TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#559281  by Alex Arginteanu
 25-07-2013 12:22
odin wrote:Felicitări tuturor !
Voi ţineţi făclia aprinsă !
Multumim! :ok

Mie personal mi-a placut de Lucian Fulga (Nikolai), pentru ca s-a descurcat chiar onorant avand in vedere ca e primul concurs alaturi de cei vechi din strongman. Ma bucur ca mai sunt baieti ca el care simt ca vor sa participe in sportul asta greu si ca isi demonstreaza lor ca pot. Sper sa-i urmeze exemplul cat mai multi!
Felicitari si lui Manda Marius care s-a tinut de cuvant si a participat! :clap

Felicitari tuturor participantilor si chiar daca exista greseli de la concurs la concurs, eu unul sper sa le pot rectifica de fiecare data. Desi, uneori e sarcina suprema, pt ca atunci cand faci totul singur, iti mai scapa unele chestii. Spor la antrenamente si sa ne revedem sanatosi si mult mai multi! :im:

#559282  by cristi neagu
 25-07-2013 12:31
Concursul a fost la inaltime, sportivii, publicul, totul, mai putin prezentatorul ala, unde naiba l-ai gasit?! :lol
Attachments
Moment Alin Popa.jpg
Moment Alin Popa.jpg (92.19 KiB) Viewed 3332 times

#559291  by odin
 25-07-2013 14:17
cristi neagu wrote:Moment Alin Popa
:ok

#559293  by Marcutz
 25-07-2013 14:25
FELICITARI ALEX :clap PT CA AI REUSIT SA ORGANIZEZI UN CONCURS D ASA
AMPLOARE SI IN ACELASI TIMP SA TI PASUL CU ANTRENAMENTELE!!!!! :clap

#559303  by Nikolai
 25-07-2013 19:37
Multumesc Alex pt apreciere. Trebuia sa incep de undeva sa stiu unde ma situez si ce trebuie imbunatatit. Concursul a fost bine organizat si o amintire frumoasa, pentru mine a insemnat mult sa concurez cot la cot cu cei mai buni din romania. Te felicit si pentru locul 1 luat. Sper ca la anul sa mai fie o editie la fel de reusita ca aceasta.

Spor la antrenamente fara accidentari si sa ne vedem iarasi la un alt viitor concurs, mai pregatiti si mai puternici! Multa bafta!

#559308  by Alex Arginteanu
 25-07-2013 23:53
cristi neagu wrote:Concursul a fost la inaltime, sportivii, publicul, totul, mai putin prezentatorul ala, unde naiba l-ai gasit?! :lol
Prezentatorul a fost si el la inaltime! :D :clap :ok :im:

#559309  by Alex Arginteanu
 26-07-2013 00:00
Marcutz wrote:FELICITARI ALEX :clap PT CA AI REUSIT SA ORGANIZEZI UN CONCURS D ASA
AMPLOARE SI IN ACELASI TIMP SA TI PASUL CU ANTRENAMENTELE!!!!! :clap
Multumesc Marcutz!
Daca iti zic ca a fost cea mai grea organizare de pana acum, ar parea ca ma plang. Nu. Dar am avut multe impedimente fata de concursurile anterioare, fiind plin sezon estival. Si ca sa-ti zica cineva ca nu ti-a gasit stivuitor cu 2 ore inainte sa dai drumul la concurs, scoate tot din tine, te goleste efectiv. Cireasa de pe tort a fost asta. Dar, s-a rezolvat pana la urma cu putina alergatura.
Nebunia m-a facut sa nu mananc decat o masa fortata si sa nu beau nici un energizant (efectiv din lipsa de timp). Plus ca am ras azi la sala cand cineva m-a intrebat: "Alex, tu realizezi ca nu te-ai incalzit la nici o proba si ai intrat direct?".. M-a lasat cu gura cascata si mi-am dat seama ca la cat de concentrat eram pe organizare, nici nu m-am gandit la asta.
Nu am procedat corect, dar probabil ca organizarea asta greoaie a fost energizantul si incalzirea de care aveam nevoie. Sper sa nu mai comit asa greseli pe viitor. :ok
Last edited by Alex Arginteanu on 26-07-2013 00:06, edited 1 time in total.

#559310  by Alex Arginteanu
 26-07-2013 00:04
Nikolai wrote:Multumesc Alex pt apreciere. Trebuia sa incep de undeva sa stiu unde ma situez si ce trebuie imbunatatit. Concursul a fost bine organizat si o amintire frumoasa, pentru mine a insemnat mult sa concurez cot la cot cu cei mai buni din romania. Te felicit si pentru locul 1 luat. Sper ca la anul sa mai fie o editie la fel de reusita ca aceasta.

Spor la antrenamente fara accidentari si sa ne vedem iarasi la un alt viitor concurs, mai pregatiti si mai puternici! Multa bafta!
Lucian, in calitate de organizator, eu iti multumesc ca ai participat si cred ca asta e obiectivul fiecarui organizator, sa aiba cat mai multi noi veniti in competitii pentru a putea promova cat mai mult sportul respectiv.
Ca si competitor, te felicit! Te-ai descurcat foarte bine iar cu niste antrenamente specifice bine gandite, ai putea obtine niste rezultate deloc de trecut cu vederea! Eu iti doresc succes si sper sa ne vedem si la competitiile viitoare! Spor la antrenamente! :im: :ok

#559312  by cristi neagu
 26-07-2013 09:05
Nikolai wrote:Multumesc Alex pt apreciere. Trebuia sa incep de undeva sa stiu unde ma situez si ce trebuie imbunatatit. Concursul a fost bine organizat si o amintire frumoasa, pentru mine a insemnat mult sa concurez cot la cot cu cei mai buni din romania. Te felicit si pentru locul 1 luat. Sper ca la anul sa mai fie o editie la fel de reusita ca aceasta.

Pentru un newcomer te-ai descurcat foarte bine, ai potential! :ok

#559336  by Nikolai
 26-07-2013 20:17
cristi neagu wrote:

Pentru un newcomer te-ai descurcat foarte bine, ai potential! :ok
Multumesc pt apreciere! :D