-2006 01:58
Arnoldfan wrote:
Odin , blonda aia le avea de mult timp ;)
Oricum,se vede ca ii priesc ca sa zic asa...

#82383  by Sorin V.
 17-02-2006 11:05
Silicoanele sunt un subiect delicat. Fosta mea prietena m-a rugat cu cerul si pamantul sa sponsorizez o pereche. Ca si domnisoara Luciu, ii erau necesari pentru cariera la care aspira. Nu vad nimic rau in asta. Barbatii investesc o groaza in tuning sau in masini scumpe pentru ca vor sa spuna ceva despre pozitia lor in societate.
As adauga ca eu unul prefer frumusetile naturale, desi sunt mai greu de obtinut in proportii satisfacatoare.
Asta nu inseamna ca mi-as permite sa judec un barbat dupa masina pe care o conduce, sau o femeie dupa siliconul din jolidon.

#82384  by Sorin V.
 17-02-2006 11:06
Scuze, nu vreau sa deviez de la subiect...

#82390  by odin
 17-02-2006 11:33
Sorin V. wrote:Silicoanele sunt un subiect delicat. Fosta mea prietena m-a rugat cu cerul si pamantul sa sponsorizez o pereche. Ca si domnisoara Luciu, ii erau necesari pentru cariera la care aspira. Nu vad nimic rau in asta. Barbatii investesc o groaza in tuning sau in masini scumpe pentru ca vor sa spuna ceva despre pozitia lor in societate.
As adauga ca eu unul prefer frumusetile naturale, desi sunt mai greu de obtinut in proportii satisfacatoare.
Asta nu inseamna ca mi-as permite sa judec un barbat dupa masina pe care o conduce, sau o femeie dupa siliconul din jolidon.
E parerea ta si o respect dar judeca un pik asa:
-masina nu e accesoriu organic deci comparatia e putin deplasata
-intrebare pentru tine: ce-ar zice sotia ta daca ti-ai face un implant la penis ,ca sa te ajute in cariera la care aspiri?

#83012  by Sorin V.
 19-02-2006 22:29
M-ai bagat in dilema.
Asadar am mers direct la sursa si am intrebat-o pe madam ce parere ar avea daca mi-as trage un tuning. Care mai intai mi-a spus sa imi vad de treaba si apoi a inceput sa smiorcaie simtindu-se vizata. Nah, ce sa faci, dupa treizeci se mai lasa una si alta iar sensibilitatea merge invers proportional. Tocmai de aceea cred eu ca ar fi bine pentru increderea ei in sine sa isi puna silicoane.
Normal ca fiecare situatie trebuie bine "cantarita". :lol Nu zic ca e sanatos, nici ca e recomandabil. Dar nici nu mi-as permite sa judec decizia unor femei mature si altminteri destepte de a isi modifica infatisarea.
Prietena mea e mult mai tanara ca nevasta si foarte bine proportionata. Normal ca as fi impotriva in cazul ei. Insa unde trebuie, trebuie!
Sa fim seriosi...Doar suntem in secolul 21. Pentru cine isi permite si considera necesar nu vad de ce ar interveni stigma achizitionarii.

#83037  by Batman
 20-02-2006 01:27
Sorin V. wrote:Silicoanele sunt un subiect delicat. ... Ca si domnisoara Luciu, ii erau necesari pentru cariera la care aspira.
Nicoleta Luciu nu are silicoane!

#83054  by cronos
 20-02-2006 09:02
Offtopic:
Sorin V. wrote: Prietena mea e mult mai tanara ca nevasta si foarte bine proportionata. Normal ca as fi impotriva in cazul ei. Insa unde trebuie, trebuie!
:D :D :D
Si prietena si nevasta, un om norocos.
Vrei sa le aduci la aceleasi standarde ? :D
Glumesc.

#83063  by Arnoldfan
 20-02-2006 10:02
Vezi ca silicoanele eu stiu ca mai trebe schimbate , improspatate. O sa fii tot in cheltuieli :lol

#83066  by odin
 20-02-2006 10:16
Sorin V. wrote:M-ai bagat in dilema.
Asadar am mers direct la sursa si am intrebat-o pe madam ce parere ar avea daca mi-as trage un tuning. Care mai intai mi-a spus sa imi vad de treaba si apoi a inceput sa smiorcaie simtindu-se vizata. Nah, ce sa faci, dupa treizeci se mai lasa una si alta iar sensibilitatea merge invers proportional. Tocmai de aceea cred eu ca ar fi bine pentru increderea ei in sine sa isi puna silicoane.
Normal ca fiecare situatie trebuie bine "cantarita". :lol Nu zic ca e sanatos, nici ca e recomandabil. Dar nici nu mi-as permite sa judec decizia unor femei mature si altminteri destepte de a isi modifica infatisarea.
Prietena mea e mult mai tanara ca nevasta si foarte bine proportionata. Normal ca as fi impotriva in cazul ei. Insa unde trebuie, trebuie!
Sa fim seriosi...Doar suntem in secolul 21. Pentru cine isi permite si considera necesar nu vad de ce ar interveni stigma achizitionarii.
Unu la mana,ai sa arzi in Iad ( nu ca ar exista vreunul...). :lol
Asta cu increderea in sine e ciudata,se poate aplica si la tine la exemplul dat de mine mai sus si dupa ce are incredere ce face cu ea?
Se "prezinta" nu?
Ca d'aia se pun pungile!
Decoltee si altele,discutii si altele...nush daca ejti curios de romanii care se uita in transa la pieptul din dreapta ta...

#83092  by Beauty
 20-02-2006 12:56
odin wrote:...nush daca ejti curios de romanii care se uita in transa la pieptul din dreapta ta...[/b]
Din moment ce se pare ca el si-a cam pierdut interesul pentru pieptul din dreapta lui ... de ce ar mai fi curios ? Si daca tot s-a intamplat asta ... macar atat ar putea sa faca ... sa-i ofere si sotiei o placere, cum si-o ofera si lui ( vezi amanta ).

Pt. Sorin V. : Ai auzit vreodata de karma ?