TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#545134  by DanM
 16-01-2013 23:33
Sa mai stergem prafu din profil :taz
Attachments
20121107_205847.jpg
20121107_205847.jpg (93.89 KiB) Viewed 4663 times
Picture 18 (2).jpg
Picture 18 (2).jpg (57.71 KiB) Viewed 4663 times

#545203  by ssergiu
 17-01-2013 15:35
cu exceptia pieptului, totul e la superlativ :)

#545205  by Thunderbolt
 17-01-2013 15:42
ssergiu wrote:cu exceptia pieptului, totul e la superlativ :)
Inseamna ca superlativul este la genunchiul broastei pt multi dintre voi...

#545318  by ssergiu
 18-01-2013 15:15
Thunderbolt wrote: Inseamna ca superlativul este la genunchiul broastei pt multi dintre voi...
arunca o privire la prima pagina a jurnalului deschis de el
nici el nu cred ca spera ca o sa ajunga asa ;)

#545320  by Thunderbolt
 18-01-2013 15:26
ssergiu wrote:
Thunderbolt wrote: Inseamna ca superlativul este la genunchiul broastei pt multi dintre voi...
Pe bune? Iauzi nene!

F putini dintre noi au fost dotati genetic( la nedotati ma includ pe mine) dar ne-am luptat cu sportul si cu viata, unii dintre noi avem de 2 ori virsta voastra... Si am invatat sa nu arunca cu vorbele, ca niste poponari pe webchat...

Cuvintul " superlativ " este rezervat celor de talia Popescu, Pihureac cam atit imi vine in minte ... Sint mult mai multi ai puteti enumera singuri...
Voi restul sinteti niste motocei... Stii ce este un motocel? Un ciucure de la perdea de se agata pisicile de el...

#545347  by ssergiu
 18-01-2013 19:16
Thunderbolt wrote: Si am invatat sa nu arunca cu vorbele, ca niste poponari pe webchat...

Cuvintul " superlativ " este rezervat celor de talia Popescu, Pihureac cam atit imi vine in minte ... Sint mult mai multi ai puteti enumera singuri...
Voi restul sinteti niste motocei... Stii ce este un motocel? Un ciucure de la perdea de se agata pisicile de el...
Nu stiu cum vorbiti voi pe webchat, nu am intrat niciodata.
Tot ce vroiam era sa il incurajez pe baiat. A facut un progres enorm si chiar trebuie incurajat.

#545402  by odin
 19-01-2013 10:27
ssergiu wrote: ............
Tot ce vroiam era sa il incurajez pe baiat. A facut un progres enorm si chiar trebuie incurajat.
:ok

#545425  by knives
 19-01-2013 13:55
Thunderbolt wrote:
ssergiu wrote:
Pe bune? Iauzi nene!

F putini dintre noi au fost dotati genetic( la nedotati ma includ pe mine) dar ne-am luptat cu sportul si cu viata, unii dintre noi avem de 2 ori virsta voastra... Si am invatat sa nu arunca cu vorbele, ca niste poponari pe webchat...

auzi la evreul asta ca el nu arunca cu vorbele aiurea, cand el e spurcat la gura ca tiganca la ....

cat despre dan eu cred ca a avut o evolutie frumoasa avand in vedere de unde a plecat, si tinand cont ca inca e tanar si mai are mult de progresat, ar trebui sa nu mai il criticati ci sa il felicitati pt progresul obtinut. :im:

#545432  by Thunderbolt
 19-01-2013 14:49
Eventual sa-i trmiteti si niste bani nu numai vorbe frumoase, si ceva surprize bip-bip cu masini si turbo cu jucatori de fotbal... Si cind va intilniti pe la vreun Kfc ceva sa va luati si limba in gura ca niste barbati ce sinteti...ce va mai plac linguselile voua celor ce nimic nu ati realizat...
Dar parca mai fraiere ziceai ca nu sint evreu ? :lol :lol :lol

#545438  by knives
 19-01-2013 15:37
Thunderbolt wrote:Eventual sa-i trmiteti si niste bani nu numai vorbe frumoase, si ceva surprize bip-bip cu masini si turbo cu jucatori de fotbal... Si cind va intilniti pe la vreun Kfc ceva sa va luati si limba in gura ca niste barbati ce sinteti...ce va mai plac linguselile voua celor ce nimic nu ati realizat...
Dar parca mai fraiere ziceai ca nu sint evreu ? :lol :lol :lol
tu esti un fraier convertit, ti-am spus evreu ca sa te fac sa te simti bine, recunoaste ca ai si ejaculat pe tine.

#545439  by Thunderbolt
 19-01-2013 15:38
....pe tine, ai vrut sa spui...hai , guritza mare...zi:aaaaaaaAAA !

#545442  by Doc
 19-01-2013 16:14
Thunderbolt...vezi ca ti-au scapat niste thread-uri pe care inca nu le-ai poluat...pai ce facem? Ori poluam tot forumul cu tampenii...ori nu mai poluam nimic....:|

#545443  by Panteristu
 19-01-2013 16:33
Doc wrote:Thunderbolt...vezi ca ti-au scapat niste thread-uri pe care inca nu le-ai poluat...pai ce facem? Ori poluam tot forumul cu tampenii...ori nu mai poluam nimic....:|
ca tot e vorba de guritze mari si alte cele pe aici.. te referi la poluari sau polutii..? :D

#545444  by Panteristu
 19-01-2013 16:36
aoleo, acum vazui ca e profilul tau, Dane, asta
scuze de offtopic, nu mi-am dat seama :ok

#545492  by DanM
 19-01-2013 23:09
sergiu, knives, mersi

panteristu, no probl bro :ok

Thunderbolt, evident ca Popescu/Pihureac si multi altii sunt in alta galaxie fata de mine. Eu nu sunt culturist si nici nu-mi propun. E ca si cum compari pe cineva pasionat de ciclism, care scoate zilnic bicicleta la ture de plimbare pe afara, cu Lance Armstrong sau Contador. Si de unde ai dedus ca mie imi place linguseala, sau ce vina am eu, am scris undeva ca vreau sa fiu laudat? :lol Sau m-am dat mare vreodata cu ceva? Oricum sergiu a vrut doar sa ma felicite amical si prietenesc pt progres si sa ma incurajeze, dupa cum a si spus.

#545496  by knives
 19-01-2013 23:31
Dan Morosanu wrote:sergiu, knives, mersi

panteristu, no probl bro :ok

Thunderbolt, evident ca Popescu/Pihureac si multi altii sunt in alta galaxie fata de mine. Eu nu sunt culturist si nici nu-mi propun. E ca si cum compari pe cineva pasionat de ciclism, care scoate zilnic bicicleta la ture de plimbare pe afara, cu Lance Armstrong sau Contador. Si de unde ai dedus ca mie imi place linguseala, sau ce vina am eu, am scris undeva ca vreau sa fiu laudat? :lol Sau m-am dat mare vreodata cu ceva? Oricum sergiu a vrut doar sa ma felicite amical si prietenesc pt progres si sa ma incurajeze, dupa cum a si spus.
nici nu ar trebui sa il bagi in seama pe boul ala care isi zice evreu, el nu stie sa aprecieze munca si efortul depus de altcineva, tind sa cred ca e chiar invidios pe tine si pe altii pt rezultatele voastre, in timp ce el nu face nici un progres in domeniul asta, avand in vedere ca suntem pe un forum de culturism.lasal sa se zbata in bezna, din debaraua de unde scrie.

#545499  by Thunderbolt
 20-01-2013 00:46
Zi merci lui fraierul asta, probabil ca este unul din aia care iti pune bani pe paypal sau ititrmite produse ... Si trimite-i si bezele , ca vad ca de ocupat ce este a luat problema in m a grav de tot... O fi indragostit de tine, de' sint tot timpul de bolnavi mintal cind vine vorba de frumusete...

#545500  by knives
 20-01-2013 01:38
Thunderbolt wrote:Zi merci lui fraierul asta, probabil ca este unul din aia care iti pune bani pe paypal sau ititrmite produse ... Si trimite-i si bezele , ca vad ca de ocupat ce este a luat problema in m a grav de tot... O fi indragostit de tine, de' sint tot timpul de bolnavi mintal cind vine vorba de frumusete...
te bate limba romana rau de tot prietene.lasa cearta deoparte pe profilul omului.aici ar trebui sa intervina bolbo si sa stearga toate prostiile scrise de tine si de mine. cauta cearta pe profilul tau, nu strica profilul altcuiva.
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28