TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#544865  by mary
 13-01-2013 18:09
Thunderbolt wrote:Nu glumeam...era o ironie...dar ironia o pricep doar oamenii inteligenti :mrgreen:
Cu asemenea ironii multi "copii" se vor indeparta de acest sport apoi vorbiti "copii din ziua de astazi,supraponderali etc.. stau numa' la pc-uri si etc."
Probabil multi pusti ar vrea sa faca vreun sport DAR! ori dau in "drumul " lor de astfel de persoane ca voi ori nu primesc PIC DE SPRIJIN,PIC DE INCURAJARE! :|

#544867  by Thunderbolt
 13-01-2013 18:16
In viata e mai greu ca la sala... Ori cu scut , ori pe scut... Molon labe.

Laconic.,daca stii ce-i aia :idea:

#544870  by Kabana
 13-01-2013 18:39
mary wrote:Probabil multi pusti ar vrea sa faca vreun sport DAR! ori dau in "drumul " lor de astfel de persoane ca voi ori nu primesc PIC DE SPRIJIN,PIC DE INCURAJARE! :|
Oo puisor micutz....nu mai sta posac.

Ia sa pui tu mana si de Luni dimineata sa`ti faci temele sa inveti ce`i aia "proteina" , "glucida" si "Lipida" ca vad ca esti out.......Iti iei frumos ursuletu ,il pui in poala si te pui la PC,deschizi Google si maine vii si ne dai definitiile la ( proteine,glucide si lipide)

#544877  by SmallAdi
 13-01-2013 21:14
Kabana wrote:
mary wrote:Probabil multi pusti ar vrea sa faca vreun sport DAR! ori dau in "drumul " lor de astfel de persoane ca voi ori nu primesc PIC DE SPRIJIN,PIC DE INCURAJARE! :|
Oo puisor micutz....nu mai sta posac.

Ia sa pui tu mana si de Luni dimineata sa`ti faci temele sa inveti ce`i aia "proteina" , "glucida" si "Lipida" ca vad ca esti out.......Iti iei frumos ursuletu ,il pui in poala si te pui la PC,deschizi Google si maine vii si ne dai definitiile la ( proteine,glucide si lipide)
pai isi pierde mary timpul ei pretios cu dinastea ....apropo poza aia e pentru baietii care sunt la facultate si mai au vreo 10-15 ani pana o termina ....cu chilotei la vedere :lol :lol :lol :lol

#544880  by Ccornel
 13-01-2013 22:05
"Unde esti tu Tepes, Doamne? Ca punand mana pe ei,
Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei,
Si in doua temniti large cu de-a sila sa-i aduni,
Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"

cei 'inteligenti' pricep aluzia... :lol [/list]

#544885  by mary
 13-01-2013 22:28
Emil wrote:
mary wrote:manac MULT!:)) dar nu am o alimentatie bine stabilita.. nu-mi pot permite intotdeauna piept de pui la gratar etc..
Image
Dintre toate jucariile , tu baiat fiind ..ai o papusa in raft ..wtf? :?: :lol
te-ai gandit ca poate am o sora ?:-?

#544889  by mary
 13-01-2013 22:38
Emil wrote:
mary wrote: te-ai gandit ca poate am o sora ?:-?
...iti place sa te pozezi linga papusica lu surioara...ha :ha :lol
:lol :lol a fost de moment poza :)))

#544892  by mary
 13-01-2013 22:41
:verymad o sa pozez si cu fatza .. :-j daca o sa mai continui sa postez altcva inafara de "caterinca" asta care vad c-o gustati cu totii :-j

#544901  by Forever1
 14-01-2013 02:08
E copil, nu va mai luati asa tare de el, cu totii am fost micuti si aveam de invatat, cu totii inca avem de invatat.
Eu zic ca la 15 ani, arata foarte bine, daca se tine si are putin sprijin, e numai de bine.
Cu siguranta a inteles copilu" sa nu mai pozeze alaturi de spongebob sau orice poate parea suspect :flex

#544905  by Panteristu
 14-01-2013 13:22
pentru 15 ani e ok omu :)

#544913  by mango
 14-01-2013 14:20
mary wrote:voi astia "jmecheri" care demoralizati toata lumea va-ti nascut invatzati?:| erati atotstiutori? erati perfecti A? :| nu are rost sa va jignesc insa altceva nu meritati.. :-j decat sa postati alandala de dragul de a face posturi pe forum si a fi mebru' activ.. ca DEH:> e la moda nu ,sa ai posturi multe? mai bine va-ti tine gura aia ... :-j sau mana ma rog ca aici scrieti :-j
credeam ca acest forum este un forum serios cu omaeni seriosi .. insa m-am cam inselat! desigur sunt si oameni seriosi toata stima pentru ei!
rog un moderator sa inchida acest topic nu-i vad rostu' :|:-j :ok
Tu mai bine ai invata sa scrii corect bai baiatule. Ai avea mai mult de castigat pe viitor. Noi astia de te criticam pe tine avem ceva ani de sport si tot ce stim e testat pe propria piele.

#544915  by mary
 14-01-2013 15:48
mango wrote:
mary wrote:voi astia "jmecheri" care demoralizati toata lumea va-ti nascut invatzati?:| erati atotstiutori? erati perfecti A? :| nu are rost sa va jignesc insa altceva nu meritati.. :-j decat sa postati alandala de dragul de a face posturi pe forum si a fi mebru' activ.. ca DEH:> e la moda nu ,sa ai posturi multe? mai bine va-ti tine gura aia ... :-j sau mana ma rog ca aici scrieti :-j
credeam ca acest forum este un forum serios cu omaeni seriosi .. insa m-am cam inselat! desigur sunt si oameni seriosi toata stima pentru ei!
rog un moderator sa inchida acest topic nu-i vad rostu' :|:-j :ok
Tu mai bine ai invata sa scrii corect bai baiatule. Ai avea mai mult de castigat pe viitor. Noi astia de te criticam pe tine avem ceva ani de sport si tot ce stim e testat pe propria piele.
Omule stiu bine ca aveti ani de sport si respect asta de accea am si poastat, dar cred ca ar fi mult mai ok daca nu ati critica in asemenea hal.. poti vorbi si frumos sa explici ce nu-i ok si etc

#544917  by Thunderbolt
 14-01-2013 16:20
Papusica aia si vorbeste?

#544918  by mary
 14-01-2013 16:53
Thunderbolt wrote:Papusica aia si vorbeste?
momentan nu are bateri :ha
PS: Cum ar trebui sa-mi impart grupele de muschii pe zile (3 zile) ? am vazut ca mi-a spus cineva ca nu-i bine picioare+umeri in acceasi zi.. cum ar trebui sa fac?

.

#544919  by paulll_92
 14-01-2013 17:30
piept tricepsi
spate bicepsi
pauza
picioare
umeri trapezi

poti sa incerci
 #544920  by .mihai
 14-01-2013 17:39
paulll_92 wrote:piept tricepsi
spate bicepsi
pauza
picioare
umeri trapezi

poti sa incerci
lasa o zi pauza intre un antrenament si altul!
Si nu uita de abdomen!
 #544934  by mary
 14-01-2013 19:53
.mihai wrote:
spate bicepsi
pauza
picioare
umeri trapezi

poti sa incerci
Si nu uita de abdomen!
problema-i ca eu nu pot merge de 4 ori pe saptamana la sala..
 #544936  by .mihai
 14-01-2013 20:13
mary wrote:
.mihai wrote:
spate bicepsi
pauza
picioare
umeri trapezi

poti sa incerci
Si nu uita de abdomen!
problema-i ca eu nu pot merge de 4 ori pe saptamana la sala..
faci doar 3 Catrino.
o zi pauza intre.
umeri poti sa-i faci cu tricepsul.
Picioare + abdomen le dedici o zi !

#544938  by haimana
 14-01-2013 20:41
1piept-umeri-triceps
2pauza
3picioare-abdomen
4pauza
5spate-biceps-trapez
6pauza