TOPCULTURISM

Board de discutii 

• Home

• This is the forum index page
Magazin Online Suplimente Nutritive

#6021  by yugo
 08-03-2004 22:29
buna ziua

multumesc pt sfaturile pt programul de antrenament am sa le urmez si am sa va tin la curent cu evolutia mea desi pe forum nu sunt prea vorbaret :) .

asa cum am scris cuiva intr-un pm daca pot ajuta si eu cu ceva as fi incantat....deocamdata nu am o experienta bogata in culturism asa ca sfaturi....doar pot primi,dar stiind ca se gasesc destul de greu antrenamente si concursurile de culturism de cel mai inalt nivel si de pe site se pot downloata doar fisiere mici pot da share la filmele mele de culturism ca sa poata si cei interesati sa poata vedea antrenamentele cei mai valorosi culturisti.... si primi sfaturi mai personale de la cei mai experimentati de aici din tara asa cum si eu cer.
am antenamentele intregi ale lui arnold scharzenegger,dorian yates,lee priest,jay cutler,markus ruhl,ronnie coleman,flex wheeler plus alte cateva antrenamente facute pe grupe musculare facute de...."cei mari".
mai am si cateva concursuri....de genul mr olympia,arnold classic,san marino gp,british gp

daca cineva vrea filmele... stabilim un mod de legatura si sunt dispus sa ofer "arhiva" mea.

#6023  by parintele
 08-03-2004 23:02
yugo, u r da man.... Am tzeava si ma intereseaza antrenamentele... eu am ronne cred ca unb 2, ca eu am vazut mai demult caseta si nu era chiar asta deci al meu de acum s-ar parea ca e 2-ul si dorian...
m-ar interesa ale tale....
Mai am si niste aerobice parca, windsor pilates sau cum dracu se cheama....

eu mai stau pe dc pe romania2 s rohubmania1, game alliance..... CanareDog sunt..... Zii, cum facem? :)
da si tu un pm si propune ceva, ca eu am tzeava si am mai multe chestii, din moment ce pot lua cu viteza mare daca ceilalti au cum sa-mi dea. am luat s cu 10 Mb / s niste filme de la unii.... deci problema mea nu e tzeava ci sursa. de asemenea, daca mai stie cineva surse de unde pot lua si ma poate ajuta..... m-as bucura.... ca eu am o gramada treaba si nu prea stau sa caut..... sau ma rog, daca vreti ceva cautati-va si vi le iau eu ... iar apoi vedem cum facem sa le luati.....

#6024  by yugo
 08-03-2004 23:14
salut

de obicei nu sherez culturismul pt ca toata lumea de pe hub sare pe mine si imi blocheaza calculatorul.intru acum pe enigma.evolva,sau romania 1/2 si ma gasesti cu acelasi nick.nu stiu cat mai stau in seara asta dar daca nu poti sa iei tot ce vrei ....si maine e o zi.
download placut.

#6025  by yugo
 08-03-2004 23:37
inca ceva....

daca mai vrei alte antrenamente,concursuri poti gasi in general pe hub-urile engleze sau scandinave(depinde de tzeava pt ca de aici din ro am tras si cu 22 mega dar pe hub-urile de afara....2-3 kilo)....eu trag cu dc-ul de pe un hub care s-ar traduce island of riva...(are un nume f ciudat in daneza/norvegiana sau ce limba o fi).
am mai tras alte filme de pe serverele de afara cu emule (sau foloseste bit torentul) dar...la fel vei avea o "viteza".....
alte surse nu prea mai stiu....mai intreaba-l si pe evil daca mai are si el ceva mai nou

p.s. olympia 2003 inca nu a iesit si nu incerca sa il tragi de pe serverele straine chiar daca il gasesti pt ca.......destul mi-am luat eu plasa cu el(am perseverat cu el si cate 3-4 saptamani si la sfarsit.......era un film xxx doar numele era schimbat) daca apare eu sunt primul care il ia.....:)

#6033  by cristi neagu
 09-03-2004 03:53
yugo wrote: buna ziua

multumesc pt sfaturile pt programul de antrenament am sa le urmez si am sa va tin la curent cu evolutia mea desi pe forum nu sunt prea vorbaret :) .

asa cum am scris cuiva intr-un pm daca pot ajuta si eu cu ceva as fi incantat....deocamdata nu am o experienta bogata in culturism asa ca sfaturi....doar pot primi,dar stiind ca se gasesc destul de greu antrenamente si concursurile de culturism de cel mai inalt nivel si de pe site se pot downloata doar fisiere mici pot da share la filmele mele de culturism ca sa poata si cei interesati sa poata vedea antrenamentele cei mai valorosi culturisti.... si primi sfaturi mai personale de la cei mai experimentati de aici din tara asa cum si eu cer.
am antenamentele intregi ale lui arnold scharzenegger,dorian yates,lee priest,jay cutler,markus ruhl,ronnie coleman,flex wheeler plus alte cateva antrenamente facute pe grupe musculare facute de...."cei mari".
mai am si cateva concursuri....de genul mr olympia,arnold classic,san marino gp,british gp

daca cineva vrea filmele... stabilim un mod de legatura si sunt dispus sa ofer "arhiva" mea.
Sunt f.interesat de filme cu tot ce inseamna antrenamente si concursuri,dak exista posibilitatea clonarii cd-urilor,ma deplasez cu blancurile,sau daca le poti lasa 1 zi sa le copiez eu,cum vrei...10Xthx.

#6034  by yugo
 09-03-2004 07:40
buna ziua

eu am sheat filmele mele pe dc.de obicei ma gasiti pe enigma,romania1/2 pitesti online si altele.am acelasi nick si pe dc.depinde de ce fel de conexiune aveti dar sper sa puteti lua destul de repede ce va intereseaza.
pt cristi neagu:as putea sa fac si cd-uri desi nu am writer(gasesc eu la un coleg) chestia este sa imi ziceti ce va intereseaza din toate filmele mele si cum facem cu blancurile.....cam atat.
 #6035  by cristi neagu
 09-03-2004 08:11
Ma intereseaza antrenamentele urmatorilor(nu am nik pe cd!):
Yates,Ronnie,Dillet,Schwarzenegger(Pumping Iron),Ray,Levrone,Lee Haney.Concursuri:orice de la 1999 incoace.Daca il cunosti pe Bolbo,sau Evil(lantul slabiciunilor);iti trimit banii de blancuri,prefer ceva mai bun,nu ieftine gen "no name".Tu stii cate cd trebuie,imi spui si iti trimit.Multumesc mult!

#6049  by parintele
 09-03-2004 12:46
cristi, mai bine ti le iau eu ca tot suntem aproape......si asa am dorian si ronnie deja...
 #6051  by evil
 09-03-2004 12:57
...bolbo a inceput o treaba cu filmuletele pe ftp...oare nu se va supara daca facem trafik de filme??...si munca lui de pe ftp nu mai este apreciata!!!....sper ca nu..

#6052  by parintele
 09-03-2004 13:16
pai normal ca nu......ca doar asta e scopul, sa aiba lumea material de documentare.... ba chiar se a bucura daca din filmele alea o sa taie unul din noi secvente si o sa le puna pe net.....o sa-l scuteasca pe el de o munca in plus....

#6053  by parintele
 09-03-2004 13:18
yugo, spune-mi si mie azi dupa ce intri pe dc unde te loghezi si nick-ul exact....si sper sa ne auzim pe dc.... ti-am zis ca mie imi duce tzeava pana la 10 Mb, sau cel putin atat am luat eu maxim..... probabil ca poate si mai mult.... si i le dau eu lui cristi ca stau la cateva blocuri de sala lui...:)
 #6054  by evil
 09-03-2004 14:25
..parinte hai ca ai gasit sursa...!!!!.....de acolo le avem totzi...dai bataie

#6062  by yugo
 09-03-2004 17:51
salut

eu dau share la filmele mele cu scopul de a le avea si altii si care sunt interesati si cred ca e important si poti sa intelegi cu adevarat ceva sa vezi un concurs sau un antrenament de la un cap la altul si nu pe bucatele(stiu ca daca s-ar putea pune asa usor pe un astfel de ftp filme de dimensiuni mari nu cred ca administratorul forumului nu ar pune dar cred ca nu poate incarca decat cativa mega).am vazut pe contul de ftp cateva fragmenete din olympia si parca si british gp si nu as vrea sa dau peste cap munca administratorului insa pe de alta parte ma gandesc ca sunt destui de putini care vor lua de la mine filmele(nu ca nu as vrea eu dar....) si marea majoritate tot de pe ftp vor lua.
pt parinte si Cristi Neagu-am acelasi nick si pe dc si ma gasiti pe romania1/2,enigma,zap.... si inca altele cam de cate ori sunt pe forum voi fi si pe dc(daca nu....dati un pm si va trimit adresa de messenger si va zic mai rapid cand sunt pe dc)

#6064  by Peter
 09-03-2004 20:03
vreau si eu !!!
problema e ca eu am un transfer de 2 k. si as vrea cam tot ce ai, in afara de Pumping Iron, Blod&Guts si The Unbelievable 1. (doar culturism, nu fitness sau aerobic..nimic feminin).
alta pb e ca stau in nordul tarii.
indraznesc sa-ntreb... :confused ... daca ti-as trimite blancurile prin posta(vre-o 10), ai avea timp si un writer ? imi spui si costul...

e prima data cand regret ca nu stau in Buc

#6073  by parintele
 09-03-2004 21:47
stii care e faza? ca nu e vorba de bani, platesti blancurile.... da nu stii cum e cu posta romana? primesti rahat cu perje.....
mai bine intreaba si tu pe acolo daca nu e vreunu care are o conexiune mai kalumea si stabilim o data cand sheruim filmele, le ia in cateva minute si gata...
daca nu gasesti s-o indura unu din noi sa iti traga cd-urile si sa le puna la posta.....

#6074  by Peter
 09-03-2004 21:56
m-am gandit si eu la asta, dar toti cei pe care-i cunosc au conexiuni slabe. pb e ca vreau cam tot ce are, asa ca trebuie o conexiune beton..
Posta romana e f buna. nu m-a refuzat niciodata.. :)

PS: nu e nevoie "sa va indurati de mine", dar daca nu gasesc o conexiune beton, poate imi trimite unul din voi copiile. cu tarif, desigur.
 #7414  by Thor
 01-04-2004 22:15
Asadar,cred ca singura sansa prin care putem noi astia fara tevi sa facem rost de filme este sa platim niste blankuri si sa ne rugam sa nu se impotmoleasca prin posta.
E cineva dispus sa faca asta si cum s-ar putea face.
Ar fi facil sa trimiteti in partea asta de vest a tarii o serie de cd-uri si de aici le pot multiplica eu pe aceleasi principii si trimite la cei?din zona.
 #7416  by dr.dordoro
 01-04-2004 23:54
ce m-ar interesa pe mine... desi e greu de gasit ma intereseaza
cd-uri eventual casete video cu nationalele Romaniei. Are careva ?

#11104  by zivago
 09-06-2004 00:50
Yugo ce vroiam sa te intreb antrenamentul lui Arold este Antrenamentul personal lui Arnold sau este filmul Pumping Iron sau Total Rebuild?ma interesa antrenamentul lui Arnold si mai ma interesa foarte mult niste concursuri de la federatia WBF daca sti despre ce este vorba si ceva concursuri mr. olympia 1982,83,84,85,86,87,88 daca ai unul din astea,salut.

#12563  by FlexDani
 05-07-2004 11:33
Spune-mi te rog cat iei pe cd.Vreau si eu.Daca vrei mi- le trimiti prin posta si le platesc cand le primesc.
Poti sa-mi scrii pe adresa de e-mail : [email protected].
Cam ce cd-uri ai?
Antrenamente, concursuri?