TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#91935  by un_om
 31-03-2006 14:11
mersi de sfaturi !
dar sa stii ca la televizor nu ma uit decat la meciuri
am scris mai sus ca regimul asta vreau sa il tin pana slabesc 10-15kg si nu mai am burta,oricum in timp maxim 3 luni,nu am zis ca o sa il tin toata viata !
pe mine ma intereseaza rezultatele MAXIME in astea 3 luni,nu sa slabesc 20 de kg in 1 an pt ca asta era mai usor,si in acelasi timp nu pentru ce imi trebuie mie ;) ! oricum mersi inca o data de sfaturi !

#91937  by Dreamcatcher01
 31-03-2006 14:17
un_om wrote:mersi de sfaturi !
dar sa stii ca la televizor nu ma uit decat la meciuri
am scris mai sus ca regimul asta vreau sa il tin pana slabesc 10-15kg si nu mai am burta,oricum in timp maxim 3 luni,nu am zis ca o sa il tin toata viata !
pe mine ma intereseaza rezultatele MAXIME in astea 3 luni,nu sa slabesc 20 de kg in 1 an pt ca asta era mai usor,si in acelasi timp nu pentru ce imi trebuie mie ;) ! oricum mersi inca o data de sfaturi !
Omule, tu tot nu ai inteles. Nu e nevoie sa tii un regim atat de drastic chiar daca vrei rezultate in 3 luni. Cu un iaurt si o banana pe zi o sa ramai si fara calciu in oase. Pentru greutatea/inaltimea/varsta ta necesarul zilnic de calorii pentru mentinere este de 2700. Ca sa slabesti trebuie sa scazi numarul de calorii consumate, sa faci aerobic sau o combinatie de ambele. Doar ca numarul de calorii nu trebuie scazut sub 2000.

#91974  by yonutzu
 31-03-2006 15:33
pe mine ma intereseaza rezultatele MAXIME in astea 3 luni,nu sa slabesc 20 de kg in 1 an pt ca asta era mai usor,si in acelasi timp nu pentru ce imi trebuie mie ! oricum mersi inca o data de sfaturi !

Hmmmm pai sa intelegm ka ai pus un pariu sa k trebe sa joci in vreun film altfel nu vad dc ai vrea sa slabesti 20 de kg ? :confused
P.S. cand 10 insi iti zic k esti beat te duci si te culci chiar daca nu esti

#92021  by coleman^jr
 31-03-2006 16:43
yonutzu wrote:pe mine ma intereseaza rezultatele MAXIME in astea 3 luni,nu sa slabesc 20 de kg in 1 an pt ca asta era mai usor,si in acelasi timp nu pentru ce imi trebuie mie ! oricum mersi inca o data de sfaturi !

Hmmmm pai sa intelegm ka ai pus un pariu sa k trebe sa joci in vreun film altfel nu vad dc ai vrea sa slabesti 20 de kg ? :confused
P.S. cand 10 insi iti zic k esti beat te duci si te culci chiar daca nu esti
mai Ionutule daca omul vrea atunci cand se duce la strand sa i se vada abdomenul sau ii place lui sa fie definit oricat de slabut are fi (30 cm la brat sa aiba)
vezi ca vb cam in plus pe aici :mrgreen:
lasa omu in pace!

#92126  by yonutzu
 31-03-2006 21:20
mai Ionutule daca omul vrea atunci cand se duce la strand sa i se vada abdomenul sau ii place lui sa fie definit oricat de slabut are fi (30 cm la brat sa aiba)
vezi ca vb cam in plus pe aici
lasa omu in pace!

coleman mai :book o dieta de slabire nu se face cum a spus el asta in primul rand si in al doilea rand durata de timp mi se pare destul de scurta si daca tot te crezi destept dc nu il ajuti u cu cateva informati poate trebe sa manance doar un sfert de banana si o linguritza de iaurt ! :!: i-am spus si eu cum i-au spuso si alti k nu prea este in regula cea ce face ! aiai doar dam sfaturi si incercam sa ne imbogatim cunostintele despre acest sport asa k :b:

#92145  by Beauty
 31-03-2006 22:15
yonutzu wrote: ... poate trebe sa manance doar un sfert de banana si o linguritza de iaurt ! :!:
:lol :lol :lol :clap :clap :clap

#92147  by cost
 31-03-2006 22:17
Baieti va certati degeaba.
Am facut tot efortul sa-i explicam omului ca greseste.
Fiecare face insa ce vrea cu organismul sau.
Daca nu vrea sa tina seama de sfaturile noastre, e alegerea lui.
Sper sa mai auzim de el :mrgreen:

#92174  by yonutzu
 01-04-2006 00:13
Cost nu am cu cine sa ma cert doar am dat un reply ! Am facut tot efortul sa-i explicam omului ca greseste.
Sper sa mai auzim de el
:ok

#92175  by vick
 01-04-2006 00:23
yonutzu wrote:Cost nu am cu cine sa ma cert doar am dat un reply ! Am facut tot efortul sa-i explicam omului ca greseste.
Sper sa mai auzim de el
:ok

ai grija la culoare te rog.....ca e cam aspra la oki :taz :ok

#92358  by un_om
 01-04-2006 20:38
baieti va multumesc pt sfaturi dar am ajuns la concluzia ca nu pot sa slabesc altfel in asa scurt timp si ca asta e unica solutie....si nu e vb ca ma duc pe strand...etc...
pur si simplu sunt niste motive PERSONALE !
ps...am 12 zile si inca nu simt vreun efect negativ

#92363  by claus -arnie-
 01-04-2006 20:59
efectele negative le poti simti si altadata.
mai stiu eu pe cineva care vroia sa plece ca striper in spania si tot asa vroia sa puna vreo 15 kg de muschi intr-o luna jumate :b: :a:

#92374  by Titus
 01-04-2006 21:22
claus -arnie- wrote:efectele negative le poti simti si altadata.
mai stiu eu pe cineva care vroia sa plece ca striper in spania si tot asa vroia sa puna vreo 15 kg de muschi intr-o luna jumate :b: :a:
:lol :lol :lol :lol :clap

#92392  by vick
 01-04-2006 21:59
un_om wrote:baieti va multumesc pt sfaturi dar am ajuns la concluzia ca nu pot sa slabesc altfel in asa scurt timp si ca asta e unica solutie....si nu e vb ca ma duc pe strand...etc...
pur si simplu sunt niste motive PERSONALE !
ps...am 12 zile si inca nu simt vreun efect negativ

cat ai slabit in 12 zile??.......

p.s. ai grija sa nu te imbolnavesti la stomac :!:

#92544  by un_om
 02-04-2006 13:49
am mai scris mai sus ca nu ma cantaresc decat dupa o luna ;)

#93629  by Ubermensch
 06-04-2006 12:16
un_om wrote:am mai scris mai sus ca nu ma cantaresc decat dupa o luna ;)
Cel mai tare ar fi sa ai in plus :lol :lol :taz

#93811  by un_om
 07-04-2006 00:24
neah...nu prea are cum...deja tre sa ma duk sa imi iau nijte blugi ca ailalti stau ca pe gard pe mine :D...

#107287  by ironart
 23-05-2006 01:52
no fratiuc cate kg ai dat jos...? ca a trecut deja o luna... :lol mai esti printre noi...? :bb

#107291  by Streza
 23-05-2006 02:14
ironart wrote:no fratiuc cate kg ai dat jos...? ca a trecut deja o luna... :lol mai esti printre noi...? :bb
omu era "dus" de la inceput ...acum o disparut ;)