TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#472335  by cryhanu
 12-05-2011 08:08
hei bre Kabana...de unde si pana unde ne cunoastem, daca ne-am fi cunoscut ai fii venit la concurs si ai fi dat mana cu noi, dar avand in vedere ca te ascunzi in spatele unui nickname fara a-ti dezvalui identitatea nu poate insemna decat ca zzzoli are mare dreptate..si pe deasupra vorbesti mult si prost...daca ne cunoastem cu adevarat..spuneti numele cu adevarat..si mai vedem noi ce se intampla:)

#472622  by Dan Buruiana-athletX
 13-05-2011 17:20
cryhanu wrote:hei bre Kabana...de unde si pana unde ne cunoastem, daca ne-am fi cunoscut ai fii venit la concurs si ai fi dat mana cu noi, dar avand in vedere ca te ascunzi in spatele unui nickname fara a-ti dezvalui identitatea nu poate insemna decat ca zzzoli are mare dreptate..si pe deasupra vorbesti mult si prost...daca ne cunoastem cu adevarat..spuneti numele cu adevarat..si mai vedem noi ce se intampla:)
Eu sunt convins ca toti trei va cunoasteti foarte bine si va respectati insa aici, nestiind unul cine-i altul, va mai sicanati nitel. Kabana cu siguranta este un glumet si pune frana glumelor nu de frica ci din respect!

#472854  by cryhanu
 16-05-2011 02:47
Cu parere de rau anunt toti sportivii ca acest concurs de strong man din Chisinau s-a anulat din cauza lipsei sponsorilor..
Multa sanatate si spor la antrenamente!

#472873  by odin
 16-05-2011 12:05
cryhanu wrote:Cu parere de rau anunt toti sportivii ca acest concurs de strong man din Chisinau s-a anulat din cauza lipsei sponsorilor..

Mersi de anunţ.
:ok

#472916  by Dan Buruiana-athletX
 16-05-2011 18:20
cryhanu wrote:Cu parere de rau anunt toti sportivii ca acest concurs de strong man din Chisinau s-a anulat din cauza lipsei sponsorilor..
Pacat!
Sunt vremuri grele pentru toti :ok