TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#548661  by RBodybuilding
 23-02-2013 22:37
Insanatosire grabnica!

#548667  by BigVio
 24-02-2013 03:44
Litache wrote:
Delphi wrote::lol :lol Vorbesti serios? Cu ce iti afecteaza coiu in politie? Se tem aia ca le **** nevestele la foc automat :lol
armata,politie..trebuie sa fi perfect sanatos
...trebuie sa fi perfect sanatos pt ca urmeaza sa-ti f..a ei sanatatea cu stresul lor de kkt.Am plecat din JRO din cauza comceptiilor de rahat a unor domn colonei comunisti ce trebuiau scosi la casare de acum 10-15 ani pe cand erau niste simplii tablagii analfabeti si majoritatea alcoolici.Sfatuiesc pe oricine are de gand sa urmeze acest drum sa-si vada de viata lui si sa caute alta profesie....restul sunt doar vise....ma reger la tot ce tine de MAI si MAPN!!!

#548746  by Naiku
 25-02-2013 23:39
prima poza la 60 si ceva de kg ... 62-63 cred (8 luni de sala) ... iar a doua la 70 :) (4 ani si ...)
3 ani si jumatate diferenta intre ele ...
Nu e mult,dar am incercat ... :)
Attachments
transformare 3 ani jumate.jpg
transformare 3 ani jumate.jpg (66.74 KiB) Viewed 1819 times

#548749  by AyanN
 25-02-2013 23:46
Ceva e ciudat cu tine Naikule. Ceva nu faci bine, nu stiu ce.
La ce pot sa ma gandesc eu la prima mana, e ca ai stat mereu sub surplusul caloric necesar cresterii.

#548756  by Panteristu
 26-02-2013 00:00
AyanN wrote:Ceva e ciudat cu tine Naikule. Ceva nu faci bine, nu stiu ce.
La ce pot sa ma gandesc eu la prima mana, e ca ai stat mereu sub surplusul caloric necesar cresterii.
nu neaparat
un doberman nu o sa poate sa arate niciodata ca un rottweiler indiferent cat ar manca ;)

#548765  by Naiku
 26-02-2013 00:14
bube or fi multe ...
ce e cert este ca am crescut ft mult in forta,nu m-am simtit niciodata obosit etc ... la asta cu caloriile ma gandesc si eu mereu,sa stii :mrgreen:

#548766  by Mandrila Dan
 26-02-2013 00:15
e posibil si asta,dar din ce-l cunosc eu pe Naiku,e un tip activ fizic,munceste,a facut si fotbal in paralel cu trasul de fiare,plus pauze...eu zic ca e bine,mai ales ca ''pe viu'' diferenta e vizibila de la an la an si chiar arata foarte bine in prezent!

#548767  by AyanN
 26-02-2013 00:15
Panteristu wrote:
nu neaparat
un doberman nu o sa poate sa arate niciodata ca un rottweiler indiferent cat ar manca ;)
Iar scuza cu geneticul. :confused

#548769  by AyanN
 26-02-2013 00:18
Mandrila Dan wrote:
e posibil si asta,dar din ce-l cunosc eu pe Naiku,e un tip activ fizic,munceste,a facut si fotbal in paralel cu trasul de fiare,plus pauze...eu zic ca e bine,mai ales ca ''pe viu'' diferenta e vizibila de la an la an si chiar arata foarte bine in prezent!
Arata foarte bine, cu siguranta, n-am zis asta.

Acum am inteles, a combinat mai multe sporturi in paralel. E greu sa te mentii peste bariera calorica, cu atata activitate fizica.

#548770  by Panteristu
 26-02-2013 00:18
AyanN wrote:
Panteristu wrote:
nu neaparat
nu e scuza deloc. sunt fapte.
pana la un anumit punct merge sa fentezi gena.
dar de la un anumit nivel si mai ales natural nu ai ce-i face, serios..
doar varsta si tunningul hormonal poate sa mai faca vreo diferenta uneori.

#548771  by Mandrila Dan
 26-02-2013 00:19
AyanN wrote:
Panteristu wrote:
nu neaparat
Chiar asa,Panteristule!...Geneticul nu e o scuza...daca e vreun tip care sa se planga de genetic,eu sunt acela:))...incheieturi foarte subtiri,accidentari cate vrei,la ce articulatie vrei tu!...bine,perseverez....trag tare in prezent! :mrgreen: :lol

#548780  by Panteristu
 26-02-2013 00:35
Mandrila Dan wrote:
AyanN wrote:
Panteristu wrote:
nu neaparat
Chiar asa,Panteristule!...Geneticul nu e o scuza...daca e vreun tip care sa se planga de genetic,eu sunt acela:))...incheieturi foarte subtiri,accidentari cate vrei,la ce articulatie vrei tu!...bine,perseverez....trag tare in prezent! :mrgreen: :lol
dar ai anabolism, si despre asta e vorba aici
si eu am incheieturi mici, si tendoane naspa, nu e capat de lume
dar daca fagocitoza nu e, acolo e mai greu

mai era un baiat care isi facuse profil, saracu mananca o galeata de mancare zilnic si se caca de 3 ori pe zi fara sa rezolve nimic.
n-ai ce-i face, cand e sa ai ghinion si in phizda dai de cui
asta nu e o scuza sa se lase pe o parte si sa renunte, doar sa aiba asteptari potrivite si sa fie consitent de ce poate si in cat timp poate, sa nu fie dezamagit dupa :ok

#548784  by Mandrila Dan
 26-02-2013 00:48
Panteristu wrote:nu e o scuza sa se lase pe o parte si sa renunte, doar sa aiba asteptari potrivite si sa fie consitent de ce poate si in cat timp poate, sa nu fie dezamagit dupa :ok
Asa e! :ok

#548787  by Naiku
 26-02-2013 00:50
Mandrila Dan wrote:
Panteristu wrote:nu e o scuza sa se lase pe o parte si sa renunte, doar sa aiba asteptari potrivite si sa fie consitent de ce poate si in cat timp poate, sa nu fie dezamagit dupa :ok
Asa e! :ok
N-am filme,stati linistiti :mrgreen: .... sa pun 1 kg la an,cum tot am pus,si e bine asa :P

#548793  by cristi neagu
 26-02-2013 06:14
Naiku wrote:prima poza la 60 si ceva de kg ... 62-63 cred (8 luni de sala) ... iar a doua la 70 :) (4 ani si ...)
3 ani si jumatate diferenta intre ele ...
Nu e mult,dar am incercat ... :)
Ba eu zic ca este foarte bine!Omul arata fitt, nu e nevoie sa fii ditai animalu si sa fii pufos, ca sa arati bine!
Daca eu as avea cu 25 de ani in minus, as opta sa am sub 80-85 de kg si o talie de viespe, dar dupa atatia ani de luat in greutate an de an, visez sa ajung la 100kg!Ai timp sa te faci gros dupa 25 de ani natural, metabolismul incetineste si totul se ingroasa kiar si la ectomorfi.Be smart, stay fitt si lasa habarnistii sa te critice! :ok

#550517  by Naiku
 25-03-2013 09:40
Va salut ! Un mic update :

Dupa 1 luna si 2 saptamani de la operatie,taietura este inca umflata,ba chiar apar mici eruptii galbene.Dupa ce am fost la doctor,mi-a spus ca organismul respinge firul (nu stiu ce fir,probabil mi-o ramas ceva de cand mi-o scos atzele ...) si ca trebuie sa ma internez,DIN NOU,sa-mi faca o anestezie locala si sa mi-l indeparteze prin operatie ...

SUPER,nu ?

#550521  by Akhenaton
 25-03-2013 11:10
Naiku wrote:Va salut ! Un mic update :

Dupa 1 luna si 2 saptamani de la operatie,taietura este inca umflata,ba chiar apar mici eruptii galbene.Dupa ce am fost la doctor,mi-a spus ca organismul respinge firul (nu stiu ce fir,probabil mi-o ramas ceva de cand mi-o scos atzele ...) si ca trebuie sa ma internez,DIN NOU,sa-mi faca o anestezie locala si sa mi-l indeparteze prin operatie ...

SUPER,nu ?
Ce ghinion ai putut sa ai.Iti doresc sanatate.

#550522  by cristi neagu
 25-03-2013 11:25
Ia vezi tu sa nu te minta si sa fii contactat o infectie de spital... :book

#550778  by Naiku
 28-03-2013 19:22
Gata,m-or externat,am stat 2 zile...operatia a durat undeva in jur de 10 min ...greutate actuala 68-69 kg (de la aproape 73 in februarie,vreo 5-8% grasime corporala)
si iata obiectul cu pricina,are vreo 5-6 mm :

MULTA SANATATE TUTUROR,bafta la antrenamente si sa ne auzim de bine !!! :ok
Attachments
325325.jpg
325325.jpg (58.01 KiB) Viewed 1298 times

#550785  by Andreyo90
 28-03-2013 20:03
cat ai avut cel mai mult in brat? la rece :D
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49