TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#26835  by cyanin
 12-01-2005 16:35
de vrei sa stii naboo imi este prieten si il cunosc de 11 ani...
cred ca eu i-am spus cam tot ce stiu eu...
ma asteptam la un post de la tine ca practici sportu asta de atata timp...

ps...uite ca nu ai vazut atatia ca mine:b:

#26836  by cyanin
 12-01-2005 16:43
nu am dat de loc sfaturi..daca citesti mai bine postu...
am zic ca nu ma pricep asa bine (si dupa faza cu mi-e lene era fatza asta ---->:lol deci am glumit )

am spus asa "eu nu raspund caci nu ma pricep asa bine...sau mie lene ":lol

deci nu am dat replici asa cum spui tu...am spus doar sa ii raspundeti voi care va pricepeti:b:

si eu am motivele mele pentru care "am uiata sa practic culturismul aproape un an" si am spus care sunt, in special faculta.
deci cred ca asta e treaba mea nu? de tine s-a luat cineva si ti-a spus de ce mergi de atata timp la sala ?:flex

ps. eu citesc acest forum de la inceput...user mi-am facut tarziu...
si am citit cam toate replicile tale date la altii "ca mine"
 #26838  by naboo
 12-01-2005 17:04
Asta cam asha e... nu ti'a dat nimeni in cap cristi... si replica pe care ai criticato a fost de fapt o gluma... cat despre faptul cu sfaturile asha e... am primit de la cyanin toate sfaturile posibile!
Si pot spune cu mana pe inima ca daca nu ar fi fost el sa se tina de mine ash fi fost un uscat... nu ca nu ash fi si acum, dar m'am mai rotunjit si eu :flex Apelez la acest forum pt neclaritatile ce apar si pe care nu mi le poate explica altcineva... banuiesc ca si eu fac parte din miile care nu stiu nimic... dar care macar incearca sa lupte cu soarta... daca am fost nascut uscat nu inseamna ca tre sa ma multumesc cu asta!! :mad
Multumesc...

#26846  by cristi neagu
 12-01-2005 17:35
cyanin wrote: nu am dat de loc sfaturi..daca citesti mai bine postu...
am zic ca nu ma pricep asa bine (si dupa faza cu mi-e lene era fatza asta ---->:lol deci am glumit )

am spus asa "eu nu raspund caci nu ma pricep asa bine...sau mie lene ":lol

deci nu am dat replici asa cum spui tu...am spus doar sa ii raspundeti voi care va pricepeti:b:

si eu am motivele mele pentru care "am uiata sa practic culturismul aproape un an" si am spus care sunt, in special faculta.
deci cred ca asta e treaba mea nu? de tine s-a luat cineva si ti-a spus de ce mergi de atata timp la sala ?:flex

ps. eu citesc acest forum de la inceput...user mi-am facut tarziu...
si am citit cam toate replicile tale date la altii "ca mine"
Copile la virsta ta eu eram si student la zi la academie la stat si campion la culturism si mai stiam si ce e ala respect pentru unul mai mare de virsta si mai veki in sport.
Iar faculta aia se pare ca nu iti foloseste si la limba romana , de cei 7 ani de acasa nu mai zic.Oi fi tu prieten cu el ,dar mistourile astea de 2 lei pe domenii serioase ne fac sa fim o natie de 2 lei.
As putea sa iti zic mai multe dar vad ca nu stii sa vorbesti asa ca nu te mai obosi sa dai vreun raspuns si nu mai astepta altul de la mine.
Daca te simti lezat scrie un PM si vedem acolo ce si cum.
 #26848  by Beauty
 12-01-2005 17:46
cyanin wrote:
eu nu raspund caci nu ma pricep asa bine...sau mie lene :lol
Ce anume ti se pare amuzant ? Faptul ca nu te prea pricepi sau faptul ca ti-e lene ?
Poate ma lamuresti si pe mine, ca nu prea am inteles . Asta bine-nteles daca te pricepi sau daca nu ti-e lene sa o faci .:taz

#26866  by cyanin
 12-01-2005 19:20
auzi la el ..."mistouri de doi lei"... voi aberati de acuma..o luati razna...
nu mai imi bat capul sa iti mai zic nimic...
oricum de acuma doar am sa citesc in continuare forumul...nu am sa mai postez...ca sa nu mai fie discutii :bazuka

ps. nu mi se pare nimic amuzant...am spus ca era o gluma ..citeste mai bine apoi scrie:b:

#26871  by Beauty
 12-01-2005 19:40
cyanin wrote: auzi la el ..."mistouri de doi lei"... voi aberati de acuma..o luati razna...
nu mai imi bat capul sa iti mai zic nimic...
oricum de acuma doar am sa citesc in continuare forumul...nu am sa mai postez...ca sa nu mai fie discutii :bazuka

ps. nu mi se pare nimic amuzant...am spus ca era o gluma ..citeste mai bine apoi scrie:b:
Eu pun semnul :lol cand ceva mi se pare amuzant. Tu spui ca nu a fost nimic amuzant ( dar ai pus lol ), ca a fost o gluma. Dar ce e o gluma?

Ca sa-mi spui mie sa citesc mai bine si apoi sa scriu ar trebui macar sa stii ca pentru majoritatea persoanelor o gluma ar trebui sa fie amuzanta ca sa poata fi numita gluma :ok

#26874  by cyanin
 12-01-2005 19:47
inchidem subiectul....
asta e ultimul meu post pe acest forum.:(

#26875  by cristi neagu
 12-01-2005 19:51
cyanin wrote: inchidem subiectul....
nu e cazul...ti-ai cerut scuze ,e suficient uneori glumele nu sunt reusite dar sa nu facem o tragedie din asta,ok?Fata a acceptat scuzele ,nu?

#26876  by Beauty
 12-01-2005 19:52
cyanin wrote: inchidem subiectul....
Good choise ? :clap

#26887  by bolbo
 12-01-2005 21:47
a fost o neintelegere care, apoi, zic eu, s-a rezolvat

Originally posted by cyanin

inchidem subiectul....

deci... nu e cazul

P.S. Ti-am dat pm.

#26942  by cyanin
 13-01-2005 11:36
ok :eek
 #27454  by cyanin
 19-01-2005 19:43
taicameu merge si el cu mine la sala de o sapt si vrea sa slabeasca...are 94 de kg si 47 de ani...
ce ex ar trebui sa faca si ce regim pt a scapa de grasimea de pe stomac...?:ok

#369604  by alexpwr
 28-09-2009 15:54
Salut !
Sunt Alex si sunt nou pe aici .
De foarte mult timp doresc sa intalnesc pe cineva care sa imi impartaseasca sfaturi bune pt cazul meu.
Sunt un tip din Constanta , am 22 de ani 1.75 si din pacate doar 55 kg - vreau sa fiu indrumat catre "un viitor mai bun" in ceea ce tine de corpul meu sa zic asa.Adevarul este ca nu prea am pofta de mancare , mesele mele sunt variabile si atunci nu prea mult - majoritatea timpului il petrec cu motoru ori in casa la calculator , tv - iar somnul dureaza cam 10 - 12 ore .
Vreau un ETALON (daca ii pot spune asa) de la un "profesionist" - pt masa odihna - sport - suplimente.

Dorinta mea pt aceasta cauza e foarte mare si de 5 6 ani ma chinui sa o indeplinesc dar nu pot.

Va rog respectuos ajutatima.MS