TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#570507  by Kabana
 09-05-2014 23:51
marasoiu viorel wrote:Ciorba de perisoare din piept de curcan dieta!!
https://www.youtube.com/watch?v=8KPjTB0pwdk
Viorele ,ce dexteritate ai prins la facut piftele :ha
..taci ca`s bune videourile astea,mai invata si americanii sa manance mai diversificat ca ei sunt cam retarzi ..beef, chicken breast si egg whites,altceva nu mai stiu.
..Zi`le si tu denumirea pe romaneste,nu le mai zice meat balls, zi`le direct: "Today ,i`ll show you how to cook piftele " :ha

..fa`le si un video cu sarmale din carne de vita si porc slab,o sa se linga pe bot americanii.

#570629  by marasoiu viorel
 12-05-2014 06:27
Kabana wrote:
marasoiu viorel wrote:Ciorba de perisoare din piept de curcan dieta!!
https://www.youtube.com/watch?v=8KPjTB0pwdk
Viorele ,ce dexteritate ai prins la facut piftele :ha
..taci ca`s bune videourile astea,mai invata si americanii sa manance mai diversificat ca ei sunt cam retarzi ..beef, chicken breast si egg whites,altceva nu mai stiu.
..Zi`le si tu denumirea pe romaneste,nu le mai zice meat balls, zi`le direct: "Today ,i`ll show you how to cook piftele " :ha

..fa`le si un video cu sarmale din carne de vita si porc slab,o sa se linga pe bot americanii.
Heheh ai dreptate Kabana , asta e si ideea sa le arat ca se poate manca de regim si sa fie si gustos.........dar ei sunt cam puturosi......
O sa fac un video cu sarmale de regim si mai am si alte idei ...........poate iese ceva $$$$

#570630  by marasoiu viorel
 12-05-2014 06:33
Dupa ce am trecut prin o gramada de bull shit anul asta in sfarsit corpul a inceput sa raspunda si sunt pain free ! Sa vedem de acum.....
Attachments
5-11-2014.jpg
5-11-2014.jpg (60.67 KiB) Viewed 7976 times

#570634  by IRONBOY
 12-05-2014 09:31
marasoiu viorel wrote:Dupa ce am trecut prin o gramada de bull shit anul asta in sfarsit corpul a inceput sa raspunda si sunt pain free ! Sa vedem de acum.....
salut !! esti bine , imi place k esti pozitiv !! ai mai fost la Jayy Cutler classic ?

#570643  by Kabana
 12-05-2014 15:48
marasoiu viorel wrote:10 albusuri de ou , 1 felie de paine integrala , 1 lingura de unt de arahide ,1 lingura de gem fara zahar , jumate de grefa si 1 cesca de facea!
Tu ce mananci de dimineata?
Viorele..nu`i putin ce mananci tu acolo dimineata? Ai vreo 30 g proteina.
Ai peste 90 kg, Eu zic ca ar trebui s`o fortezi cu 50-60 g proteina la o masa.

Se impaca grefa cu untu de arahide si cafeaua? :ha .....eu daca ii dau citrice si unt de arahide s`a terminat combinatia.....la buda directalmente.

#570700  by marasoiu viorel
 13-05-2014 22:35
IRONBOY wrote:
marasoiu viorel wrote:Dupa ce am trecut prin o gramada de bull shit anul asta in sfarsit corpul a inceput sa raspunda si sunt pain free ! Sa vedem de acum.....
salut !! esti bine , imi place k esti pozitiv !! ai mai fost la Jayy Cutler classic ?
Thanks....daca nu eram pozitiv eram distrus de mult !
Nu am mai intrat la Jay Cutler pentru ca nu am considerat ca sunt in forma suficient de buna!

#570701  by marasoiu viorel
 13-05-2014 22:39
Kabana wrote:
marasoiu viorel wrote:10 albusuri de ou , 1 felie de paine integrala , 1 lingura de unt de arahide ,1 lingura de gem fara zahar , jumate de grefa si 1 cesca de facea!
Viorele..nu`i putin ce mananci tu acolo dimineata? Ai vreo 30 g proteina.
Ai peste 90 kg, Eu zic ca ar trebui s`o fortezi cu 50-60 g proteina la o masa.

Se impaca grefa cu untu de arahide si cafeaua? :ha .....eu daca ii dau citrice si unt de arahide s`a terminat combinatia.....la buda directalmente.
Nu am probleme cu stomacul ,
Bag vro 20 grame aminoacizi dimineta cu fatburner dupa care fac cardio , cum am intrat pe usa de la cardio bag grefa si ma apuc sa gatesc ouale (12 albusuri in general) 36 g proteina plus 2 felii de paine integrala mai au si alea 8 g de proteina plus 1 lingura de unt de arahide P26 care mai are si ale 7 g proteina.
Se adun in jur de 50grame la masa de dimineata.

#573069  by PaulMihalka
 23-08-2014 18:15
Ce este în farfuria din partea dreaptă ? Acolo unde este alb şi cu gem deasupra.

Din România ai cumpărat untul de arahide ?

#576523  by Bill Gates
 12-07-2015 18:39
La multi ani si felicitari pentru titlul obtinut la NPC Terminator! :im:

#576524  by lucimihai
 12-07-2015 19:47
La multi anii! :clap

#576525  by Lucian.
 12-07-2015 21:02
La multi ani!

#576545  by marasoiu viorel
 22-07-2015 05:36
Nu am mai intrat pe forum de foarte mult timp si am fost suprins sa fiu in topul paginii !!Va multumesc baieti petru urari !1

Momentan sunt in pregatire petru cel mai mare concurs al carierei mele NPC USA's Championship in Las Vegas pe 24-25 Iulie !
Mai am 3 zile si cu ajutorul lui Dumnezeu al sotiei mele Andrea Marasoiu si a antrenorului meu Don Long sunt in cea mai bune forma a mea de pana acum!!

Daca doriti sa stati la curent cu ultimele noutati si poze pe drum sper USA's ma puteti urmari pe facebook la https://www.facebook.com/MarasoiuViorel sau pe Instagram la https://instagram.com/viorelmarasoiu/

#576562  by lucimihai
 24-07-2015 10:38
Bafta multa si dupa concurs poate ne vei povesti si noua.

#576773  by florio
 18-09-2015 06:50
marasoiu viorel wrote:Nu am mai intrat pe forum de foarte mult timp si am fost suprins sa fiu in topul paginii !!Va multumesc baieti petru urari !1

Momentan sunt in pregatire petru cel mai mare concurs al carierei mele NPC USA's Championship in Las Vegas pe 24-25 Iulie !
Mai am 3 zile si cu ajutorul lui Dumnezeu al sotiei mele Andrea Marasoiu si a antrenorului meu Don Long sunt in cea mai bune forma a mea de pana acum!!

Daca doriti sa stati la curent cu ultimele noutati si poze pe drum sper USA's ma puteti urmari pe facebook la https://www.facebook.com/MarasoiuViorel sau pe Instagram la https://instagram.com/viorelmarasoiu/

so de la metrorex ai ajuns la metroflex , hm :lol
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231