TOPCULTURISM

Board de discutii 

  • Home

  • This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive
 #577198  by IronCosty
 02-02-2016 02:36
Cupa “Gedo Team” Bolentin la skandenberg, editia a II-a.

Organizatori : Mihai Constantin si Geta Matei.

Concursul va avea loc in incinta salii Gedo Team, situata pe Str Luncii nr 37 ,Bolintin Vale, jud Giurgiu .
Data competitiei este 06.03.2016

Programul Competitiei :
09:00-11:00 – Inscrieri pentru competitie ( nu se fac exceptii, toti competitorii sunt rugati sa se prezinte intre orele dedicate inscrierilor )
11:00-12:00 – Pauza tehnica ( pregatire liste de concurs, etc )
12:00 - Startul competitiei
Categorii : 1.Amatori: mana stanga open
mana dreapta open
2.Juniori : mana stanga open
mana dreapta open
3.Seniori : mana stanga : -70kg, -85 kg, -100kg, + 100kg.
mana dreapta : -70kg, -85 kg, -100kg, + 100kg.

Premii : Diploma/Medalie/Suplimente pentru locurile 1,2,3.

Taxa participare : 20 lei/ brat.

Concursul de Skandenberg se va desfasura in conformitate cu prevederile regulamentului Federatiei Mondiale de Skandenberg WAF, arbitrii ce vor oficia la mesele de concurs fiind arbitrii acreditati. Sportivii se pot inscrie la concurs doar pe baza unui document de identitate .
Concurentii care nu au implinit 18 ani sunt obligati sa se prezinte la inscriere cu acordul parintilor in scris.

Pentru mai multe detalii:
Mihai Constantin –0720147062/[email protected]

 #577251  by IronCosty
 07-03-2016 22:19
Rezultate complete Cupa Gedo Team Bolintin editia a II-a:

Mana stanga:

Amatori :

1.Tecu Sergiu
2.Voinea Lucian
3.Sajgo Erik
4.Iamandi Marius
5.Constantin Claudiu
6.Stoica Daniel
7.Pirvu George
8.Andreescu Marius
9.Bortoi George

Juniori :

1.Tudor Alin
2.Mihai Gheorghe

Seniori -70kg :

1.Dragan Alexandru
2.Balaius Ruslan
3.Aprodu Catalin
4.Sandu Daniel
5.Mihai Gheorghe
6. Marinchev Dimitar
7.Lazar Marian
8.Andreescu Marius

Seniori -85kg:

1.Yonchev Detelin
2.Jivcov Daniel
3.Tudor Alin
4.Ionita Adrian Daniel
5.Neagu Catalin
6.Sajgo Erik

Seniori -100kg:

1.Gifei Sorin
2.Pasaroiu Florentin
3.Penchev Nicolay
4.Stamate Andrei
5.Popescu Adrian
6.Nitoi Daniel
7.Pupazan Vladut
8.Sandu Alin

Seniori +100kg:

1.Badulescu Sabin
2.Bica Mircea
3.Nicolae Marian
4.Titei Adrian
5.Manasieff Emanuel

Open Stanga :

1.Badulescu Sabin
2.Yonchev Detelin
3.Dragan Alexandru
4.Bica Mircea
5.Tudor Alin
6.Penchev Nicolay
7.Jivcov Daniel
8.Sandu Daniel

Mana Dreapta :

Amatori :

1.Tecu Sergiu
2.Gavan Nicolae
3.Voinea Lucian
4.Iamandi Marius
5.Stoica Daniel
6.Pirvu George
7.Grecu Valentin
8.Farcas Ionut
9.Sajgo Erik
10.Constantin Claudiu

Juniori :

1.Tudor Alin
2.Mihai Gheorghe
3.Lazar Marian

Seniori -70kg:

1.Aprodu Catalin
2.Dragan Alexandru
3.Sandu Daniel
4.Dumitrescu Cosmin
5.Balaius Ruslan
6.Marinchev Dimitar
7.Mihai Gheorghe
8.Farcas Ionut

Seniori -85kg:

1.Yonchev Detelin
2.Zamfir Alexandru
3.Tudor Alin
4.Jivcov Daniel
5.Ionita Daniel
6.Neagu Catalin
7.Neagu Mihai

Seniori -100kg:

1.Sandu Alin
2.Barbu Daniel
3.Stamate Andrei
4.Gifei Sorin
5.Penchev Nicolay
6.Nitoi Daniel
7.Pasaroiu Florentin
8.Bogdan Cristian
9.Pupazan Vladut
10.Popescu Adrian

Seniori +100kg:

1.Badulescu Sabin
2.Dumitrascu Mihai
3.Yonchev Detelin
4.Pasaroiu Florentin
5.Penchev Nicolay
6.Georgescu Robert
7.Manasieff Emanuel
8.Jivcov Daniel

Open Dreapta :

1.Badulescu Sabin
2.Yonchev Detelin
3.Barbu Daniel
4.Sandu Alin
5.Tudor Alin
6.Dumitrascu Mihai
7.Aprodu Catalin
8.Zamfir Alexandru


Felicitari medaliatilor si tuturor participantilor. Multumim Matei Georgeta pentru implicare si Traian Vornicu si Dan Zen pentru arbitraj.
Multimiri echipei Bulgariei pentru prezenta : Detelin Yonchev, Emanuel Manasieff, Nikolay Penchev, Jivcov Daniel si Marinchev Dimitar.
Mult succes la antrenamente si ne vedem la editia urmatoare !