TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #574132  by Lyo
 12-10-2014 13:14
Salut, Leonard - 19 ani.
1,83 si 83 kg
Am sa pun si cateva poze.
Astept parerile voastre.

Image

Image

#574133  by PaulMihalka
 12-10-2014 14:58
În cât timp ai făcut această transformare şi ce suplimente ai folosit ? :clap

#574135  by berbe
 12-10-2014 16:28
PaulMihalka wrote:În cât timp ai făcut această transformare şi ce suplimente ai folosit ? :clap
suplimente ? :lol

#574136  by El Cid
 12-10-2014 17:09
Chiar asa, suplimente? :lol

#574137  by PaulMihalka
 12-10-2014 17:33
Şi jur că vroiam să zic steroizi, dar pana mea... :))

Clară treaba atunci. :-j

#574138  by Lyo
 12-10-2014 18:35
In timp de 4 ani.
Suplimente cu carbohidrati si alte cateva inainte de antrenament.

PaulMihalka - crezi ca totul se rezuma la steroizi?

#574140  by Delphi
 12-10-2014 20:12
Vedeti si voi umpic de muschiulet gata steroizi.
 #574141  by tibimuscles
 12-10-2014 20:31
...un sfat asa de la om la om..schimba forumul ..nu are nici un rost sa postezi aici , nimic personal, sa pui intrebari sau altceva, pentru ca vei avea parte numai de mistocari, si bascalii ..nimic ce sa te ajute in vre-un fel sau ceva constructiv pentru tine ca si membru .
Spor la antrenamente ! :ok

#574143  by PaulMihalka
 12-10-2014 21:38
Lyo wrote:In timp de 4 ani.
Suplimente cu carbohidrati si alte cateva inainte de antrenament.

PaulMihalka - crezi ca totul se rezuma la steroizi?
Suplimente am spus şi eu prima dată, dar au mai fost ceilalţi doi deasupra mea ce s-au referit la steroizi, deci...

Oricum, nu contează ce ai luat, ce nu ai luat. Frumoasă transformare !

Felicitări ! :clap

#574144  by froyo
 12-10-2014 23:11
4 ani e o perioada rezonabila pentru cineva cu un genetic bun.
Bravo! :clap

#574145  by cristi neagu
 13-10-2014 06:02
Rezultatele sunt bune, nu e o transformare socanta.Munca si suplimentele pot da aceste rezultate.Succes mai departe.

#574146  by Lyo
 13-10-2014 07:38
Mersi,succes si voua.
 #574147  by El Cid
 13-10-2014 09:10
tibimuscles wrote:...un sfat asa de la om la om..schimba forumul ..nu are nici un rost sa postezi aici , nimic personal, sa pui intrebari sau altceva, pentru ca vei avea parte numai de mistocari, si bascalii ..nimic ce sa te ajute in vre-un fel sau ceva constructiv pentru tine ca si membru .
Spor la antrenamente ! :ok
Era doar o persiflare a unui user care care crede ca orice progres se rezuma la suplimente. de stero n-am pomenit, nici nu cred ca e cazul, pustiul care a postat pozele are un progres normal pt varsta lui, macar de s-ar fi intrebat de antrenamente, alimentatie, etc..
Da, sunt din ce in ce mai putini care posteaza ceva constructiv aici, dar eu de cate ori intru pe forum sigur gasesc cate ceva ok. Pe alte forumuri in ro s-a cam asternut praful, nu?
Sper ca intrebarea adresata lui Florin Teodorescu daca l-a invitat si anul acesta pe Arnold n-a fost perceputa ca o mistocareala, doar asa a anuntat anul trecut, nu?

@ Lyo: cate serii faci pentru umeri? :)
 #574149  by tibimuscles
 13-10-2014 10:49
..nu m-am referit strict la tine ..ci in general la discutiile ,,offtopic" de la aproape toate topicurile de aici.
Uite-te la topicul ,,suplimente nutritive " si vezi ce raspunsuri se dau acolo la simple intrebari..sau la ,,Culturismul..de la inceputuri si pana astazi" ..etc..etc..certuri si tiganii personale rezolvate in public, userii noi , care intra si-si fac profil..luati peste picior..etc .
Desigur mai sunt si informatii utile aici..dar cele mai multe le gasesti postate in trecut , de sportivi cu experienta, care multi dintre ei nu mai posteaza nimic ..tot din motivul ,,directiei" in care ,,trage " acest forum .
Eu de exemplu acum cateva sapt tot intram la diferite topicuri care ma interesau ..si dadeam de aceleasi discutii si tziganeli dintre 2-3 useri care isi spalau rufele aici..facand scandal de 2 lei ( 2 useri ,,vechi" ..unul mai nou..dar pe aceeiasi lungime de unda)..si asta e doar un exemplu .
Atitudinea si modul de a aborda oamenii aici este una tipic Romaneasca..mai ales daca cel abordat este un incepator sau nou pe forum..iar cei, care sar pe el..oameni cu ,,experianta" chiar si numai in spatele tastaturii .
Eu unul postez ft rar aici , cateodata ceva strict legat de competitii ..in rest urmaresc..si printre randuri mai gasesc ceva ce ma intereseaza atunci cand se posteaza ceva util informativ vorbind .
Pacat de atitudinea unora..pt ca strica imaginea per ansamblu , si cei , care ar veni cu , ceva cu adevarat interesant ..nu au interes sa posteze aici.. Eu de exemplu postez zilnic info, pe pagina mea de FB..99%legate de culturism..din simplul motiv sa impartasesc si cu altii pasiunea mea..nu o fac aici..pt ca nu am nici o ,,tragere" datorita mediului care s-a creat in timp .. nu am nimic cu nimeni personal..

Scuze de offtopic ,Leonard !
Spor la antrenamente , si felicitari pentru progresul tau !

#574150  by rocknum
 13-10-2014 12:31
daca a inceput in adolescenta, e perioada propice dezvoltarii. Corpul produce hormoni de crestere :)