TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#479521  by Alex Arginteanu
 05-07-2011 02:35
Dan Morosanu wrote:Frumos! Am fost si eu printre spectatori. Mi-a placut foarte mult, concurentii se sustin intre ei, muzica bine aleasa (a inceput triumfal cu Rammstein - Ich Will), probe interesante.

Favoritii mei au fost Vladimir Comorovschi (in forma buna, vointa extrema la unele probe precum indreptarile cu masina, ora 1.01-1.02 pe video, unde nu cred ca s-a abtinut nimeni din public sa nu aplaude) si constanteanul Arginteanu (impresionant fizic si dpdv al structurii si inaltimii; singurul care a reusit sa traga complet masina de pompieri; coleg de forum :mrgreen: ).

Felicitari organizatorilor, concurentilor, arbitrilor! :ok Speram la cat mai multe editii de acest gen, si poate si competitii de culturism aici in capitala.
:ok Multumesc Dan si data viitoare nu m-ar deranja sa vii sa dam noroc si sa mai schimbam cate o vorba.

#479580  by DanM
 05-07-2011 17:24
Mi-ar face placere! Din pacate atunci a trebuit sa plec repede imediat dupa terminarea probelor (n-am mai putut sta la premiere & tort), atfel poate ma bagam eu in seama macar pentru o poza cu "greii" :mrgreen: Respect! :im: