TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#424231  by Dan Buruiana-athletX
 25-06-2010 23:09
Salut Alex si bine ai venit pe forum !
Ca esti sau nu Arild, pentru mine nu conteaza. Din cate te cunosc, esti baiat de nota 10 :clap
Au luat uni foc aici aiurea pe Arild, ce or castiga din ancheta asta pe care o fac, nu stiu. Asi spune ca eu sunt Arild, dar se supara Arild pe mine :lol
Deci, bine ai venit, succes in ceea ce faci :ok

#424233  by Alex Arginteanu
 25-06-2010 23:17
[quote="MANDA"][quote="Alex Arginteanu"][quote="MANDA"]

Bine ai venit pe forum Alex! :ok[/quote]

Salut Marius, multumesc! Ce mai faci? Esti ok? :ok[/quote]
Multumesc Domnului mi-am mai revenit la cap. sanatate,a fost greu dar a trecut pana la urma!Ma antrenez acum si doresc sa concurez in noiembrie in cadrul campionatelor nationale 2010 la powerlifting cu succes...Multumesc ca m-ai intrebat,si iti doresc in primul rand sanatate caci e un dezastru in tot fara ea!Succes la urmatoarea competitie de tip Strong Man! :ok[/quote]

Multumesc pentru raspuns Marius si ma bucur ca esti bine acum! E timpul sa lupti pentru locul ala mult dorit pe podium. ;) Sa fim cu totii sanatosi! :ok Mult succes Marius la CN de powerlifting 2010 si spor la antrenamente si multumesc si eu pentru urare! :ok

#424236  by Alex Arginteanu
 25-06-2010 23:28
Te salut Dan (Buruiana - scuze ca nu am mai dat quote, dar cred ca gresesc eu ceva de nu-mi iese cum ar trebui) si multumesc pentru cuvintele frumoase! :ok Nici eu nu am inteles de ce atata interes pentru subiectul mentionat de tine. Dar nu-i nimic, nu e sfarsitul lumii. Cine crede ceea ce spun, crede. Cine nu, nu. :ok
Tin sa te anunt ca se aud numai lucruri bune despre concursurile pe care le vei organiza in iulie si cu siguranta voi fi acolo sa sustin competitorii constanteni si nu numai, ci pe toti care merita si vor sa invinga. :ok
Iti doresc mult succes in organizare si sper sa iasa totul asa cum ti-ai dorit! Ne vedem acolo si multumesc pentru mesaj Dan! :ok

#424237  by Dan Buruiana-athletX
 25-06-2010 23:36
Alex Arginteanu wrote:Te salut Dan (Buruiana - scuze ca nu am mai dat quote, dar cred ca gresesc eu ceva de nu-mi iese cum ar trebui) si multumesc pentru cuvintele frumoase! :ok Nici eu nu am inteles de ce atata interes pentru subiectul mentionat de tine. Dar nu-i nimic, nu e sfarsitul lumii. Cine crede ceea ce spun, crede. Cine nu, nu. :ok
Tin sa te anunt ca se aud numai lucruri bune despre concursurile pe care le vei organiza in iulie si cu siguranta voi fi acolo sa sustin competitorii constanteni si nu numai, ci pe toti care merita si vor sa invinga. :ok
Iti doresc mult succes in organizare si sper sa iasa totul asa cum ti-ai dorit! Ne vedem acolo si multumesc pentru mesaj Dan! :ok
:ok Toate cele bune !

#424277  by ArildViking
 26-06-2010 12:35
Bun venit pe forum Alex!

Ti-am lasat PM. :ok :im:

#424351  by Alex Arginteanu
 26-06-2010 16:06
gabitza84 wrote: toate bune Alex si sa te vedem cat de curand la Strong Man Mamaia :ok :im:
Salut! Multumesc de urari si asemenea si tie iti doresc. Sincer iti zic ca si eu as vrea sa ma vad participand la Strongman Mamaia 2010. :lol Din pacate nu cred ca se va tine editia 3 a Strongman Mamaia. Cauza ar fi recesiunea. Daca se tinea in august ca anul trecut, deja era anuntat concursul. Asa cred eu. Dar nici un zvon cat de mic pe-aici pe la Constanta despre concurs. Asta e, mergem inainte. :ok

#424353  by andy90
 26-06-2010 16:28
ArildViking wrote: Bun venit pe forum Alex!

imi aduci aminte de batranii aia de'si trimit pensiile prin posta :lol

#424375  by MANDA
 26-06-2010 21:04
Alex Arginteanu wrote:
MANDA wrote:
Alex Arginteanu wrote:
MANDA wrote:

Bine ai venit pe forum Alex! :ok

Salut Marius, multumesc! Ce mai faci? Esti ok? :ok
Multumesc Domnului mi-am mai revenit la cap. sanatate,a fost greu dar a trecut pana la urma!Ma antrenez acum si doresc sa concurez in noiembrie in cadrul campionatelor nationale 2010 la powerlifting cu succes...Multumesc ca m-ai intrebat,si iti doresc in primul rand sanatate caci e un dezastru in tot fara ea!Succes la urmatoarea competitie de tip Strong Man! :ok
Multumesc pentru raspuns Marius si ma bucur ca esti bine acum! E timpul sa lupti pentru locul ala mult dorit pe podium. ;) Sa fim cu totii sanatosi! :ok Mult succes Marius la CN de powerlifting 2010 si spor la antrenamente si multumesc si eu pentru urare! :ok
Multumesc ,esti un tip de gasca si inimos ! :ok

#424428  by mono_cibol
 27-06-2010 01:27
ArildViking wrote: Bun venit pe forum Alex!

:lol :lol :lol :D

#424442  by odin
 27-06-2010 08:49
Alex Arginteanu wrote:.........si nu in ultimul rand, pe Odin care mi se pare unul dintre cei mai corecti oameni pe care i-am intalnit pana acum si un om care daca zice 5 vorbe, toate sunt de om serios si care te fac sa meditezi putin asupra acelor vorbe. Iar cand face o gluma, pur si simplu nu ai cum sa nu razi pentru ca o spune din suflet. Multumesc mult Odin ca m-ai ajutat sa scap de cleiul lipicios dupa proba cu pietrele. M-a vazut si m-a chemat sa ma dea si pe mine cu ce il dadea pe Alin Popa si i-am spus ca nu are rost sa consume solutia pe mine ca poate mai are nevoie si a zis sa nu vorbesc prostii si sa intind mainile. Mult respect Odin si sper sa ne vedem cu bine si la urmatoarele concursuri de Strongman si raman dator pentru gestul tau.
...........

Apreciez mult faptul ca imi multumesti (chiar daca sunt nimicuri).
Sunt putin mai conservator cand imi fac prieteni (unii ar spune ursuz) insa tu ai toate prerogativele pentru asta: esti o fire deschisa, vesela, cinstit, saritor, fair deci avem ca numitor comun cateva lucruri.

Nu imi place sa comentez evolutiile altor sportivi de la Strongmen decât a lui Alin care-şi ia de fiecare dată "cafteala", dar urcuşurile si coborăşurile la un astfel de concurs au infinite variabile.
Tu şi Alin practic nu existaţi în comparaţie cu perioada de când se antrenează şi concurează ceilalţi (să nu vorbim de longevivul Mudava).

Deci p-tul tău de plecare ar trebui să fie mereu acesta: încă învăţ, încă mă deprind cu event-urile (s-a văzut la amândoi la Menfest că nu v-aţi atins de Yoke) DAR HEI! STAU ÎNTRE LEI, ÎNTRE CEI MAI BUNI, LUCRU CARE NU ARE CUM SĂ NU MĂ OBLIGE ŞI ÎN ACELAŞI TIMP SĂ MĂ DETERMINE SĂ EVOLUEZ ÎN SENS POZITIV.
;)
Fă asta şi priveşte detaşat concursul (ca pe un antrenament) şi să câştige cel mai pregătit.
Bonding-ul (legătura între oameni) e proba mea favorită la concursurile de orice fel.
Felicitări încă odată !
Aştept să ne revedem !

#424514  by Alex Arginteanu
 27-06-2010 18:09
MANDA wrote: Multumesc ,esti un tip de gasca si inimos ! :ok

La fel si tu Marius! :im: Respect! :ok

#424517  by Alex Arginteanu
 27-06-2010 18:16
Odin, multumesc mult pentru cuvintele tale si sunt intru totul de-acord cu tine la ce ai zis despre mine si Alin Popa. Si sunt sigur ca pe viitor cu niste antrenamente mai seriose, vom fi mai multumiti de noi. Da, inca nu ne putem compara cu cei care se antreneaza si participa de atata timp in competitiile de Strongman. Si nu o spun ca pe o scuza sau ca pe o consolare. Ci este adevarul. Mai avem de muncit. Cert este ca nu ne lasam asa usor. :ok
Multumesc inca o data pentru postul tau Odin si sper sa ne vedem in curand la competitiile de Strongman. O zi cat mai ok Odin! Respect! :ok

#425073  by gyno
 30-06-2010 15:43
alex speram ca vei face un concurs mai bun si un sacrificu mai mare la urmatoru concurs...ca si alin popa de altfel !!! insa trebe si ceva mai multe antrenamente de strongman... :im:
multa bafta si spor la antrenamente strongmanilor romani :ok

#425078  by Alex Arginteanu
 30-06-2010 16:27
gyno wrote:alex speram ca vei face un concurs mai bun si un sacrificu mai mare la urmatoru concurs...ca si alin popa de altfel !!! insa trebe si ceva mai multe antrenamente de strongman... :im:
multa bafta si spor la antrenamente strongmanilor romani :ok

Si eu sper acelasi lucru ca si tine Gyno si asta ii doresc si lui Alin Popa, pe care il admir ca indiferent cat de imposibil ar parea un lucru, nu se lasa pana nu incearca sa vada pe pielea lui! :ok

Da, trebuie multe antrenamente de strong si trebuie sa ma axez si mai mult pe probele care au fost la Menfest. Nu sunt deloc multumit de mine si cred ca asta este secretul evolutiei intr-un asemenea sport si nu numai.

Doresc si eu mult noroc celorlalti strongmani in competitiile urmatoare si sa ne vedem cu bine! :ok
 #431587  by gyno
 12-08-2010 23:12
imi poate spune cineva,ce s-a intamplat cu pozele de pe forum de la acest topic??
mai sunt doar cateva :confused restu unde sunt??
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14