TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #570948  by tibimuscles
 20-05-2014 18:24
Vand 1 buc crema (ulei pigmentat pentru machiaj-bronzat) concurs .
Spre deosebire de DREAM TAN , aceste creme NU se iau pe haine , si NU ACOPERA DEFINIREA DACA SE APLICA IN MAI MULTE STRATURI SAU IN STRAT GROS.
Produsul este un amestec de pigmenti ( gen RED BRONZE- DREAM TAN ca si nuanta) si ulei , astfel nu mai este necesara aplicarea de ulei ca si finsih .
Se incepe aplicarea cu 1 zi inainte de concurs in 1-2 straturi seara , urmat de 1-2 straturi dimineata in functie de tenul si bronzul fiecariua .
Se aplica cu un burete-tapon sau un trafalet .
Am folosit acest produs la mai multe competitii , si il recomand celor interesati de asa ceva .
Fotografii cu produsul si cum arata aplicat pe mine inainte si in timpul comeptitiei puteti viziualiza pe profilul meu FB : Tiberiu Horvath

Pretul unui tub : 100 lei (nu negociez si nu este inclusa taxa de expeditie )

Plata se face ramburs . Expeditia prin posta sau curier .

Alte detalii prin mesaj privat.
 #570963  by tibimuscles
 21-05-2014 09:41
tibimuscles wrote:Vand 1 buc crema (ulei pigmentat pentru machiaj-bronzat) concurs .
Spre deosebire de DREAM TAN , aceste creme NU se iau pe haine , si NU ACOPERA DEFINIREA DACA SE APLICA IN MAI MULTE STRATURI SAU IN STRAT GROS.
Produsul este un amestec de pigmenti ( gen RED BRONZE- DREAM TAN ca si nuanta) si ulei , astfel nu mai este necesara aplicarea de ulei ca si finsih .
Se incepe aplicarea cu 1 zi inainte de concurs in 1-2 straturi seara , urmat de 1-2 straturi dimineata in functie de tenul si bronzul fiecariua .
Se aplica cu un burete-tapon sau un trafalet .
Am folosit acest produs la mai multe competitii , si il recomand celor interesati de asa ceva .
Fotografii cu produsul si cum arata aplicat pe mine inainte si in timpul comeptitiei puteti viziualiza pe profilul meu FB : Tiberiu Horvath

Pretul unui tub : 100 lei (nu negociez si nu este inclusa taxa de expeditie )

Plata se face ramburs . Expeditia prin posta sau curier .

Alte detalii prin mesaj privat.
S-a vandut ..

#571097  by tibimuscles
 25-05-2014 22:02
luke1979 wrote:Felicitarile mele Tibi, ai prins o forma foarte buna :ok .
Multumesc frumos !

#578322  by Lucian.
 14-02-2017 15:26
La multi ani!
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46