TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#546625  by Panteristu
 30-01-2013 14:16
MariusB wrote:
berbe wrote:
MariusB wrote:
Streza wrote:
MariusB wrote:am zis grasimi(multe)+proteine SI carbo la minim....CARBO..CARBO...unde nu intelegi , berbe ?

...
ai scris putin invers mai sus si de asta s-a inteles asa.
lasa ca nu e un capat de tara!
Normal ca nu e capat de tara , era si dimineata si m-am grabit ...dar asta nu ii permite acelui user sa injure ca pe tarla... :) Ii astept scuzele de rigoare pentru cuvintele aruncate gratuit.
Date-n morti mati cu scuzele tale :b:
Ti-as da eu scuze fata in fata :)))
Ti-as zice multe ... insa numai cei slabi recurg la asa ceva . O zi buna , berbecule!
mariuse..fugi cat mai ai timp :)

#546626  by berbe
 30-01-2013 14:16
Eu sunt mai prost si cu mintea mai ingusta ..asa de felu meu :lol deci scrie sa intelegem si noi astia mai prostanaci :lol :lol :lol

#546627  by MariusB
 30-01-2013 14:17
berbe wrote:Eu sunt mai prost si cu mintea mai ingusta ..asa de felu meu :lol deci scrie sa intelegem si noi astia mai prostanaci :lol :lol :lol
Eu imi cer scuze ca am gresit . Repet . Dar de ce nu astepti sa zic si sari repede cu gura pe mine . Eu asta nu pot sa inteleg....

#546628  by berbe
 30-01-2013 14:18
gata pace ;)

#546630  by MariusB
 30-01-2013 14:20
berbe wrote:gata pace ;)
Ok. Imi cer scuze pentru tot deranjul!

#546631  by berbe
 30-01-2013 14:22
MariusB wrote:
berbe wrote:Eu sunt mai prost si cu mintea mai ingusta ..asa de felu meu :lol deci scrie sa intelegem si noi astia mai prostanaci :lol :lol :lol
Eu imi cer scuze ca am gresit . Repet . Dar de ce nu astepti sa zic si sari repede cu gura pe mine . Eu asta nu pot sa inteleg....
Auzi mai Marius..sunt convins ca nu sti cu ce se manica keto...ai auzit si tu..de la auzit la practica e cale lunga...asa ca lasa persoanele cu experienta sa dea sfaturi ....sau daca scri ceva ,scrie sa inteleaga toti
In rest numai bine ;)

#546649  by Kabana
 30-01-2013 17:25
Chris199502 wrote:Si cum e aceasta dieta keto? Adica ce ar trebuii sa fac?
Dieta Keto,inseamna carbohidrati zero,si nu poate s`o tina oricine fara supraveghearea unui stiutor.

..alde Streza,Berbe pot sa te ajute sa pierzi pana la 7 kg saptamanal daca respecti dieta,dar e greu cu mesaje aici ca se mai gasesc prosti sa comenteze.Asa ca mai bine le scrii private mesaj, le livrezi 400 Ron via PayPal si se ocupa de tine online, te face brici in 2 sapt.

#546655  by berbe
 30-01-2013 17:52
Kabana wrote:
Dieta Keto,inseamna carbohidrati zero,si nu poate s`o tina oricine fara supraveghearea unui stiutor.

..alde Streza,Berbe pot sa te ajute sa pierzi pana la 7 kg saptamanal daca respecti dieta,dar e greu cu mesaje aici ca se mai gasesc prosti sa comenteze.Asa ca mai bine le scrii private mesaj, le livrezi 400 Ron via PayPal si se ocupa de tine online, te face brici in 2 sapt.
:lol :lol :lol

#546664  by BlackDragon
 30-01-2013 19:50
Citeste profilul personal a lui Claudiu daca vrei sa aflii mai multe despre keto , eu unul l-am citit si a meritat.

#546668  by Chris199502
 30-01-2013 20:43
Kabana wrote:

Sigur, 400 de ron. Si chiar daca ar fi asa, nu-mi permit .

#546715  by Panteristu
 31-01-2013 00:14
Chris199502 wrote:
Kabana wrote:

mah, cu keto e relativ simplu, pana la un anumit punct: grasimi multe, carbohidrati maxim 30 g/zi, proteine pe la 2 g/kgcorp
O tii asa 5 zile pe saptamana iar in restul de 2 zile bagi carbohidrati fara numar(prefereabil complesci, dar daca nu aia e) si grasimi zero (proteinele ramanand la acelasi nivel.)
DUpa alea doua zile de incarcarcare cu carbohidrati, repeti schema.

#546717  by Streza
 31-01-2013 00:17
Kabana wrote:

:( eu nu am pay pal

#546718  by Streza
 31-01-2013 00:19
Panteristu wrote:
Chris199502 wrote:
Kabana wrote:

mah, cu keto e relativ simplu, pana la un anumit punct: grasimi multe, carbohidrati maxim 30 g/zi, proteine pe la 2 g/kgcorp
O tii asa 5 zile pe saptamana iar in restul de 2 zile bagi carbohidrati fara numar(prefereabil complesci, dar daca nu aia e) si grasimi zero (proteinele ramanand la acelasi nivel.)
DUpa alea doua zile de incarcarcare cu carbohidrati, repeti schema.
asa e ...doar ca la incarcare nu e zero grasimi :ok

#546720  by AyanN
 31-01-2013 00:22
Streza wrote:
Kabana wrote:

:( eu nu am pay pal
N-are nimic, am eu :ha

#546721  by Streza
 31-01-2013 00:24
dai de gandit :lol

#546725  by Panteristu
 31-01-2013 00:27
Streza wrote: asa e ...doar ca la incarcare nu e zero grasimi :ok
pai? parca hoch asa zicea, sau nu mai tin eu bine minte... da si tu mai mult detalii :confused

#546726  by Streza
 31-01-2013 00:36
Panteristu wrote:
Streza wrote: asa e ...doar ca la incarcare nu e zero grasimi :ok
pai? parca hoch asa zicea, sau nu mai tin eu bine minte... da si tu mai mult detalii :confused
egal ca e vorba de o incarcare oarecare , sau de una pentru concurs...grasimile au rolul lor !
sa-ti spuna Remus Heredeu de expl ...ca il auzisem la 2 concursuri la rand asa in treacat ca vorbea despre grasimi si vascularizare
asa e Remus !? :D
si una peste alta te incarci mult mai bine daca folosesti si grasimi !
acum noh...stiu ca era vorba de slabire , insa oricum in alea 2 zile nu mai dai jos !
asta spun eu, fara legatura cu ce zicea Tomi! spun din propria experienta !
insa din cate imi aduc aminte si el recomanda un anumit procent de grasimi la incarcare .

#546729  by Panteristu
 31-01-2013 00:44
Streza wrote: asta spun eu, fara legatura cu ce zicea Tomi! spun din propria experienta !
insa din cate imi aduc aminte si el recomanda un anumit procent de grasimi la incarcare .
nu mai tin nici eu bine minte cum era, a trecut ceva vreme de atunci, pacat ca nu mai e postul ala de 300 de pagini despre keto :ok